Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedzi swoje a praktyka swoje, niestety ogranicza ich Paryż, transmisje z polskiego okienka muszą ogarniać z jedną parą komentatorską a druga para musiałaby ogarniać dla przekazu międzynarodowego, uznali, że skupią się tylko na transmisjach głównie od 11-12. Była też mowa o dużej ekipie wysłanej na miejsce Igrzysk, a z komentujących mamy właściwie tylko 4 osoby (jeden duet od blatlonu i jeden od skoków narciarskich/biegów). A odnośnie 3, 4 i 5 to tak właśnie jest, wszystko robione jest na żywo.

Masz rację, więcej reporterów wysłali do przeprowadzania rozmów na miejscu, niż do komentowania. A przecież biegi mógł spokojnie komentować Kacper Merk i Jakub Pieczatowski, tymczasem pierwszy był reporterem a drugi nagrywał (też ciekawe) filmy dookoła Igrzysk z Ewą Biłan-Stoch. Szkoda, bo te dwa głosy dobrze uzupełniały by wyśmienite pary Błachut-Rudziński i Jaroński-Wyrzykowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igrzyska igrzyskami natomiast chciałem się utwierdzić w pewnej kwestii. Chodzi o Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce. Czy rzeczywiście od wielu lat Eurosport nie przeprowadzi transmisji z mistrzowskiej imprezy w królowej sportu? Przeglądałem program i w ramówce zawodów nie było. Chcę tylko potwierdzenia. Jak tak to trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, więcej reporterów wysłali do przeprowadzania rozmów na miejscu, niż do komentowania. A przecież biegi mógł spokojnie komentować Kacper Merk i Jakub Pieczatowski, tymczasem pierwszy był reporterem a drugi nagrywał (też ciekawe) filmy dookoła Igrzysk z Ewą Biłan-Stoch. Szkoda, bo te dwa głosy dobrze uzupełniały by wyśmienite pary Błachut-Rudziński i Jaroński-Wyrzykowski.

 

Kacper Merk komentował kilka biegów w parze z Błachutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

a czy po zakonczeniu igrzysk bedzie mozna ogldac w Eurosport Player wideo z calych zawodow

Jeśli jesteś abonentem NC+ to tam znajdziesz interesujęce ciebie VOD.

NC+GO zakładka "tv na życzenie" kanał Eurosport. Jest sporo tego materiału. :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wszystkich meczów hokeja (część w Eurosport Player) powiem szczerze, że polski komentarz jak dla mnie jest bardzo słaby. Zero emocji, zero jakiegoś podnoszenia głosu naprawdę słabo....Od połowy IO zacząłem oglądać angielski komentarz i jest on genialny, nieważne czy gra Słowenia czy USA czy Rosja komentarz zawsze emocjonalny, zawsze żywy, człowiek wie kiedy pada gol....Oglądam te mecze trochę w tle i przy polskim komentarzu nawet nie wiedziałem, że padła bramka....

 

Teraz oglądam mecz o brązowy medal i usypia przy polskim komentarzy :D Normalnie jakby mecz o pietruszkę....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam bardzo podobnie. Cała trójka tworząca studio oraz cała ekipa przygotowująca PjongCzang Show zasługuje na złoty medal. Korościel z racji tego, że jest radiowcem "ma gadane", więc idealnie nadawał się do prowadzenia, Kot jest bardzo dynamiczny, Sikora za to raczej był stonowany co idealnie się równoważyło.

Dodatkowo mają u mnie wielkiego plusa za to, że nie bali się mówić tego co myślą. Jak trzeba było powiedzieć kilka gorzkich słów to je mówili, a nie hamowali się, bo mogą sobie nagrabić w związkach sportowych. Wszystko zrobione bez banałów, z dużą dawką humoru który jednak nie przytłaczał no i jak wspomniałem wcześniej ze sporą dawką świetnych dyskusji między całym składem. Szkoda, że Igrzyska się kończą, już teraz brakuje mi codziennej posiadówki nad ich magazynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam bardzo podobnie. Cała trójka tworząca studio oraz cała ekipa przygotowująca PjongCzang Show zasługuje na złoty medal. Korościel z racji tego, że jest radiowcem "ma gadane", więc idealnie nadawał się do prowadzenia, Kot jest bardzo dynamiczny, Sikora za to raczej był stonowany co idealnie się równoważyło.

Dodatkowo mają u mnie wielkiego plusa za to, że nie bali się mówić tego co myślą. Jak trzeba było powiedzieć kilka gorzkich słów to je mówili, a nie hamowali się, bo mogą sobie nagrabić w związkach sportowych. Wszystko zrobione bez banałów, z dużą dawką humoru który jednak nie przytłaczał no i jak wspomniałem wcześniej ze sporą dawką świetnych dyskusji między całym składem. Szkoda, że Igrzyska się kończą, już teraz brakuje mi codziennej posiadówki nad ich magazynami.

