Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej stawiałbym na Porsche Supercup, czy F3, ponieważ Polsat ma tylko połowę praw do Nice 1. Ligi Żużlowej, więc może ją zostawić dla płatnych kanałów, chociaż to i tak nie będzie miało znaczenia, gdy rozpocznie się Liga Narodów. Poza tym Sport na Super Polsacie chyba nie musi być koniecznie na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kirk napisał:

Jak sprawdzałem terminarz Ligi Narodów, to na przykład podczas kolejki rozgrywanej w Polsce spotkania będą o 17:00 i 20:00, co do 14:45 w niedzielę to też bym obstawiał, że mogą być transmisje Nice 1. Ligi Żużlowej.

A nie wiem czy czasem nie ma tak,że TVP ma na niekodowane kanały a Polsat nie? Bo niby na MŚ 2018 było i tu i tu,ale może teraz bardziej TVP dopracowało umowę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Niedawno w wątku o głównym Polsacie była dyskusja na temat przygód Franka Dolasa i tego, kto ma prawa do jakiej wersji. Dzisiaj rano na Super Polsacie trafiłem na pierwszą część "Jak rozpętałem II wojnę światową", tym razem emitowano wersję czarno-białą, nawet w ramówkach tego kanału niekiedy można odszukać informację, że emitowana jest wersja niekoloryzowana. Jak więc widać, Polsat może emitować na swoich antenach obydwie wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tych kwestiach właśnie więcej w wątku o Polsacie.

 

Moim zdaniem i z mojej wiedzy: oczywiście, że może emitować na swoich antenach obydwie wersje kolorystyczne, a wszystko zależy od uzgodnień, umowy i wszystkiego co się składa na kupno(najprawdopodobniej z tego co rozumiem, to kupili pakiet na pewien okres, na wszystkie czy większość lub jakąś część filmów SF Kadru, nie wyłączając "ich" częściowo - wersji kolorystycznych - choć może na nie są osobne umowy; więcej pisałem o tym i podawałem linki do m.in. wypowiedzi, w wątku o Polsacie).

Edytowane przez DVB-T(2) INQUIRING
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby Polsat przejął licencje, to co najwyżej mógłby rozpocząć produkcję tego serialu od nowa, czego dowodem jest "Taniec z Gwiazdami". Pewnie Polsat (co rzeczywiście wydaje się zaskakujące) kupił prawa do emisji od TVN, tak jak wcześniej to zrobili nadawcy takich kanałów jak TV Puls, Comedy Central Family, czy Stopklatka TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patjyk napisał:

Śmiesznie trochę. Na końcu serialu jest plansza TVN. Ciekawe czy to puszczą. :D

 

Jeszcze w czołówce jest napis TVN :D

 

18 godzin temu, neo_patryk napisał:

Gdyby Polsat przejął licencje, to co najwyżej mógłby rozpocząć produkcję tego serialu od nowa, czego dowodem jest "Taniec z Gwiazdami".

 

Gdyby tak się stało, to musieliby już pisać polski scenariusz do kontynuacji ''Niani'' (''Rodzinka.pl'' jest już tworzona na podstawie polskiego scenariusza, zaś ''Ojciec Mateusz'' jeszcze jest pisany na podstawie włoskiego scenariusza).

 

14 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Tak się podniecacie tym, a taki 13 Posterunek produkcji CANAL+ (z planszami C+) leciał i na TVN i na Polsacie, i na TV Puls. Kasa

 

''13 Posterunek'' był też współprodukowany przez Polsat, zaś TV Puls emitował tylko drugą serie.

 

Co do ''Niani'' na Super Polsacie, to nie dziwi mnie to że będą emitować serial konkurencyjnego TVN-u - zwłaszcza, że TV Puls emitował już seriale TVP i TVN-u, jak i również programy typu ''MdM'' Manna i Materny czy ''Spotkanie z balladą'' (zresztą TVP też emitował produkcje TVN-u typu ''Trzech kumpli'' czy ''Mój Rower''). Nie zdziwi mnie również to, jak na Super Polsacie zobaczę ''Plebanie'' czy ''Złotopolskich'' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...