Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Szykuje się kolejna kolejka bez meczu LM w 4k. Żenady polsatowej ciąg dalszy 🫥

Fakt totalna żenada mają ludzi w d...e a jest dzisiaj w 4K.Zero kosztów bo w apce TV

1.Paris St Germain v Newcastle United 4K

2.AC Milan v Borussia Dortmund 4K

3.Manchester City v RB Leipzig 4K

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Nolan napisał(a):

gdzie widzicie  te 4K?

Nigdzie,tylko napisałem ile przekazów jest w 4K i poszczególne stacje mają je do dyspozycji tylko nasz CP ma to gdzieś jak zwykle

Godzinę temu, cidik napisał(a):

Po co 4K, skoro większość ludzi ogląda na urządzeniach na androidzie, a tam pełna polsatowska profeska, czyli LM w 4K w 25fps i opóźnienie względem sat około minuty. Więc tego i tak się nie da oglądać
 

Jest sens jak masz Samsunga z Tizenem tam jest OK!

1.Paris St Germain v Newcastle United 4K leci w 5 SPORT Israel 4K UHD,beIN Sports MENA 4K UHD,Canal+ Evénement 4K,Digi 4K UHD,

Prima 4K UHD,RMC Sport 1 UHD

2.AC Milan v Borussia Dortmund 4K leci w IRIB 4K UHD,Sky Sport Italia 4K UHD

3.Manchester City v RB Leipzig 4K leci w Cosmote Sport 4K UHD,TNT Sports Ultimate UHD

 

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.? 

Wczoraj zalogowałem się danymi z iPolsat Box do aplikacji na swoim telewizorze Smart tv i mam dostęp do kanałów z mojego pakietu L telewizji satelitarnej. Zdziwił mnie fakt dlaczego mam odkodowanie kanały Filmbox? W zakładce dostępy w menu aplikacji jest  obok moich pakietów z sat dziwny pakiet o nazwie filmy i seriale, sprawdzam jego zawartość a tam są kanały Filmbox w tym pakiecie? Sek w tym że ja nigdy nie korzystałem z tej aplikacji na tv. Miałem tylko konto darmowe do przeglądania serwisu, a nawet tam był pakiet dla dzieci którego nigdy nie kupowałem. Ktoś pomoże skąd te pakiety się u mnie wzięly i co to są za pakiety? Pisze w opisie że pakiet został zakupiony w serwisie Ipla? Problem w tym że ja niczego nigdy nie kupowałem.? Żadnych pakietów? 

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź czekam...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfishTak od lat mam abonament w plusie i miałem za free Ipla plus ale w tym pakiecie nie było żadnych kanałów z tego co pamiętam za free? 

@Gizior89Od dawna tak masz? Płacisz coś za to dodatkowo? Też masz w zakładce moje dostępy w aplikacji pakiet filmy i seriale oraz Sport Mix? Mógłbyś to sprawdzić to dla mnie?

Szczerze to boję się z tego korzystać żeby nie naliczyli mi czasem dodatkowych kosztów za te kanały Filmbox które są dodatkowo płatne? A i tak sporo place za tv sat internet i telefon od nich...? 

Chciałem mieć w aplikacji PB Go na Smart tv dostęp do kanałów z oferty sat z mojego nowego pakietu L a boję się z tego korzystać? 

W zakładce moje dostępy jest widoczny pakiet L Cinemax oraz dla dzieci które mam w sat na umowie. Ale nie wiem skąd się mi wziął pakiet filmy i seriale który w szczegółach zawiera kanały Filmbox i nie wiem też dlaczego mam aktywny pakiet Sport Mix z kanałem Gametoon HD?

Koś pomoże..? 

Co ciekawe przy pakiecie Dzieci i sport Mix pisze również że pakiety zostały zakupione w serwisie Ipla. Przecież w sat pakiet dla dzieci jest dodatkiem do pakietu L który posiadam? Pogmatwane to trochę...? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish1. A Pamiętasz może w jakich latach to było? No brałem różne telefony w plus na abonament? Ale nikt mnie o czymś takim nie informował w salonie przy zawieraniu umów? I zaznaczam w tamtych latach miałem konto na ipli?

2. Skąd wiedzieli na jakim adresie e-mail miałem konto utworzone w Ipla że mi to aktywowali jak żadnych danych im nie podawałem ani adresu email ani numeru telefonu? Mam dwa konta na PB Go jedno miałem do przeglądania treści z serwisu i do darmowego dostępu do Polsatu i TV4. A drugie to konto z serwisu iPolsat Box potrzebne do oglądania kanałów ze swojego pakietu L z sat.? 

Na tym pierwszym mam aktywny tylko pakiet dla dzieci. A na tym drugim pakiet filmy i seriale oraz dla dzieci? 

3. Czyli to bug? Że tego nie wyłączyli? 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie mam żadnej dodanej metody płatności ale gdyby obciążyli mnie kosztami na mój numer telefonu? 

W sumie na dekoderze jestem cały czas zalogowany a tam też są te pakiety widocznie? 

Dodam że zauważyłem to już kilka miesiecy temu, tylko dopiero teraz postanowiłem zapytać...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mati06 nic się nie przejmuj. Ja gdzieś 2-3 miesiące temu oglądałem że 2 filmy na filmboxie którego nie mam w pakiecie i nic mi nie naliczyli. Zawsze zresztą będziesz mógł się odwołać gdyby naliczyli coś tym, że myślałeś że jest otwarte okno i to wykorzystałeś. Także korzystaj śmiało 😉

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...