Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, dzanas69 napisał:

U mnie po trzech tygodniach użytkowania, dalej widnieje że multiroom nieaktywny, oba dekodery podpięte po wi-fi do jednego routera, Krótki czas to ile, tak mniej więcej? Na razie nie palę galotów, skoro wszystko działa, ciekawe co zrobić jak multiroom się zablokuje?

 

 

 

 

Także jestem ciekaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość jeszcze dostać jakiś starszy dekoder niż evobox lite, którego do podłączenia multiroom nie trzeba łączyć z routerem internetowym, lecz pobierze uprawnienia poprzez przełożenie karty z głównego (evobox prv)? 

 

Niestety dwa dni walczyłem z podłączeniem bezprzewodowym evobox lite z funboxem z Orange i już na infolinii technicznej rozłożył ręce (dekoder był nawet wymieniany i kolejny egz to samo). Musiałem odstąpić od umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie wszystkich. Mam do was pytanie, do użytkowników multirooma chodzi o aktywację z przekładniem kart, są to dwa dekodery HD 5500S. Na początku użytkowania czyli z 2 lata temu było tak, że przekladało się tylko karte z dekodera dodatkowego, teraz jest tak, że przekładnie kart jest na dwa dekodery tj z głównego przekłada do multiroom, albo z multiroom przekłada do głównego jest to losowe raz wybierze na głównym dekoderze raz na multiroom, nie rozumiem jak jest dekoder dodatkowy multiroom to na nim powinna widniec informacja, że dekoder dodatkowy multiroom został zablokowany, a bywa tak, że losowo co jakiś czas zmienia dekoder czy też tak macie? Kiedyś tak nie było multiroom to multiroom a nie, że z główny dekoder jest tak samo traktowany jak multiroom, , z pół roku temu przedłużyłem umowę i po wprowadzeniu zmian właśnie taki objaw wystąpił, dzwoniłem na infolinię w tamtym czasie i powiedziano mi że dekodery się ''rozstroiły" i nic nie zrobię oprócz wymiany, za kilka dni znów dzwonię aby dowiedzieć się o wymianie a Pani powiedziała, że tak ma być że zmienili to i losowo wybiera sobie dekoder z  którego włożyć kartę? 

Edytowane przez pppzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie...Chce zrezygnować z multiroom, a place za niego 0zl, umowa do stycznia. Chciałem zejść na najniższy pakiet. Konsultant powiedział, że muszę podpisać nowa umowę z nowym sprzetem a obecna umowa musi wygasnąć. Dziwne nie moge podpisać aneksu na stara umowe bez multiroomu, zdając sprzet dodatkowy....? bez calego zamieszania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pablo80 napisał:

Witam , mam pytanie...Chce zrezygnować z multiroom, a place za niego 0zl, umowa do stycznia. Chciałem zejść na najniższy pakiet

No to załatw z konsultantem najniższy pakiet, ale tak by multiroom pozostał- ostatecznie masz go za friko wiec w czym problem?

wsadzisz go do szafy i niech leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OlafS napisał:

No to załatw z konsultantem najniższy pakiet, ale tak by multiroom pozostał- ostatecznie masz go za friko wiec w czym problem?

wsadzisz go do szafy i niech leży.

To nie tak jak Ty myślisz....Chcą dodatkowo 10zl przy najniższym pakiecie z multi. Nie po to robię ostre cięcie bym płacił za coś co mi nie jest potrzebne...

5 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Wszyscy Klienci, którzy zawarli umowy po 28.12.2014 roku, zgodnie z warunkami oferty - nie mają możliwości rezygnacji z dodatkowego dekodera bez rozwiązania całej umowy. 

Miałem po południu telefon z działu utrzymania klienta, mam zdać dekoder a po zaktualizowaniu profilu pojawią się oferty na jeden dekoder bo inaczej nie przejdzie przez system...więc jak to jest Specjalisto CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pablo80 napisał:

To nie tak jak Ty myślisz....Chcą dodatkowo 10zl przy najniższym pakiecie z multi. Nie po to robię ostre cięcie bym płacił za coś co mi nie jest potrzebne...

Miałem po południu telefon z działu utrzymania klienta, mam zdać dekoder a po zaktualizowaniu profilu pojawią się oferty na jeden dekoder bo inaczej nie przejdzie przez system...więc jak to jest Specjalisto CP

Odpisałem Ci w tej sprawie w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Obecnie mam multiroom. Dekoder główny to Evobox PVR a do multiroom HD 5500s. Jednak denerwuje mnie przekładanie kart. Czy jest możliwość odddania HD5500s i wzięcia innego tak żeby multiroom działał bez przekładania kart i bez konieczności łączenia ich przewodem. W domu mam internet i sieć wifi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz jaki bądź, jak przechodziłem do polsatu to wszyscy pisali żeby brać hd 5500s, bo to rozwojowy dekoder. Na jeździłem się po punktach, bo był ciężki do zdobycia. Czekałem prawie trzy lata jego rozwinięcie i się nie doczekałem. Teraz ci sami ludzie piszą że to stary , bez przyszłości  dekoder. Zmieniłem platformę i wziąłem takie jakie były w punkcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam HD 5500s i jestem zadowolony ma wyświetlacz więc spełni twoje oczekiwania, wcześniej miałem HD 6000 i wydaje mi się, że był wolniejszy od HD 5500s. Dodam, że u mnie był dostępny tylko w jednym APS, tak więc z dostępnością może być ciężko aczkolwiek zależy to od obecnej dostawy dekoderów jak i miejscowości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jerzykowski napisał:

Witam. Obecnie mam multiroom. Dekoder główny to Evobox PVR a do multiroom HD 5500s. Jednak denerwuje mnie przekładanie kart. Czy jest możliwość odddania HD5500s i wzięcia innego tak żeby multiroom działał bez przekładania kart i bez konieczności łączenia ich przewodem. W domu mam internet i sieć wifi.  

 

Aby wymienić multiroom HD5500S na Evobox Lite musisz  przedłużyć umowę bo  bez tego nie dasz rady nic zrobić na zasadzie wymiany. Ja swój HD5500S wymieniłem na Evobox Lite przy przedłużaniu umowy nawet z zachowaniem 0 PLN za multiroom.

Edytowane przez manguscik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...