Skocz do zawartości

Gazeta Wyborcza


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Akcjonariusze Agory zgodzili się zmienić jej statut tak, żeby do osobnych spółek mogło zostać wydzielonych kilka obszarów działalności, m.in. „Gazeta Wyborcza”, Gazeta.pl i wydawnictwo książkowo-płytowe.


https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/koniec-gazeta-wyborcza-gazeta-pl-nowa-spolka-osobna-agora-akcjonariusze-podzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Brakuje, żeby jeszcze dołączyli dodatek dla dzieci, w którym zachęcaliby dzieci, młodzież do informowania z kim sympatyzują ich pełnoletnie rodzeństwo, rodzice,dziadkowie..nauczyciele a może dyrektor szkoły.

 

Inny dziennikarz posługuje się słownictwem wobec innych ludzi "małpoludzie". Pogarda i  brak szacunku, trudno to opisać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wychodzi 15 zł miesięcznie. Czy to dużo za dostęp do bardzo szerokiego zasobu? Więcej kosztuje paczka papierosów, więc chyba nie. Ciekawe swoją drogą, ile osób w Polsce abonuje taką GW albo inne gazety w internecie. Wydawało mi się zawsze, że u nas nie ma tej "kultury" płacenia za informacje w internecie, ale może się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz kupiłem Wyborczą kilka dobrych lat temu.

Ze względu na piątkowy dodatek telewizyjny, jeszcze przed erą serwisów streamingowych.

 

Fajny był też piątkowy regionalny w tym przypadku krakowski  dział poświęcony, kulturze, kinie itp.

Teraz wszystko jest w internecie jak się dobrze poszuka.

 

*Z resztą kupowało się te czy inne gazety. To był papier, zapach, przeglądanie stron.. a teraz wszystko jest w necie, elektronicznie- po prostu szukasz i masz.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dvbx napisał(a):

Ten Black Friday to tam chyba przez cały rok. 😂 Niby cena za pakiet Premium 432zł za rok, ale ja nigdy nie widziałem tego pakietu bez jakiejkolwiek promocji. 

 

9 godzin temu, mrozio11 napisał(a):

Wychodzi 15 zł miesięcznie. Czy to dużo za dostęp do bardzo szerokiego zasobu? Więcej kosztuje paczka papierosów, więc chyba nie. Ciekawe swoją drogą, ile osób w Polsce abonuje taką GW albo inne gazety w internecie. Wydawało mi się zawsze, że u nas nie ma tej "kultury" płacenia za informacje w internecie, ale może się myle.

Ostatnio chwalili się, że na koniec III kwartału miali 292tys. abonentów. 

 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/gazeta-wyborcza-subskrypcja-internet-cena-promocja

 

Ale jestem zdania, że nie liczba się liczy, a zysk z jednego abonenta. Sama liczba abonentów mówi niewiele. Tym bardziej, że tam ciągle promocje. 

 

Ogólnie jednak, moim zdaniem, poziom "GW" poszedł mocno w dół już dawno. Już pomijając oczywisty skręt w jedną stronę. Ale chociażby biorąc pod uwagę "Duży Format" czy "Wysokie obcasy" - niestety - to już nie to co kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do elektronicznej wersji, gdyż chyba 4 lata temu dostałem go od znajomego z pracy. Za prenumeratę płaci jego teść, a dostęp otrzymałem w ramach podziękowania za naukę Excela. ;) A jeszcze wcześniej dostałem roczną prenumeratę elektroniczną z racji bycia studentem UMK, bo wtedy uczelnia wykupiła dostęp dla wszystkich pracowników i studentów.

 

Jeśli chodzi o poziom, to widać spadek choćby jeśli chodzi o kwestię regionalną. Dawniej dodatki miejskie były codziennie. Obecnie w Toruniu jest tylko piątkowy tygodnik, do tego wydawany łącznie z Bydgoszczą. Do tego treści jest tam niezbyt wiele i na dobrą sprawę jest to wybranie kilku artykułów, które pojawiły się już w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Marcin Kącki zawieszony w pracy. Chodzi o weekendowy autobiograficzny tekst, w którym przyznaje się do alkoholizmu i złego traktowania kobiet, jednak nie wspomina tam o niektórych sytuacjach, o których przypomniały osoby, które z nim pracowały. https://www.press.pl/tresc/79866,dwa-oswiadczenia----gw----po-tekscie-kackiego_-_chcialabym_-zeby-_wyborcza_-byla-miejscem_-w-ktorym-prawa-ofiar-sa-szanowane_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy firmy jak IKEA, mBank i Media Expert, związku seks skandalem w Gazecie Wyborczej  w oficjalnych profilach platformy X, potępią sytuację, która ma miejsce w gazecie Michnika? Będą wycofywać reklamy? (pyt. retoryczne)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...