Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o odpowiedź czy mając umowę z Cyfrowym Polsatem na całą ofertę która dotąd oglądałem normalnie odbierając dekoderem czy wszystkie te kanały mogę oglądać na smartfonie z Androidem jeżeli zainstaluje aplikacje Polsat Box Go ?

Dokładniej to już ja zainstalowałem. 

Proszę o poradę jakich konkretnie danych potrzebuje żeby móc oglądać dostępne tam kanały np FOX HD lub AXN ? 

Na chwilę obecną zarejestrowałem konto jestem zalogowany ale wybierając dany kanał w tym przypadku FOX pisze mi na żółtym tle :

 

"Cena w pakiecie 40,99zł na 30dni" 

 

No więc czy mając umowę i opłacając abonament tak jak opisałem wyżej jestem w stanie w cenie opłacanego abonamentu oglądać stream kanałów na żywo ?

A jeżeli tak to co powinienem zrobić? 

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 17:53, kfap napisał(a):

Proszę o odpowiedź czy mając umowę z Cyfrowym Polsatem na całą ofertę która dotąd oglądałem normalnie odbierając dekoderem czy wszystkie te kanały mogę oglądać na smartfonie z Androidem jeżeli zainstaluje aplikacje Polsat Box Go ?

Dokładniej to już ja zainstalowałem. 

Proszę o poradę jakich konkretnie danych potrzebuje żeby móc oglądać dostępne tam kanały np FOX HD lub AXN ? 

Na chwilę obecną zarejestrowałem konto jestem zalogowany ale wybierając dany kanał w tym przypadku FOX pisze mi na żółtym tle :

 

"Cena w pakiecie 40,99zł na 30dni" 

 

No więc czy mając umowę i opłacając abonament tak jak opisałem wyżej jestem w stanie w cenie opłacanego abonamentu oglądać stream kanałów na żywo ?

A jeżeli tak to co powinienem zrobić? 

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. 

 

 

Po zalogowaniu wybierasz KANAŁY TV i odbierasz kanały ktore masz w pakiecje na TV.Tak ja mam.😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko używam PBG ale dzisiaj zajrzałem przy okazji wejścia w życie nowej umowy i zauważyłem, że nie działają mi kanały HBO.

Mam pakiet HBO i HBO max. Czy te kanały powinny być dostępne, czy tu jakieś inne zasady obowiązują?

Wszystkie inne kanały, które mam w umowie działają normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, dzięki. Tam bym nie szukał... :-)

20 godzin temu, pat1234 napisał(a):

Po wejściu nowej umowy będziesz mógł tylko oglądać w aplikacji HBOMAX i na dekoderze.

 

A jedna działa. Napisałem przez ICOK. Nadali ponownie uprawnienia i mam kanały HBO w aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostep do PB Go połączonego z umową na tv sat. Pakiet prawie full, aneks w grudniu. Dziś włączyłem apkę na Firesticku i ani jeden kanał na żywo nie działa, jest tylko info, że jest dostępny w jakimś płatnym pakiecie. W przeglądarce na lapku to samo. Co się dzieje bo jestem nieco nie w temacie? Coś powinienem zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...