Jump to content

kropka79

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About kropka79

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jest możliwość jeszcze dostać jakiś starszy dekoder niż evobox lite, którego do podłączenia multiroom nie trzeba łączyć z routerem internetowym, lecz pobierze uprawnienia poprzez przełożenie karty z głównego (evobox prv)? Niestety dwa dni walczyłem z podłączeniem bezprzewodowym evobox lite z funboxem z Orange i już na infolinii technicznej rozłożył ręce (dekoder był nawet wymieniany i kolejny egz to samo). Musiałem odstąpić od umowy.
 2. Czy dekoder po umowie przy zadawaniu osobistym w Warszawie musi oddać właściciel umowy, czy może to zrobić np. małżonek?
 3. Czy jest jakiś dekoder w nc+ który połączy się bez problemu bezprzewodowo z pasmem 5ghz w routerze funbox z Orange? Ma ktoś taka konfigurację u siebie? Co polecacie jaki zestaw brać jako dekoder główny a jaki drugi do multiroom?
 4. Wszystko to było robione. Uzyskałem na infolinii info ze lite nie współpracuje z pasmem 5ghz,wiec wyłączyłem je w routerze Orange i co z tego jak z pasmem 2,4ghz też się nie łączy. A z hotspotem w telefonie tak. Ewidentnie jest jakiś problem z łączenie lite z funboxem. Cóż pozostaje odstąpienie od umowy. Cp robi [beep] jakich mało a nie dekodery
 5. Nie rozumiem tego. Wymieniłem dekoder, podpialem pod instalacje gdzie podpięty główny dekoder evobox pvr, zaktualizowałem soft i dalej evobox lite nie łączy się bezprzewodowo z siecią, podczas gdy pvr się łączy bez problemu. Juz ręce opadają, co jest przyczyną? Czy lite nie chce współpracować z routerem z sieci Orange?
 6. Czy dekoder ten po naciśnięciu czerwonego przycisku na pilocie powinien się wyłączyć zmieniając podświetlenie diody na czerwone? U mnie naciskając na pilocie dalej świeci się dioda na niebiesko?
 7. Aktualizacji nie ma, niedostępna. Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomoglo jak i wyłączenie dekodera i routera z prądu. Cóż pozostaje wymiana w punkcie, jeśli będą mieć. Wstyd, że CP przysyła takie wadliwe dekodery.
 8. Przyszedł dzisiaj evobox lite do multiroom. Dotychczasowy dekoder evobox mam podłączony bez problemu do routera WiFi z Orange (światłowód), jednak ten evobox lite nie chce się połączyć mimo że router stoi raptem dwa metry od dekodera a siłę sygnału sieci dekoder pokazuje na 100%.caly czas po wpisaniu hasła wyskakuje komunikat błąd połączenia z siecią? Co dalej? Odstepowac od umowy? W ogół jakiś badziew przysłali nie chce reagować na pilota albo reaguje z kilkunastosekundowym opóźnieniem. Przywrócony do ustawień domyślnych, dalej nie działa, nie łączy się z siecią.
 9. Ok przedłużyłam umowę. Może trzeba było walczyć o gratisowe miesiące ale dzieci już cisnely i zależało mi na multiroomie dodatkowym. Anulowane 5 miesięcy starej umowy, nowa na 15 miesięcy. F. Max hd+film+sport +cinemaxy+multiroom (evobox lite). Pierwsze 2 miesiące 35 zł, pozostałe 45 zł.
 10. Czemu tak długie umowy? Teraz miałem 24 miesięczna, następna chciałbym nie dłuższą niż 15 mies.
 11. Tak chce albo zejść na pakiet f. max HD wychodząc że smartdom i dobierając multiroom, ewentualnie przedłużający w ramach smartdom na jakiś najniższy który uprawnia do smartdom? Zależy co korzystniej wyjdzie. Dobrze rozumiem że gdybym został przedłużający w smartdom na pakiecie fam. max HD którego odpowiednik kosztuje 60 zł dla nowych, to odliczam - 25zl rabatu i wychodzi 35zl, do tego multiroom 10zl czyli realna cena jakiej należy oczekiwać to 45zl z multiroomem?
 12. No nie bardzo to tak jest korzystne bo jeśli teraz przy 5 miesiącach do końca umowy są tak marne propozycje i trzeba czekać bliżej końca na coś lepszego, to analogicznie będzie w przypadku 12 miesięcznej umowy, też nie dadzą dobrych warunków 5-6 miesięcy przed końcem.
 13. Drzewo już jest stare więc nie urośnie więcej przyciąć nie da rady, zmiany miejsca również nie. Czyli cokolwiek powinno być lepiej przy większej antenie i nie będą to pieniądze wyrzucone.
 14. No nic pozostaje czekać. To głupota że chcąc dobrać multiroom nie można aneksowac umowy tylko zmieniają się zupełnie zasady, w tym momencie tracę w smartdom ie zniżkę 50% na rzecz ewentualnej zniżki 25zl
×
×
 • Create New...