Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? Polsat woli odcnać kupony od powtórek powtórek niż zapronować coś nowego. Woli puszczać ludziom tanią rozrywkę i disco polo niż coś ambitniejszego i normalną muzykę. Nie opłaca im się znieniać ramówki kanału, który ma oglądalność bo polski widz niestety mało wymagający jest i lubuje się w rzeczach kiczowatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? Polsat woli odcnać kupony od powtórek powtórek niż zapronować coś nowego. Woli puszczać ludziom tanią rozrywkę i disco polo niż coś ambitniejszego i normalną muzykę. Nie opłaca im się znieniać ramówki kanału, który ma oglądalność bo polski widz niestety mało wymagający jest i lubuje się w rzeczach kiczowatych.

To niestety prawda default_sad.png 

I tak Super Polsat wygląda dzisiaj o wiele lepiej niż gdy startował - oferta nie jest jakoś specjalnie szałowa, ale przynajmniej bardziej przyzwoita w porównaniu do Polsatu 2.

Tu też się zgadzam, ale mogłoby być jednak trochę lepiej. Dobrze że nie jest jak na Polsat 2 który jest śmieciem nad śmieciami jeśli chodzi o te popularniejsze kanały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten kanał się podoba. W ciągu dnia go nie oglądam bo nie ma nic ciekawego. Ale wieczorem zdarzy im się wyemitować dobry film np. jakiś czas temu "Ucieczka z Alcatraz" z Eastwoodem czy "Sekretne Okno" z Deepem. Kilka razy też trafiłem na "Świat według Bundych" , co też im się chwali bo dość dawno nie było tego serialu. Nie lubię kanałów z portfolio Polsatu ale ten nie jest taki zły a na dodatek jest także za free w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety, ale Super Polsat po raz kolejny nie trzyma się ramówki. Filmy polskie wyświetlane w nocy puszczane są 3 minuty szybciej. Przykład z teraz: Noż w wodzie, planowo o 1:15, poleciał już o 1:12. W poniedziałek - Pociąg zamiast o 1:45, zaczął się parę minut wcześniej.

 

Ci co nagrywają nocne filmy raczej nie będą zadowoleni z takiego traktowania widzów przez Super Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisałem w dziale TVP - nocne ramówki żyją swoimi prawami. Ostatnio późnym wieczorem w Super Polsat, jeden z odcinków serialu „Świat według kiepskich” rozpoczął się aż 20 minut po planowanym czasie. Dla kolejnego przykładu, tym razem w TVN7 horror „Duch” rozpoczął się 25 min. po czasie. 

 

Najlepiej ustawiać timer minimum 30 min. przed audycją i nawet półtorej godziny po niej. Wtedy spokojnie można zasnąć z pewnością, że nagra się całość. 

 

Jako pocieszenie mogę dodać, że Super Polsat, Polsat Film, Polsat Seriale, Polsat Play i Polsat Rodzina w kółko powtarzają niewielką ilość produkcji Studia Filmowego KADR/WFDiF i na pewno będzie okazja, by ponownie nagrać. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywający na pamięć zewnętrzną nie mogą sobie pozwolić na taki odstęp. Kompromisem byłoby nastawianie nagrania 5 minut przed i 5 minut po zakończeniu filmu... Albo inaczej, kupić kasetę i nagrywać na wideo...

 

Jak na razie tylko tutaj zobaczyłem, że mijali się z czasem. Na TVP czy nawet TVN Fabuła go pilnują, tylko później z reklamami kombinują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotrovvicz napisał:

Nagrywający na pamięć zewnętrzną nie mogą sobie pozwolić na taki odstęp. Kompromisem byłoby nastawianie nagrania 5 minut przed i 5 minut po zakończeniu filmu... Albo inaczej, kupić kasetę i nagrywać na wideo...

Jest na to sposób. Nagrać w całości następną audycję po tej którą chcemy nagrać.

17 minut temu, 5etho napisał:

Można zgłosić do KRRiT ze sie nie trzymają ramowek.

A czy stacje mają obowiązek trzymania się ramówek? To jest dobra wola, że je podają. Mogą wcale nie podawać ramówek jak by chcieli.

Edytowane przez Taberski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mają obowiązek, zakładałem, że mają. Najlepiej wszystkie kanały Polsatu usunąć z dekodera i oszczędzić sobie nerwów. :D dobra napisałem do krrit, zobaczymy co mi odpowie pani z kontaktu dla prasy :D

Edytowane przez 5etho
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...