Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie dotyczące PBgo. Ja jestem abonentem canal+ i posiadam pakiet entry+sport a moi rodzice płacą od lat w polsat box pakiet mini hd jeszcze stara pakietyzacja. Szczególnie zależy mi na polsacie sport i news bo nie mam ich w c+ więc stworzyliśmy konto w ipolsatbox i zalogowaliśmy się tymi danymi do PBGo lecz garstka tych kanałów co jest dostępna w tv satelitarnej w pbgo wymaga wykupienia i tak pakietu więc przy starej pakietyzacji pbgo jest bezużyteczne ? Myślałem że te kilka kanałów co moi rodzice mają w tv satelitarnej będzie również dostępne przez aplikacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq, jak widać chyba nie doczekamy, aby @support458  zabrał głos w prawie problemów z działanie PBG na TV z systemem Tizen. Ludzie z pomocy w Polsat Box GO kazali mi dzisiaj zrestartować aplikację, potem wyłączyć TV z prądu na 30 sekund, a najlepiej żebym TV przywrócić do ustawień fabrycznych. Śmiech na sali. Nie widzą problemu w samej aplikacji, która jest jednym wielkim bublem, tylko zrzucają winę na sam TV, a jak dobrze wiadomo - każdy kto ma PBG na TV z systemem Tizen ma problem z działaniem ich aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq, ta aplikacja PBG w ogóle żyje swoim życiem. Kanały 4K znikają i pojawiają się w niej tak od czapy. Właśnie ją odpaliłem i zniknęły wszystkie, włącznie z Eleven Sports 1 4K. Support PBG sugeruje odłączenie TV z prądu i przywrócenie go do stawień fabrycznych. Kabaret i jak Polsat Box traktowa na poważnie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

Ludzie z pomocy w Polsat Box GO kazali mi dzisiaj zrestartować aplikację, potem wyłączyć TV z prądu na 30 sekund, a najlepiej żebym TV przywrócić do ustawień fabrycznych.

Dobrze że nie kazali Ci jeszcze zmienić telewizora :/

To nie TIZEN ma problemy z tą aplikacją tylko ta aplikacja nie jest dopracowana do tego systemu, mam kilka innych aplikacji i podobną od CANAL+ na której nie ma żadnych problemów z oglądaniem np Elevan4K co na PB Go jest nierealne z powodu notorycznych zacięć.

Aplikacja w tej wersji jest do bani, zwykłe HD jeszcze ogarnia, ale wyżej to już kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5, nic dodać, nic ująć. Szkoda tylko, że nikt tam w Polsacie nic z tym nie robi. Przecież w ten sposób pozbywają/odstraszają potencjalnych klientów. Nie każdy dzisiaj chce się wiązać długą umową, niektórzy chcą subskrybować usługi tak jak Netfilxa czy Orange Flex podpinając kartę płatniczą (ewentualnie płatność BLIKIEM). Ktoś raz wykupi subskrypcje, aby zapoznać się z usługą i przetestować PBG, zobaczy jak ta aplikacja działa i więcej z niej nie skorzysta. Ja wiem, że Polsat jest 100 lat wiadomo za kim, ale teraz wszystko zmierza w stronę streamingu, więc powinni swoją aplikację dopieścić na każdy system.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, danielpes5 napisał(a):

Po Gonecie, Polsat Box Go  to zdecydowanie najgorsza aplikacja na całym systemie Tizen. 

Nie tylko w Tizen. Ja mam na Apple tv i gorszego [beep] nie widziałem. Zastanawia mnie jak Apple zatwierdzilo taka aplikacje w swoim sklepie

Edytowane przez biguslogus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@biguslogus, a co Apple do tego ma. Zapłacili, to apka PBG trafiła do ich sklepu. Zresztą Apple też ostatnio za wzór nie może uchodzić. Najnowszy iOS działa jak jakaś testowa beta - wieczne lagi i zacięcia. Co prawda na początku było gorzej, bo nawet aplikacje się wysypywały i teraz jest lepiej. Jednak wielkie Apple już nie uchodzi za taki wzór jak kiedyś. Kiedyś śmiano się z Androida, a dzisiaj iOS też daleko do ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5, oby to usunięcie było czasowe, a nie na stałe i żeby w końcu ogarnęli kanały 4K w PBG na systemy Tizen. Dziwię się, że dopiero teraz się za to wzięli. Przecież już był problem z działaniem kanały 4K, gdy były te czasowe Eurosporty, w tym Eurosport 4K. Ktoś tu nawet wspominał problemy z działaniem Eleven Sports 1 4K. Także to nie są problemy, które zaczęły się teraz, tylko to już trwa od dawna, a Polsat jak widać dopiero się obudził niczym niedźwiedź z zimowego snu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2022 o 18:16, danielpes5 napisał(a):

Polsat żeby uniknąć reszty kompromitacji, tymczasowo usunął nowe kanały 4K z aplikacji na Tizenie tłumacząc się kwestiami technicznymi .Czas najwyższy całkowicie przebudować tą aplikację . 

Nie usunął, po prostu te kanały raz są, raz ich nie ma. Na 10 uruchomień aplikacji w Samsung Smart TV pojawiły się 2 razy 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...