Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie lista kanałów będzie tak wyglądać:

/111/ TVP 1 HD, /112/ TVP 2 HD, /113/ TVP HD, /114/ TVN HD, /115/ TVN 7 HD, /116/ Polsat HD, /117/ Polsat 2 HD, /118/ wolne miejsce na TV 4 HD, /119/ TV Puls HD, /120/ Puls 2 HD, /121/ Metro HD, /122/ Nowa TV HD, /123/ WP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@venio: jaka jest częstotliwość u ciebie tego muxa?

Obstawiam 818, pewnie Orange uruchomił jakiś swój nadajnik i zakłóca. W Skierniewicach nadal sa problemy z tą częstotliwością. I na tej częstotliwości są te kanały, które podałeś

Częstotliwość: 802. Będzie trzeba do nich dzwonić. Niech naprawiają.

 

e5d8af7438ad8a09b47ff26d670e478f.jpg

 

143ac91e992f9b31ab26eb0ea6d6797f.jpg

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz nieszczelną sieć i przenika Ci do sieci - sygnał LTE na 800MHz. Pewnie mieszkasz niedaleko BTSa komórkowego. Znam temat z autopsji bo u mnie ten mux też jest na 802M. Siłę sygnału też masz nienajlepszą a to potęguje wnikanie zakłóceń. Proponuje wymienić wszystkie niepewne złącza, wyeliminować przejściówki czy tandetne rozgałęźniki jeśli takowe występują. Jeśli to nie zda rezultatu wezwij serwisanta, żeby poprawił Ci siłę sygnału to i MER i Snr się poprawi.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie kablówki na kanałach "kolizyjnych" z LTE czy DVB-T nie powinny nadawać ze względu na takie problemy jak powyżej ale ponieważ często nie ma możliwości przeniesienia danej paczki na inną wolną częstotliwość (bo wszystkie są zajęte) jest jak jest. Nie zawsze wymiana kabla i/lub złącz w mieszkaniu pomaga, jeśli źródło zakłóceń jest dość blisko mogą one wnikać bezpośrednio w elektronikę STB/telewizora.

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kończy mi się umowa  w lutym  na sam internet teraz mam  50 Mb/s i płacę 40 zł.Na co mogę liczyć przedłużając umowę wiem, że ktoś kiedyś pisał że to samo można dostać  za 29 zł  .Proszę o podpowiedz .Pozdrawiam ( wypowiedzenie wysłane )

Edytowane przez krisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro HD, Nowa HD i WP HD na 173, 174 i 175 TV4 125 (głupota) TV6 329 (głupota) ATM i Super Polsat rzeczywiście do muzycznych pójdą (głupota) Paramount i Bolywood 323 i 322 wszystkie nowe kanały będą max w PLATYNIE nie ma info o pakietach nowych. 

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy niecale dwa lata temu Vectra zmieniala regulamin bylem w biurze zlozyc wypowiedzenie. Mialem Pakiet Zloty, dwa dekodery HD, 40 Mb/s, tel 100 min za 101 zl. Zaproponowali mi Pakiet Platynowy i 100 Mb/s lub zmniejszenie rachunku o jakies 5 czy 10 zl (juz nie pamietam dokladnie o ile). Stwierdzilem ze to dobra oferta i wyszedlem z Platyna i wieksza predkoscia neta. I teraz pytanie czy jesli zlozylbym jednak wtedy wypowiedzenie to DUK dalby mi jeszcze wiecej niz dostalem w biurze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 26 lutego ub. roku podpisałem umowę na Srebrny + 100 Mb/s na 12 miesięcy. Trochę umknęło mi, że minął już rok i mam pytanie, czy powinienem wysyłać jakieś wypowiedzenie, czy jest już za późno i lepiej będzie dogadywać się z nimi na przedłużenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych problemów z modułem. Wsadzasz i zapominasz ( Samsung F8000). Jeżeli moduł poprawnie dekoduje kanały to wszystko zależy już od konkretnego TV.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena Ci odpowiada to zostajesz na czas nieokreślony. Jeśli nie to wypowiadasz umowę lub bierzesz ofertę z EOP.

@boss509 umowa przeszła Ci na czas nieokreślony gdzie masz miesięczny okres wypowiedzenia. Czy masz tą samą cenę co w okresie promocji? Zawsze można negocjować cenę.

 

Obecna cena jest ok, 50 zł bez grosza. Tylko wg umowy to jest po jakimś rabacie, a więc od marca powinno zrobić się więcej, nie chce mi się teraz dodawać tego wszystkiego, ale to pewnie dobije do stówy.

 

Tak swoją drogą, możliwe jest dostanie w tej samej cenie pakietu Złotego z netem 100 Mb/s? Budynek w którym mieszkam jest specyficzny, sam się dziwię że tu w ogóle jest kablówka - 6 lokali mieszkalnych, z czego obecnie zamieszkałe 4, nie ma żadnej konkurencji jeśli chodzi o neta, bo nie ma tu Orange. TV mam z nc+, ale nie działa mi tu multiroom i TV z Vectry poszło do sypialni, Złoty byłby już w porządku, bo w Srebrnym brakuje kilku rzeczy.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie podmiany fabrycznego dysku w Arrisie. Naklejka Void wycięta nożykiem. Przy wymianie dekodera i tak nikt na to nie patrzy. Założę SSD 240GB i zobaczymy, czy to ruszy.

Fabryczny dysk zostawię do podmiany, jakbym musiał go wymienić.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...