Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W TV online (nowa) Polsat Sport jest w wersji HD i dostępny dla osób nie mających Sportu na ostro. Może to jakiś wstęp do zmian i kanały HD będą tam gdzie ich wersje SD a do SnO pójdzie Polsat Sport News HD i Polsat Sport Fight HD

 

Nie nie tak dobrze to nie będzie :wink: jakby dodali Polsat Sport News HD to pewnie zasiliłby pakiet złoty lub platynowy a to że PS HD działa w TV Online to pewnie jest to błąd. Mi niedawno działy kanały Eleven pomimo że nie mam ich w pakiecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są jak najbardziej widoczne. Nowa numeracja, nowy układ multipleksów. Chaos i [beep] jak był tak zrobili jeszcze większy. Np. dla Vectry program HGTV to kanał informacyjny. TVP Kultura to kanał...filmowy

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są jak najbardziej widoczne. Nowa numeracja, nowy układ multipleksów. Chaos i [beep] jak był tak zrobili jeszcze większy. Np. dla Vectry program HGTV to kanał informacyjny. TVP Kultura to kanał...filmowy

Prędzej TVP Kultura jest filmowa niż TV6 muzycznymi napewno nie jest Super Polsat i ATM Rozrywka oraz TVP Rozrywka

 

Nie wiem czy tak trudno jest ułożyć kanały naziemne Nowa TV, WP, Metro, TTV, TV6, TVP Rozrywka, TVP Kultura, ATM Rozrywka, Super Polsat i w przyszłosci Zoom TVna kanałach 121-130 a awersje HD 131-140. Podstawowa 10 101-110 (TVP1, TVP2, TVP 3 Katowice, Polsat, TVN, TV4, TVN7, Puls i Puls 2) i HD 111-120 

 

Pozostałe czyli Tele 5, Polsat 2, TVR, Tele 5, TVS, Polonia 1, NTL, Zebra TV, lokalny Vectry, Mango, Info VOD od 140 do 154 i od 155 można dać dublety

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te testy to na bank Zoom TV i Zoom TV HD. Widać po miejscu SD za lokalnym, a HD koło reszty z naziemnych.

 

Co do kanału 176 to bym się zgodził , ale z jakiej racji ZOOM TV miałby być na kanale 141 a nie na 197, albo 188? Zresztą w Vectrze nie ma żadnej logiki, więc kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakby wprowadzili podmiankę. Ogólnie jest bałagan, bo większość kanałów to duble lub odpowiedniki SD i HD. Co do opłaty : W Toya jest pakiet Extra i kosztuje on 15,90 (4 SD + 6 HD)

Tylko, że w tym pakiecie Toyi są miedzy innymi Cinemaxy.

 

Mogę za nie dopłacić 2zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle bym nie dopłacał. Podmiana byłaby lepsza, ale jak wolą hajs ciągnąć to niech ciągną od tych co stać. Zresztą : wyobraźcie sobie ofertę Vectry gdyby nie było tych kanałów SD, które nadają w HD. Nie wyglądało by to lepiej wg was?

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...