Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed 15 doszło w E1 i E2 chyba do małej awarii, z prawie 5 minut leciał spot znany z pauzy nocnej, z czasów, kiedy były przerwy między 1:30 a 8:30, o taki. :)

 

 

 

 

Aż się Eurosport sprzed czasów Discovery przypomniał. :D

 

 

To samo miało miejsce po 17, kiedy to poleciał ident igrzysk i plansza zatrzymała się na napisie konkurencji (saneczkarstwo). Trwało to może z 10 minut. I też poleciał wymieniony przez Ciebie spot nocny. 

 

Zauważyłem też, że w Playerze nie ma reklam na ES1 i ES2. Leci pauza, którą można czasem zauważyć na przekazie telewizyjnym (kiedy polsatowski technik spóźni się o pół sekundy lub sekundę z puszczeniem reklam). 

Edytowane przez mat_lewq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żaden polsatowski technik. Polsat nie emituje reklam tylko je sprzedaje i nadaje kanały ze swoich transponderów. Tyle razy już o tym tu było pisane ale ciągle kolejne osoby powtarzają bzdury.

 

Chyba można już wstępnie podsumować pokazywanie igrzysk. Wybieram Eurosport bo w TVP tradycyjnie gadanie w studiu i poszatkowane transmisje. Co nie znaczy, że w Eurosporcie jest idealnie. W sobotę po 15 przejazdach saneczkarzy przerwali transmisję by nadawać studio. Taka mała zabawa w TVP, która mnie wnerwiła. Na sobotnie skoki przenieśli się w czasie skoku pierwszego zawodnika. Powtórki w Eurosporcie 2 mają innych komentatorów więc cały czas mamy do czynienia z podwójnym komentarzem. To absurd do którego przywykliśmy i mnie już nie dziwi. Dodatkowe kanały Eurosportu są super, szkoda, że wszystkie dyscypliny nie są dostępne w takiej formie, czyli od deski do deski, ale dobre i to co jest. Komentatorzy CP dają radę bo wielu z nich komentuje to na czym się zna. Są wyjątki jak np. skoki komentowane przez Jóźwika i Hellera ale to i tak lepiej niż w nc+ gdzie komentarza albo nie ma albo nazwiska zupełnie nie pasują do dyscyplin (nie mam nc+ więc samego komentarza nie oceniam). Pisałem wcześniej, że jakość przekazu w CP jest dobra. Pooglądałem więcej niż samą ceremonię otwarcia i niestety zmieniam zdanie. Czasami obraz się sypie ale nie ma tragedii. Brakuje dźwięku 5.1 i tu TVP ma przewagę.

Edytowane przez jarek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku dzisiaj Eurosport 1 przerwał transmisję z Łyżwiarstwa szybkiego, gdy do końca rywalizacji pozostawało trzy ostatnie pary by nadać studio z Sikorą i Kotem, gdzie mówili o serduszkach i goździkach.

Edytowane przez Barti
Usunięto zaczepki innych Użytkowników forum i prowokowanie ewentualnych przepychanek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulbrych jest beznadziejny, co transmisja to wpadki, facet nic nie ogarnia, do tego ma problemy z poprawnym składaniem zdań. Nie wiem ile jeszcze Eurosport będzie to tolerował. 

 

No niestety, ale komentator od wszystkiego = komentator od niczego. Chyba tylko przy lekkoatletyce się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego... Żadna telewizja z naszego kraju nie pokazywała meczu wtorkowego Crvena-CSKA, żadna nie pokaże meczu o godzinie 17 Astana-Sporting.

Obydwa mecze tylko w Playerze, Eurosport woli polskie okienko wykorzystać na powtórki z Igrzysk, o 20 mają stały slot na Pjonczang Show, tak to by może i dali mecz o 19, mają w swojej puli: Maryslia-Braga, Łudogorec-Milan i Nice-Lokomotiw.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie też kupiłem Playera, bo mi wygasło :P Te feedy 1-5 są słabe, bo dublują E1 i np E3 czy E5....i inny komentarz...po co takie coś ? Kupiłem sobie Playera i teraz się już nie wkurzam.

 

Tak samo chce w jakiś dzień oglądać Curling, a oni mi walą na E1 i E5 to samo, E3 jakiś feed co areny pokazuje, E2 jakiś sport indywidualny, a na E4 medale....Bez Playera się nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanałach tv jakoś to wszytko wygląda chaotycznie. Na playerze da się to przyzwoicie oglądać. 

 

Ciekawe jak oni ogarną IO 2020 przecież na letnich jest więcej dyscyplin.

Będzie może więcej kanałów. Zresztą : jak EBU miała prawa na IO to udostępniała w necie aż 16 symultanicznych, dodatkowych kanałów. Szkoda, że w tym roku tego nie ma. No ale EBU nie ma praw na IO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...