Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, prowadzący studio mówił że z Korzeniowskim na pewno będziemy się widzieć podczas IO w Japonii i było podpisywany jako ekspert Eurosportu.

Świetna decyzja.

 

Roberta zawsze dobrze posłuchać. Nie przepadałem za nim gdy dyrektorował w TVP, ale jako luźny ekspert jest bardzo dobry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Eurosportu zaoferowały coś innego, nowego. Ogólnie jestem zadowolony z igrzysk w Eurosporcie ale wytknę brak koordynacji między kanałami. Trzy kanały dodatkowe to za mało by pokazać wszystkie transmisje. Niektóre były zdublowane na Eurosporcie 1 lub 2 a niektórych w ogóle nie było na żywo. Gdyby to poprawić to 5 kanałów wystarczyłoby by pokazać każdą sekundę igrzysk i nic nie dublować.

 

Studio fajne, czasami brakowało mi fachowości a przeszkadzało wręcz manifestowanie niewiedzy na temat danej dyscypliny. Pierwszy koty za płoty a ogólnie na plus.

 

Czas na Tokio, igrzyska letnie będą znacznie większym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dobrze że w CP nie trzeba było wydawać tych 15 zł jak u konkurencji.

Znasz kogoś kto je wydał, że tak piszesz? Bicie piany nic więcej.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe Eurosporty były ciekawym rozwiązaniem, aczkolwiek mam wrażenie, że zostały przygotowane na szybko. Następnym razem powinno dojść do prawdziwej współpracy Eurosportu z CP i NC+, bez żadnych podziałów na wersje z różnym komentarzem.

Myślę też, że docenilibyśmy je bardziej gdyby Pjongczang 2018 byłyby Igrzyskami letnimi (więcej dyscyplin = więcej możliwości wyboru) i rozgrywane byłyby w Europie (lub przynajmniej w USA / Kanadzie). 

 

Trudno było je śledzić na żywo. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów nie zaliczyłem choćby jednego pełnego maratonu od pierwszej do ostatniej minuty w danym dniu. Najciekawsze dyscypliny też ze sobą jakoś specjalnie nie kolidowały. 

 

Rzadko zdarzało mi się sięgnąć do dodatkowych kanałów ES. TVP 1, TVP 2, Eurosport 1 i Eurosport 2 w zupełności mi wystarczały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobała ta idea dodatkowych ES. Zauważyłem że dzięki temu IO były" we wszystkich TV" Jak dla mnie idealna sytuacja. Słyszałem przy kontrakcie że tvp może pokazywać tylko na jednym kanale. A przecież codziennie była taka sytuacja że pokazywali na TVP 1 i TVP 2 jednocześnie. Jedynym minusem był czas.Też nie oglądałem ani razu całego dnia.  Może za dwa lata będzie lepiej. Lipiec to zupełnie inna rozmowa. 

 

http://online-countdown.pl.downloadastro.com/tools/#1595581200000_VCAyMDIw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiec czy luty, akurat dla mnie lepszy jest luty. Zima za oknem, krótkie dni... TV jakoś zimą mi się lepiej ogląda. 

 

Mnie bardziej bolą te pory. Od 1:00 w nocy do mniej więcej 15:30... dla Europejczyka to mordownia. Igrzysk od deski do deski nie obejrzysz, no way, nie ma szans, chyba, że na narkotykach, albo gdy kompletnie rozregulujesz sobie dni i noce. Wstajesz na 1:00 w nocy. Idziesz spać o godz. 15:00... tak też można :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się nie miało innych zobowiązań to może i przez dwa tygodnie by się dało,ale jak codziennie się chodzi do pracy właśnie na 7.30-15.30 to się obejrzy 0 live.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...