Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Moja umowa z CP się dość skomplikowała. Otóż po wysłaniu wypowiedzenie otrzymałem ofertę na 12 miesięcy w tym 5 bez opłat. Przyjąłem ją ale także musiałem dokupić dekoder HD6000 do usługi multiroom. Nie byłoby w tym nic dziwnego poza tym ,że ja już posiadam dekoder HD3000 do MR. Dzwonił konsultant i pytał czy byłbym skłonny zwrócić jeden z dekoderów. A ja mu na to że na oba mam ważne dokumenty więc nie bardzo mam ochotę. Sytuacja patowa. Póki co mam 2 dekodery do MR oraz dekoder główny moduł CI+. Można by rzec taki Multiroom Premium....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na beta-ICOK moduł CAM CI+ widnieje 2 razy: najpierw podwieszony pod niego HD3000 oraz drugi raz i podwieszony HD6000.

Zaraz po wysłaniu HD6000 zniknął HD 3000 z ICOK i oczywiście zgasły uprawnienia. Po wysłaniu reklamacji oraz skanów dokumentów HD3000 powrócił do ICOK.

Zaproponowałem CP takie rozwiązanie-albo wypowiedzą mi umowę albo zaakceptują fakt 2 dekoderów w MR. Na razie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ceberebek

Oczywiście, że tak! Nie wierzę, że technicznie nie byłoby to możliwe. Nawet z tym obecnie stosowanym zabezpieczeniem w postaci okresowego "biegania z kartą" od dekodera głównego do dodatkowego celem odblokowania tego ostatniego. Choćby i nawet opłata za taki Multiroom miała być trochę większa. Po prostu tutaj jest brak dobrej woli ze strony Cyfrowego Polsatu i tyle. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ostatnio po wypowiedzeniu skorzystałem z nowej oferty z multiroomem, na głównym chodzi wszystko a na multiroomie nie działają kanały VOD 160-165, złożyłem reklamację konsultant twierdzi że to prawidłowo, ja uważam że zostałem wprowadzony w błąd bo przy pierwszym uruchomieniu miałem również VOD, na multiroomie, czy mam podstawy do wypowiedzenia z uwagi na brak świadczonych usług, nie poinformowanie mnie o tym fakcie, proszę o wasze spostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD jako pakiet oraz jako jednorazowe zamówienie filmu działa tylko na głównym dekoderze. Mowa o tym jest w regulaminie VOD oraz Promocyjnych Warunkach Umowy w zakresie dodatkowego dekodera. Otrzymałeś/aś dekoder wstępnie aktywowany do testów przed wydaniem klientowi. Po podpisaniu umowy na takich dekoderach uruchamia się pakiet wynikający z umowy (czyli gasną kanały, których nie ma być).

PS.Znane są przypadki osób, którym z jakiegoś powodu (bliżej nie znanego) kanały się nie zablokowały, mimo że powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

§ 5 Opis Promocji – postanowienia dotyczące Dekodera Dodatkowego

3. W przypadku, gdy na podstawie PWU Abonent aktywuje usługę Multiroom SD lub HD uzyskuje dostęp na Dekoderze Dodatkowym do Usług dostępnych na Dekoderze Podstawowym, z wyłączeniem Usługi „VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa” oraz Pakietu Promocyjnego w ramach Usługi „VOD – Domowa Wypożyczalnia Filmowa”.

 

Zgodnie z powyższym zapisem usługa Multiroom jest świadczona zgodnie z umową. Powód wcześniejszego działania VOD już wyjaśniłem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając że na tych gratisowych kanałach VOD szału nima to już jestem wkur :censored: y bo faktycznie na dek. multiroom u mnie też ich nie ma :!: a w/g zawartej umowy miałem mieć dostęp do tych samych pakietów i kanałów na obu dekoderach. W d... mam regulamin dla mnie ważne jest co potwierdziła konsultantka i już będą mieli problemy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...