Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ogólnie z postów wynika ,że aż tak źle nie jest jak inni narzekają, gdyż można przy okazji wcześniej ,,odblokować". Jeden minus, że dekodera nie dają na własność i jeszcze by coś nagrać trzeba wykupić jedyny słuszny dysk od polsatu za 210zł.Dekoder powinien być na własność i jak ktoś rezygnuje to przynajmniej kanały fta dostępne i nadal można sobie używać i korzystać z inwestycji za 210zł, a tak to w ogóle nie opłacalny taki zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie się pokazuje cały czas pasek że o tej i o tej zostanie zablokowany dekoder dodatkowy.Mam mini hd 2000 i echostara hds 400e.Przy echostarze jak dłużej stoi odłączony od zasilania to potem jest problem z kartą (błąd jakiś).Musze specjalnie wysłać uprawnienia ze strony Icok a potem zekać cały dzień,potem wyjmuje i wkładam karte i za którymś razem załapie.Ogólnie jestem nie zadowolony z takiego multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tak po prawdzie, ten post równie dobrze mógłby się znaleźć w tym wątku viewtopic.php?f=7&t=34020 ale że dotyczy multiroom polsatu zamieszczam go tutaj.

Panie i Panowie abonenci, dzisiaj zaczął się 27 dzień jak mój syn nie był po karte z głównego aby "doładować" dodatkowy :brawo:

Jeszcze raz :brawo: CP ! Podążacie we właściwym kierunku :D

A skąd wiem że już 27 dzień? Bo przez ostanie pół roku te przerwy były coraz dłuższe a za tą ostatnią naprawdę należy się duży +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak latac z karta z dekodera, do dekodera po całym domu świetny sposób .Eh ten Polsat. Tak samo z ich pseudo VOD.

Tak, tak :rofl:

Po całym to karaluchy latają. Multi konkurencji to jest dopiero ... :censored:

Żeby zatrybił to trzeba Polibude skończyć z wyróżnieniem i wieczorowo budowlanke bo o gadżetach które trzeba dokupić do kompletu nawet nie wspomne.

Eh ta konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie ostatnio abo CP z multiroom i dostałem 2 dekodery: Sagemcom ESI-88 oraz drugi (który podobno wysyłają losowo) HD3000. O ile do działania Sagemcoma nie mam zastrzeżeń, bo działa dość szybko i sprawnie, a także menu jest dość przejrzyste, to niestety tego samego nie można powiedzieć o HD3000. Samo menu i ogólna obsługa mogłaby być, jednakże pilot łapie kiepsko pomimo nowych baterii, a także sam dekoder jest dość wolny.

 

Czy można wymienić drugi dekoder na jakiś inny lepszy model? Usługę zamawiałem przez internet, ale chyba nie powinno być problemu z wymianą w punkcie APS. Na ten sam model zapewne wymienią jak powiem że mam problemy z dekoderem, tylko czy byłaby możliwość wymiany na jakiś inny - lepszy model? Jeżeli ma to jakieś znaczenie, posiadam pakiet premium za 89,9 + 5zł multiroom - brałem w ostatniej promocji happy hours.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD3000 w usłudze Multiroom wymienisz na HD3000 lub MINI HD2000. Inny model nie wchodzi w rachubę w tym wypadku.

 

Jeśli masz taki http://www.bing.com/images/search?q=pil ... tedIndex=6 lub http://www.bing.com/images/search?q=pil ... edIndex=14 pilot to spróbuj w APS wymienić na http://www.bing.com/images/search?q=pil ... dIndex=503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten drugi model pilota. Jak rozumiem, mam pójść do dowolnego punktu APS i poprosić o wymianę pilota podając wcześniej jako przyczynę kiepskie jego działanie. Znając życie, będą chcieli wymienić mi na taki sam model. Mam nadzieję, że wymiana pilota wystarczy i nie będzie trzeba wymieniać całego zestawu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posiadam dekoder główny HD5000,a multiroom jest zwykły SD.Chciałbym wymienić dekoder multi na HD,jednak wiążę się to z podpisaniem nowej umowy z polsatem.Obecna umowa kończy się za 14 miesięcy i nie zamierzam jej przedłużać.Natrafiłem w internecie na ogłoszenie sprzedaży używanego dekodera Hd5000 za 150 zł.Mam pytanie czy da się podłączyć ten dekoder do anteny umieścić w nim kartę od multiroom i normalnie korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder główny HD5000,a multiroom jest zwykły SD.Chciałbym wymienić dekoder multi na HD,jednak wiążę się to z podpisaniem nowej umowy z polsatem.Obecna umowa kończy się za 14 miesięcy i nie zamierzam jej przedłużać.Natrafiłem w internecie na ogłoszenie sprzedaży używanego dekodera Hd5000 za 150 zł.Mam pytanie czy da się podłączyć ten dekoder do anteny umieścić w nim kartę od multiroom i normalnie korzystać?

 

Jak masz pakiet Film HD to ze względu na usunięcie Sundance SD możesz wypowiedzieć umowę. Wtedy pojawi Ci się szansa na wymianę sprzętu lub całkowitą rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder główny HD5000,a multiroom jest zwykły SD.Chciałbym wymienić dekoder multi na HD,jednak wiążę się to z podpisaniem nowej umowy z polsatem.Obecna umowa kończy się za 14 miesięcy i nie zamierzam jej przedłużać.Natrafiłem w internecie na ogłoszenie sprzedaży używanego dekodera Hd5000 za 150 zł.Mam pytanie czy da się podłączyć ten dekoder do anteny umieścić w nim kartę od multiroom i normalnie korzystać?
ja wymianę dekodera sd na hd do multiroomu zrobiłem w APS-ie bez podpisywania nowej umowy od ręki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...