Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z początkiem kwietnia 2014r.

- W ramach Multiroom HD dostępne są dekodery MINI HD2000 / HD3000

- Nie zmieniają się zasady korzystania z usługi Multiroom HD – dekodery powinny znajdować się w jednym gospodarstwie domowym oraz wymagają okresowej aktywacji. Wszystkie dodatkowe dekodery będą aktywowane za pomocą karty z dekodera głównego.

- Klient wybiera liczbę od 1 do 3 dekoderów w Multiroom HD tylko przy podpisaniu umowy, później nie ma możliwości zmiany lub dobrania kolejnego/kolejnych dekoderów.

- Usługa VOD jest dostępna tylko na dekoderze głównym.

 

Pablo to dla Ciebie, choć link podany wcześniej powinien zupełnie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, czy oznacza to, że do dekodera głównego można dobrać już nie tylko jeden dekoder dodatkowy do Multiroom'u, ale np. dwa lub trzy w ramach jednego abonamentu? Czy w takim przypadku dekoderem głównym może nadal być moduł CAM?

Czy kolejny dekoder, jeśli mamy już obecnie np. tylko jeden dodatkowy, można dobrać przy przedłużaniu umowy z Cyfrowym Polsatem, czy też tylko przy zawieraniu zupełnie nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł CAM nadal może być traktowany jako dekoder główny. To się nie zmieniło.

Na początku kwietnia przy przedłużaniu umowy umożliwiono dobranie do 3 dekoderów Multiroom, wspominałem o tym w wątku dla obecnych abonentów. Niestety w wspomnianym wątku od kilku tygodni toczy się tylko dyskusja (choć to chyba przesada nazywając to dyskusją), "czy dostanę umowę 12/5". W ten sposób wpis o nowych możliwościach dokupienia kolejnych dekoderów Multiroom w ofertach dla obecnych abonentów zaginał.

 

Zgodnie z aktualnymi ofertami przedłużenia umowy, abonament za Multiroom kosztuje po 5zł za każdy dekoder w ofertach z abonamentem za dekoder główny od 79,90zł, natomiast przy niższych abonamentach za dekoder główny (przynajmniej Familijny HD), abonament za pierwszy Multiroom wynosi 10zł, kolejne po 5zł. Przy przedłużaniu umowy dostępne są też jako dekodery do Multiroom HD5000/HD6000 za 49zł (aktywacja i wypożyczenie). Koniec off-topu.

Tyle o cenach. Dyskusję o ofertach proszę kontynuować w odpowiednich wątkach o ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jako urządzenia dodatkowego do usługi Multiroom wciąż nie można wziąć modułu CAM. :(

No, ale rozumiem, że chodzi tutaj o zabezpieczenie w postaci okresowego blokowania się dekodera dodatkowego i obowiązku jego odblokowywania za pomocą karty z dekodera głównego (lub modułu CAM). A moduł CAM możliwości takiego blokowania się nie posiada. Chyba, że kiedyś w przyszłości "Cyfrowy Polsat Technology" wyprodukuje własny moduł CAM... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji pewna grupa abonentów będzie mogła założyć osiedlowe mini - kablówki, co zmniejszy liczbę obecnych, jak również potencjalnie przyszłych abonentów. Taka sytuacja z pewnością byłaby nieciekawa dla CP, oraz innych operatorów, dlatego szanse na bardziej komfortowy Multiroom są bardzo małe.

Mnie osobiście obecna sytuacja zupełnie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD3000 w usłudze Multiroom wymienisz na HD3000 lub MINI HD2000. Inny model nie wchodzi w rachubę w tym wypadku.

 

rozmawiałem przed chwilą na info o usłudze MR, a mianowicie zapytałem się o twarde dyski do dekoderów dodatkowych i padła informacja że tak mogę dobrać dyski do dekoderów HD 6000 ??? po zapytaniu wprost czy HD 6000 można wziąć jako dodatkowe do MR usłyszałem...tak ależ oczywiście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytujesz wpis z początku marca tego roku. Oferty i dostępność sprzętu się zmienia. Również dostępności dekoderów dla nowych umów i dla przedłużeń są różne.

Tutaj masz na przykład mój wpis z kwietnia tego roku: viewtopic.php?f=7&t=22276&start=1200#p949646

 

Dyski DTU320 możesz dokupić do HD2000/3000/5000/6000 za 210zł i nie ma znaczenia czy to są dekodery główne, czy dodatkowe (Multiroom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...