Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę kilka dni temu. Dziś sprawdzam w Polsat Box Go w komputerze i nic nie działa. Konto jest aktywne, wszystko zostało po staremu, lecz nie mam możliwości oglądania niczego. Ani kanałów TV, ani programów. Proponuje mi tylko wykupienie płatnego pakietu za 30 zł. To samo jest w aplikacji na Tizenie. 

Ktoś coś może poradzić?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od kilku dni na PBGO znikają mi kanały, najczęściej to dzieje się z kanałami HBO i po każdym włączeniu jest inaczej albo 1 kanał HBO albo 2 albo 3 lub niema ich wcale (posiadam je w PB) a niektóre inne natomiast się  dublują. Dotyczy to aplikacji PBGO na dwóch TV.  Dodałem kanały HBO do ulubionych gdy się pojawiały i z ulubionch nie znikają. Czy ktoś tak ma lub miał? Jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, STAN57 napisał(a):

Od kilku dni na PBGO znikają mi kanały, najczęściej to dzieje się z kanałami HBO i po każdym włączeniu jest inaczej albo 1 kanał HBO albo 2 albo 3 lub niema ich wcale (posiadam je w PB) a niektóre inne natomiast się  dublują. Dotyczy to aplikacji PBGO na dwóch TV.  Dodałem kanały HBO do ulubionych gdy się pojawiały i z ulubionch nie znikają. Czy ktoś tak ma lub miał? Jakaś rada?

Witamy, masz na myśli to, że nie ma możliwości wyszukania kanałów czy widnieje komunikat o wykupieniu pakietu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Specjalista Polsat Box napisał(a):

Czy utrudnienia mają również miejsce na stronie internetowej Polsat Box Go?

Teraz nie mam dostępu do komputera ale postaram się jeszcze dzisiaj to sprawdzić. Bywało różnie ale to co teraz się zrobiło to wielki bałagan, dublują się też kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Specjalista Polsat Box napisał(a):

Proszę o weryfikację na stronie Polsat Box Go w zakładce Moje dostępy, czy jest aktywny katalog HBO.

Jest katalog HBO HD i 5 innych w zakładce Moje dostępy. Jeszcze  jeden szczegół, kanały HBO mimo że ich nie ma na liście głównej PB GO są  po rozwinięciu zakładki filtruj na liście filmy dotyczy to 2 TV i komputera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mój problem z znikającymi kanałami na PBGO znudził się nawet specjaliście PB, czy może wyczerpały się mu już pomysły jak ktoś już tu wcześniej napisał? Jak wcześniej pisałem nie dotyczyło to tylko kanałów HBO ale i kilku kanałów filmbox i innych. Jeszcze wczoraj do południa ich nie było ale sprawdzając wczoraj o 18-tej wszystko było w normie, sprawdziłem jeszcze kilka razy i nic się nie zmieniło. Dzisiaj też sprawdziłem i do tej pory jest ok. (na razie jest ok.) by nie zapeszyć. Taka jedna uwaga, na liście kanałów PBGO powinna być numeracja aby wiedzieć jakie kanały znikają bo tak to trudno się zorientować. Policzyłem, widoczne są 154 kanały.       Wniosek jest taki; Jak kanały znikły to tylko kwestja czasu i się pojawią  a dlaczego znikają, to już mniej ważne. Zalecana jest cierpliwość.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...