Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co masz na mysli ?
@moqi'ai SatExpert miał na myśli to , że TV Puls w jakości SD jest dostępny także w CP i by NC+ mogła podmienić wersję SD na HD tego kanału TV musiałaby najpierw mieć pewność , że nadawca TV Puls dogadał się z CP w sprawie dołączenia wersji HD , inaczej abonenci CP mogliby zrobić zamieszanie, że nie mają dostępu do TV Puls (mówię abonentach z dekoderami SD zarówno w NC+ , jak i w CP, niewielu ich już jest , ale jednak są i trzeba o nich pamiętać ). ;)

Bingo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja SD! Czy HD! Oto jest pytanie każdego dnia :idea:

A tymczasem zauważam, że ramówka programowa TV Puls zdecydowanie na plus. I z tego należy się cieszyć.

Zaś High Definition TV przyjdzie z czasem i będzie gościł również na platformach a wraz z tym może mniej reklam?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę, 17 września 2014 roku TV Puls rozpocznie emisję telenoweli "Jesteś moim życiem" (Sos mi vida) z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych - emisja od poniedziałku do piątku o 11:30 w TV Puls (TV Puls HD).

 

No ciekawe ... Jeszcze nie zakończyła się emisja "Jesteś moim życiem” (Sos mi vida)" na Polsat Romans , a już zaczną nadawać tą telenowelę na TV Puls . Jak to możliwe ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę, 17 września 2014 roku TV Puls rozpocznie emisję telenoweli "Jesteś moim życiem" (Sos mi vida) z Natalią Oreiro i Facundo Araną w rolach głównych - emisja od poniedziałku do piątku o 11:30 w TV Puls (TV Puls HD).

 

No ciekawe ... Jeszcze nie zakończyła się emisja "Jesteś moim życiem” (Sos mi vida)" na Polsat Romans , a już zaczną nadawać tą telenowelę na TV Puls . Jak to możliwe ? :o

 

Czytając tytuł tej telenoweli przypomniałem sobie, że gdzieś leci/leciała :D chyba kiedyś na Polsacie, a teraz właśnie na Polsat Romans ;D no cóż widać TV Puls idzie w kierunku takim, że zakupuje telenowele, które robiły furorę czyli idąc tym tropem powinni kupić jeszcze "Esmeraldę" i "Rosalindę" :lol2: (nie nie oglądam telenowel, kiedyś może oglądałem) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zakończyła się emisja "Jesteś moim życiem” (Sos mi vida)" na Polsat Romans , a już zaczną nadawać tą telenowelę na TV Puls . Jak to możliwe ? :o

 

Polsat odnowił prawa do emisji telenoweli "Jesteś Moim życiem" tylko na kanał płatny czyli Polsat Romans. Nie ma praw do emisji na kanale ogólnodostępnym naziemnym, które to prawa posiada obecnie TV Puls. TV Puls ubiegła ich bo chcieli też z tego co wiem zagapując sukces "Zbuntowanego anioła" w TV Puls odnowić licencje na "Jesteś Moim życiem" także na kanał Free TV (chodziło o emisję w naziemnym TV4!). W tym samym czasie może ten sam serial pokazywać kanał Pay TV i Free TV - tutaj licencje są kupowane w zależności od dostępności stacji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można napisać po prostu "The Walking Dead" tylko bawić się w jakieś śmieszne polskie tytuły? :roll: Zawsze mnie rozkłada na łopatki to całe tłumaczenie tytułów seriali na polski. Jakby nie można było po prostu zostawić "The Strain", "The Walking Dead" czy "Prison Break".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...