Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej bawi mnie idiotyczne hejtowanie Eurosportu Polska... Wszyscy w stacji są zaskoczeni tym co otrzymali, nikt nic u nas nie wie, a i tak im się obrywa za decyzję podjętą w ostatniej chwili "na górze". Żenadą jest zmiana planów w ostatnim momencie, ale jeszcze większą żenadą jest wylewanie swoich żali w mediach społecznościowych na osoby bogu ducha winne.

Co widza interesuje "góra"? Niestety wyszło mega amatorsko i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co widza interesuje "góra"? Niestety wyszło mega amatorsko i tyle.

A czemu winni są bogu ducha komentatorzy czy osoby zajmujące się Eurosportem w Polsce? Z jakiej racji mają obrywać za coś na co nie mieli wpływu?! Sama góra stacji dała ciała zaraz przed transmisją, wszyscy byli zaskoczeni i zwyczajnie trzeba to zrozumieć, a nie [beep] jadem na lewo i prawo. Też chciałem obejrzeć mecz Atletico z Arsenalem, ale skoro wyszło tak, a nie inaczej to stwierdziłem że trudno i nie ma co się żalić. Każdy z nas popełnia błędy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzowie są niezadowoleni tak samo jakby byli niezadowoleni w przypadku takiej akcji w dowolnym innym kanale, nie rozumiem czemu Eurosport miałby być traktowany na jakiś specjalnych zasadach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tutaj o specjalnym traktowaniu jakiejkolwiek stacji. Wpadka spora, ale... nie ma sensu rzucać żółcią na lewo i prawo. Szczególnie, że z tego co mi wiadomo to decyzje programowe w Eurosporcie nie są podejmowane w Warszawie, a w głównej siedzibie w Paryżu. Prawda jest taka, że zamiast wyrzucać swoje frustracje w każdym możliwym miejscu można było przyjąć to w inny sposób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Ludzie są różni i mogą reagować w różny sposób. Niech pousuwają swoje konta to nie będzie gdzie tych  żali wylewać. To też rozwiązanie, skoro nie radziliby sobie z krytyką. Trzeba się z takimi reakcjami liczyć. Najlepiej nie popełniać takich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tutaj o specjalnym traktowaniu jakiejkolwiek stacji. Wpadka spora, ale... nie ma sensu rzucać żółcią na lewo i prawo. Szczególnie, że z tego co mi wiadomo to decyzje programowe w Eurosporcie nie są podejmowane w Warszawie, a w głównej siedzibie w Paryżu. Prawda jest taka, że zamiast wyrzucać swoje frustracje w każdym możliwym miejscu można było przyjąć to w inny sposób ;)

Skoro o niczym nie decydują to rozumiem, że pracują za darmo? Mówienie prawdy od jakiegoś czasu nazywane jest modnym określeniem "hejtowanie". Niedługo jak powiesz grubej babie, że jest gruba, to pójdziesz siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/7,65042,23354331,kibice-wsciekli-na-eurosport-wszystko-przez-transmisje.html#MT_2Zdjecia

Nie wiedziałem, że Eurosport jest kanałem niekodowanym. :P

 

 

Tym bardziej, że stacja nie jest zakodowana i można ją odbierać bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że ten temat jest zamknięty...

 

https://forum.satkurier.pl/topic/4428-prawa-do-transmisji-sportowych/page-112

 

...to zapytam tutaj, bo Eurosport w przeszłości często transmitował młodzieżowe ME.

 

Czy wie ktoś jaka telewizja pokazuje EURO do lat 17 rozgrywane na ziemi angielskiej  :?:  :?:  :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Żeby nie było jak z ostatnią transmisją Ligi Europy. Tydzień zapowiedzi Atletico-Arsenal, a później pierwszej połowy nie pokazali.

Dzisiajszy finał już bez problemów zarówno na Eurosport 1 jak i Player. Można oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jutro w planach E1 polskie deble na RG (pierwszy raz taka sytuacja, skupią się na Kubocie, a priorytetowy będzie i tak mecz singlowy Fręch), szkoda, że tych okienek na E2 nie robią, bo odpadają wtedy najciekawsze mecze, różnica w dostępności obydwu kanałów robi swoje:

https://twitter.com/Kali_beer/status/1001550277542113286

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś kpiny, Eurosport zawsze chwalony za piękne relacje wszystkich najważniejszych meczy, zaczyna robić sobie jaja z fanów tenisa. Zamiast światowy tenis (single) z najwyższej półki będą wciskać nam w tym czasie egzotyczne deble, które nawet w świecie tenisa są niepoważnie traktowane!

To jakaś totalna amatorka nie do przyjęcia, w momencie kiedy będzie grał Djokovic, Nishikori, Thiem, Zverev, oni chcą nam zaserwować deble Matkowskiego i spółki? To jakby puścić challenger Poznań Open w momencie kiedy w Roland Garros gra światowa czołówka o najwyższe laury.

Jeśli chcą robić takie amatorskie zagrywki, to prosimy o Eurosport International lub Eurosport 3, bo w środę wychodzi, że Eurosport 1 jakby nie istniał. Szok!

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że "polskie" mecze będą rozgrywane właściwie o jednej porze, mecz Kubota zacznie się pewnie najwcześniej (coś koło 16-17), a reszta się nałoży na siebie. Choć też pomysł z deblami mi nie pasuje, w czasie kiedy mecze singlowe będą trwać w najlepsze.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że zaczną się komentarze koneserów wielkiego tenisa, jak to można pokazać mecze Polaków w deblu? Ano, można. To, że was one nie interesują nie oznacza, że nie interesują nikogo. Mamy kilkoro naszych reprezentantów, łącznie z deblem, możemy więc śledzić ich wszystkich. Co telewizja zamierza nam umożliwić. A dla niezadowolonych, zawsze pozostaje Eurosport Player. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...