W 100 ℅ się zgadzam.

Taki magazyn mógłby być w weekendy ze sportami zimowymi.

A co ciekawe dziś w studiu gościł też Radosław Majdan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was ale dla mnie złoty medal należy do studia Eurosportu. Korościel z Kotem dali radę, Sikora do którego byłem nijako nastawiony z biegiem czasu był do zaakceptowania.

Sikora bardzo dobrze się z nimi uzupełniał. Wprowadzał spokój, dzięki czemu wszystkie programy z ich udziałem nie były męczące. Ba! Były bardzo przyjemne w odbiorze. Właściwie to prawie żadnego nie przegapiłem. "Korea Popołudniowa", "Pjongczang Show" oglądałem niemal dzień w dzień.  

 

Przede wszystkim świetny prowadzący. Jego nazwisko znałem dotąd tylko ze słyszenia (zapewne z radia), ale przed Igrzyskami nijak nie dopasowałbym nazwiska Korościel do konkretnej osoby. Po Igrzyskach zapamiętam na długo, bo tak pozytywnego, przezabawnego prowadzącego nie widziałem już dawno. Było sporo śmiechu, czasem bezsensownego, ale przede wszystkim budował wokół siebie przyjemną aurę, klimat co przekładało się też na nie do końca obytych z kamerami Sikorę i Kota, którzy z każdym kolejnym odcinkiem wypadali coraz lepiej.  

 

Jakub Kot... przesympatyczny naturszczyk. Dotychczas na widok innych telewizyjnych naturszczyków zbierało mnie na wymioty (Wojtuś Kowalczyk, Tomuś Hajto itd... każdy przemądrzały, złośliwy, wszechwiedzący, bez dystansu do otaczającego świata, pozbawieni autokrytyki, zdemoralizowani). Kot był inny. Był jakby ich przeciwieństwem. Lajkuję go za to. 

 

Co mi się nie podobało? Olewanie hokeja przez całe ZIO. Dopiero na końcu, dopiero dziś powiedzieli co nieco kto zdobył jaki krążek, ale to właściwie tyle. Chyba żadnej wzmianki, że nie było gwiazd NHL, a dziś podczas tej ich krótkiej dyskusji aż wypadałoby to wtrącić. Miałem jednak wrażenie, że oni tego nie wiedzieli. 

 

Nie podobały mi się też te "reportaże", wejścia żony Stocha. Wszystkie na jedno kopyto, nudne, bez pomysłu, polotu. Słabe. Eksperyment nieudany. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjongczang show i Korea Popołudniowa z wyżej wymienioną trójką to było coś znakomitego. Jednak szkoda, że Polacy wiedząc o francuskim pochodzeniu Eurosportu, ale mając własną siedzibę w Warszawie nie nadawali z własnego kraju. Jeżeli nie jesteśmy na miejscu zawodów to powinniśmy jako Polacy być samowystarczalni, robiąc studio oraz nadawać z własnego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie denerwował was komentarz Grzegorza Gaca przy bobslejach? Właściwie nic ciekawego nie mówił, a gdzieś z 90% jego wypowiedzi to były powtarzanie słów współkomentującego Grzegorza Pajdy. Mnie strasznie Gac irytował.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja bym docenił komentatorów Curling'a. Świetny, rzetelny komentarz, nie nastawiony tylko na czytanie tego co się dzieje, ale też analizowanie co zawodnicy mogą zrobić, co powinni. Wyjaśnianie niuansów związanych z tym sportem. Anegdoty, ciekawostki. Nie wiem, skąd tyle wiedzy, ale jeszcze bardziej zaciekawili do oglądania Curling'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odmienne zdanie co do Pjongczang show . Nudne gadki,  Ci sami eksperci, co jednak nic nie powiedzą ciekawego o Curlingu , snowbordzie itd. Do tego irytujący prowadzący chcący udowodnić,że Polska Drużyna skoczków odniosła porażkę. Pokazał,że w ogóle nie rozumie istoty sportu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nagrywał ktoś na dysk ceremonię zamknięcia Igrzysk Pyeongchang z eurosportu 3? albo te filmiki przejsciowe między konkurencjami na 3, 4 i 5 - zaczynały się górami krajobrazami korei i pozniej krótkie rzuty rywalizacji - szczcególnie interesuje mnie ostatni taki filmik na krótko przed zamknieciem kanalu eurosport 3

Edytowane przez canalplusowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...