Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz na PBGO w TV 4k i to z wyższej półki jest najgorszy z wszystkich aplkacji które posiadam, tego nie da się oglądać. O tym już wielu pisało i to jest odpowiedź na twoje pytanie. Znaczna poprawa będzie tylko wtedy gdy coś z tym zrobi PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, STAN57 napisał(a):

gdy coś z tym zrobi PB

na telefonie to jakosc przez PBGO jest super, mozna zdzbla trawy liczyc przy np. transmisji meczow pilkarskich, obraz obojetnie czy to dynamika sport czy inne eksponowane sa idealnie bez zadnych opoznien itp. mam informacje ze PBGO max mozna wyciagnac 4UHD, dlaczego ma byc problem z przeniesieniem obrazu przez chromecast na ekran?

37 minut temu, bgmnt napisał(a):

25 klatkach

to cieniutko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj obrazu z małego telefonu z obrazem dużego telewizora bo czym większy telewizor to tym bardziej widać wszystkie usterki obrazu i nie pomoże Ci lepszy chromecast skoro bezpośrednio (bez niego) też wygląda to nie zbyt dobrze. Z przeniesieniem obrazu oczywiście nie będzie problemu i chromecast 4k będzie lepszy od poprzednika ale czy obraz.  PBGO z chromecastu 4k widziałem na 40 TV to ne był zły ale jaki będzie na większym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.05.2023 o 15:44, bgmnt napisał(a):

Polsat GO ma niższy bitrate niż C+ i 25 fps na większosci kanałów sportowych stąd różnica na minus.

 

Nie wiem jak jest obecnie, ale w zeszłym roku jakość obrazu przy transmisji meczów na C+ była nieporównywalnie lepsza. Tak jak pisałem wcześniej, nie odróżniłbym tego od transmisji satelitarnej.

 

Natomiast na Polsat Go nie dało się oglądać meczów na telewizorze ze względu na słabą płynność. Czy tak nadal jest czy nastąpiła znaczna poprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2023 o 10:57, bgmnt napisał(a):

PBG działa tak samo słabo jak działał.

 

Szkoda, myślałem że może podnieśli poziom by dorównać C+ w kwestii jakości obrazu.

 

Ciekawe, że od lat Polsat ma najlepsze dekodery (satelitarne) na rynku i ciągle ulepszany jest ich soft, natomiast nie dają sobie rady z jakością usługi GO.

 

Z drugiej strony dla Polsatu to jest pewnie usługa przeznaczona głównie na małe urządzenia przenośne, natomiast tylko C+ ma usługę Online przeznaczoną także do normalnego oglądania na dużym tv. Można nawet wykupić tylko pakiet Online w C+ bez sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie? Dlaczego nie mogę się wejść do serwisu PB Go ani z PC ani z telefonów w celu zalogowania się do serwisu. Wszędzie pisze ta witryna jest nieosiągalna? Bardzo proszę o pomoc? 

Edit. Już nie aktualne. Po dwóch godzinach prób udało się zalogować. 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2023 o 10:01, Pablo76 napisał(a):

kanaly powinny byc wyswietlane przez chromecast jak z anteny czyli z 60 fps (chromecast obsluguje do tylu), tak?

 

Do oglądania kanałów telewizyjnych w PL zawsze używaj ustawienia 50Hz, nie 60Hz. 

 

W dniu 9.06.2023 o 13:49, Gizior89 napisał(a):

Przecież PBGO też możesz wykupić bez sprzętu

 

To dramat w takim razie. Może w lato jeszcze raz przetestuję i zobaczę jak to dziś wygląda na dużym tv poprzez aplikację na Chromecasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aster napisał(a):

To dramat w takim razie

Dramat? Niby dlaczego? A co chciałbyś aby każde VOD było z jakimś urządzeniem sprzedawane? Przecież większość telewizorów już ma najbardziej popularne aplikacje wbudowane. A jak masz chromecasta czy coś lepszego w stylu nVidia czy jabłuszka to dopiero nie masz się czym martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Dramat? Niby dlaczego?...

A jak masz chromecasta czy coś lepszego w stylu nVidia czy jabłuszka to dopiero nie masz się czym martwić

 

Chodziło mi o jakość obrazu, że sprzedają pakiet online bez dekodera a później nie da się tego oglądać, przynajmniej jeśli chodzi o piłkę nożną i płynność obrazu.

 

Nie wiem, może z moim sprzętem było coś nie tak, ale właśnie z Chromecasta puszczałem sport na tv i C+ Online działał perfekcyjnie a Polsat GO niestety słabo. To było ponad rok temu tak więc nie wiem jak to ostatnio działa. Dodałem niedawno sprzęt z jabłuszkiem, ale nie mam już subskrypcji w Polsat Box aby przetestować GO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2023 o 21:55, aster napisał(a):

W usłudze GO jest streaming 4K?

 

Zastanawiam się teraz nad wzięcium dekodera na 2 lata oraz korzystaniem z GO poza domem. Czy trzeba przejść jakąś weryfikację aby usługa działała także na terenie UE?

nie wiem jak wygląda sytuacja w całej UE ale na Słowacji PBGO działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...