Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

A co to ma za znaczenie gdzie będziesz oglądać?

 

Takie ma znaczenie, że mogę akurat nie mieć dostępu do przeglądarki www, a mam kaprys zamówić usługę, świadczoną przez Polsat Box i nie mogę, bo jakiś [beep] z Polsat Box wymyślił, że zamówić mogę tylko na stronie PBG, mimo, ze usługa może być świadczona również na dekoderze.

No ale z drugiej strony sam się sobie dziwię, że nie doceniam geniuszu Gimbazy po przeróżnych MBA, która dorwała się do zarządzania ofertą spółki.

😜

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa dalszego korzystania z internetowej usługi dla aktualnych klientów Polsatu? Posiadam Polsat Box Go, bardzo często ogladam tv live na urządzeniach mobilnych poza domem dzięki tej aplikacji i teraz stracę taką możliwość po likwidacji tego pakietu? Będę musiał osobny pakiet dokupić? 

Zalogowalem się na laptopie i mi wyskakuje informacja, że pakiet jest likwidowany i do 30.09 mogę odebrać prezent w postaci dwóch darmowych miesięcy na jakiś tam nowy pakiet. O co w tym wszystkim chodzi? Czy ta usługa nie była gwarantowana w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mati123 napisał(a):

O jaki pakiet chodzi ?

Ja mam pakiet M Sport. Raz mi się taki komunikat pokazał póki co. Wylogowywałem się i zalogowywałem, aby ponownie go zobaczyć i wkleić skrina, ale już mi się nie pokazuje.

A jak powinno to powinno wyglądać przy tych zmianach, które wprowadzają? Dalej powinniśmy normalnie móc korzystać z tej aplikacji mobilnej bez dodatkowych opłat?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 23:22, smeagol2014 napisał(a):

Pytanie do specjalisty czemu po aktualizacji androida do wersji13 nie mogę nawet eurosportu oglądać tylko jakiś pakiet mi każe kupować dodam ze przed dzialaly wszystkie kanaly...
 

 

Mam podobny problem. W aplikacji na tv wszystko ok - pokazuje mi Pakiet L, Cinemaxy, Pakiet Eleven i Polsat Premium. Wczoraj zaczęła się liga mistrzów i zalogowałem się na telefonie a tam tylko Pakiet L i Cinemaxy. Zupełnie mi wycieło sport :/

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ta  kabaretowa oferta działa na polsatowskich dekoderach, wymienionych na stronce :

"Polsat Box Go jest też dostępny na dekoderach Polsat Box (EVOBOX PVR, EVOBOX HD, EVOBOX Lite, EVOBOX IP, EVOBOX STREAM, polsat box 4K)"

 

czy tylko na osobnym sprzęcie z Androidem (czy tam innym OS) ❓   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może ktoś orientuje, czemu dla mojego kolegi kanały CINEMAX, CIENMAX 2 zablkowali w tym Polsat Box Go, kłódka jest na nie? Ma te kanały na całość umowa na satelita gratis. Na satelita działa, a w Polsat Box Go zablokowane czemuś. Podobnie kolega ma wykupiony cały pakiet Eleven Sports, a kanał Eleven Sports 4 nie dość, że nie ma wcale na satelita nadal czemuś, to Eleven Sports 4 w Polsat Box Go też zablokowany i kłódka na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, On0818 napisał(a):

Nie da się oglądać El Clasico zacina się jak nie wiem!!!!!

takie mecze to się ogląda na c+4k ;)

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał(a):

Na Eleven Sports 1 jest akurat 50 FPS. 

Godzinę temu, k05 napisał(a):

@On0818

Serio oglądasz El Clasico przez Polsat Box GO? Przecież tam tylko 25 klatek. 🙄

wiele zależy od urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...