Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mówisz o ofercie dla "nowych", to coś mi się zdaje, że konsultant/ka mówiła o HD6000 jako głównym (tylko tego nie podkreśliła), do którego możesz sobie dokupić dysk i mieć do niego dołączoną usługę Multiroom na dodatkowym dekoderze, a Ty pytałeś o dostępność HD6000 jako dodatkowy dekoder. Stawiam na typowe nieporozumienie.

Dla "nowych" nie ma dekoderów HD5000/6000 w usłudze Multiroom. Ostatnia zmiana w ofertach dla "nowych" była 24 kwietnia 2014 i nic się nie zmieniło z dostępnością dekoderów od tamtego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o ofercie dla "nowych", to coś mi się zdaje, że konsultant/ka mówiła o HD6000 jako głównym (tylko tego nie podkreśliła), do którego możesz sobie dokupić dysk i mieć do niego dołączoną usługę Multiroom na dodatkowym dekoderze, a Ty pytałeś o dostępność HD6000 jako dodatkowy dekoder. Stawiam na typowe nieporozumienie.

Dla "nowych" nie ma dekoderów HD5000/6000 w usłudze Multiroom. Ostatnia zmiana w ofertach dla "nowych" była 24 kwietnia 2014 i nic się nie zmieniło z dostępnością dekoderów od tamtego czasu.

 

byłem wczoraj po południu w trzech APS-ach i w dwóch potwierdzili mi że dla nowych jest tylko HD 2000 i HD 3000 do MR, ale w jednym gościu powiedział, że jest możliwość "załatwienia" HD 6000 do MR, trzeba po tygodniu przynieść HD 2000/3000 i poprosić o wymianę bo....coś tam się popsuło....i podobno już będzie można wymienić na HD 6000....drugi deko z MR analogicznie....picował czy prawdę mówił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co system przepuszcza, ale jest taka niepisana zasada, że dekodery MR HD2000/3000 wymienia się na HD2000/3000 w zależności od dostępności a HD5000/6000 na HD5000/6000.

Po drugie, jeśli w APS-ie jest za dużo wymian sprawnego sprzętu, to cierpi finansowo właściciel najpierw, a potem pracownik APS-u. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Można, ja wymieniałem HD3000 na HD5000, oczywiście jako dekoder do MR, tylko że załatwiałem to przez centrum telefoniczne, gdzie zadysponowano sprzętem, to jest wydano konkretnemu APS-owi dyspozycję zamiany tych dekoderów, oczywiście bez żadnej dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cyfek - zamawiając przez www lub w biorąc zestaw w APS przy nowej umowie NIE DOSTANIESZ HD 5000/6000 tylko HD2000/3000. Jak już Twój kontrakt będzie aktywny w systemie możesz próbować w APS-ach według zasady:

 

Póki co system przepuszcza, ale jest taka niepisana zasada, że dekodery MR HD2000/3000 wymienia się na HD2000/3000 w zależności od dostępności a HD5000/6000 na HD5000/6000.

Po drugie, jeśli w APS-ie jest za dużo wymian sprawnego sprzętu, to cierpi finansowo właściciel najpierw, a potem pracownik APS-u. ;)

 

HD5000 od HD6000 różni się tylko wyjściem cyfrowym audio. W HD5000 jest optyczne, w HD6000 jest coaxialne (elektryczne).

HD2000 i HD3000 to tak na prawdę te same dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD5000 od HD6000 różni się tylko wyjściem cyfrowym audio

HD5000 jest, z tego co wiem, na lepszych podzespołach.

 

HD2000 i HD3000 to tak na prawdę te same dekodery.

Z tym, ze HD2000 bardziej się grzeje, a HD3000 jest bardziej awaryjny (informacja z APS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz możesz w to wierzyć. HD5000 z racji tego, że jest pierwszą (najstarszą) konstrukcją jest na innych podzespołach (dlatego m. in. dla HD5000 aktualizację mają inny harmonogram). Następnie powstał model HD2000, potem powstał bliźniak HD3000 (w interesie musi się coś dziać - zabrano podstawkę i zmieniono pilot) a HD6000 powstał na bazie HD2000/3000 tylko dołożono mu wyświetlacz i zamieniono cyfrowe wyjście dźwięku w stosunku do HD5000 ponieważ umożliwiało to zastosowanie dekodera CPT u osób chcących podłączyć dekoder do kina domowego w ten sposób.

Tyle OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie czas między żonglerką stopniowo się wydłuża. Na początku umowy było to faktycznie około tygodnia, teraz jest to znacznie dłuższy czas - najprawdopodobniej ponad dwa tygodnie - nie potrafię dokładnie określić, ale nie pamiętam kiedy ostatnio HD3000 wołał o kartę z ESI-88 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyprian, to wszystko zależy jaki dekoder dostaniesz od pakietów jakie bierzesz/masz, np. przedłużając umowę i dobierając usługę multiroom dostaniesz dekoder HD 3000 za 29zł lub HD 5000/6000 za 49zł aktywacja. Spekulować mógłbym długo jaki dekoder dostaniesz ale raczej napewno nie dostaniesz dwóch dekoderów PVR (no może jak jesteś wiernym abonentem i dobierasz cztery dekodery to jeden jako multiroom dostaniesz PVR - ale wątpię, że system (komputer) pozwoli na przepuszczenie dwóch dekoderów PVR - dwugłowicowy, TWIN)

 

Czy w trakcie umowy jest możliwość dobrania multiroomu?

 

Tak, ale na nowych warunkach. Aktualna umowa zostanie anulowana i podpisana nowa z dodatkowym dekoderem, która wejdzie w życie z kolejnym okresem rozliczeniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR7000 do MR były swego czasu dostępne w ofertach Premium. Aktualnie nie ma takiej możliwości. Dla nowych klientów są tylko HD2000/3000 dostępne przy podpisaniu umowy. Aktualnie obowiązujące oferty dla nowych są tutaj: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2670#p958897

Dla obecnych abonentów jak @aRczi6622 wspomniał są dekodery HD2000/3000 za 29zł lub HD5000/6000 za 49zł, ale PVR7000 nie dostaniesz do usługi Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...