Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ten co podałem tak, ale mieli też drugi biały z wentylatorem 

Tak ten z wentylatorem jest jak najbardziej wporzadku, ale ten bez wentylatora to pasmo nieszczęść, chyba że od internetu wymaga się że by tylko był lub do przeglądania FB to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Ten co podałem tak, ale mieli też drugi biały z wentylatorem i ten był dobry, tyle że wycofali go i zastąpili czarnym Sagemcom.

Sagemcom ma Wi-Fi 6 i transfer 1 Gb/s po Wi-Fi przy Internecie 1Gb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, czytnik napisał(a):

Jak piszecie to dostałem ten pierwszy czyli bubel , ale działa .

@Wodnik Szuwarek Dlaczego bubel ? Coś konkretnego możesz napisać.

 

21 minut temu, sebagit napisał(a):

Ten pierwszy ma znany i ciągle nie załatany problem z chipsetem PUMA. Oczywiście już go nie naprawią. A objawia się on powolnym działaniem i zawieszaniem przy dużej liczbie pakietów. Zdecydowanie nikomu nie polecam starego Compala

Także mniej anten i słaby zasięg dla 5 GHz bo wtedy fala jest krótsza. Wziąłem go ze 3 - 4 lata temu na umowie bezterminowej i szybko wymieniłem na ten drugi, ale musiałem wziąć 1 Gb/s, bo do wolniejszych dawali ten pierwszy.

3 minuty temu, marian_w napisał(a):

Sagemcom ma Wi-Fi 6 i transfer 1 Gb/s po Wi-Fi przy Internecie 1Gb/s

Zgadza się, bo poprzednia gigabestia ma WiFi 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marian_w własny router Fritzbox 5590 Fiber podłączony bezpośrednio pod kabel światłowodowy.

 

Pomiędzy routerem a komputerem żadna nowość -1.3 Gbit/s po Wi-Fi 6 - AX - 5 Ghz. Nawet na Wi-Fi 5 - AC - 5 Ghz można mieć 1 Gbit/s.

W zależności od karty Wi-Fi w komputerze to nawet 2.4 Gbit/s można wyciągnąć a nawet i więcej ;)

 

933496782dcca7e7.png

 

 

8b5c75eebc6871be.png

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, aandin napisał(a):

A ja mam tego starego Compala i tak jak pisze @Pawop zero problemów. Działa jak należy.

Też mam ten stary i niby wszystko ok ale raz na jakiś czas jakby się przytyka i 20, 30 sek nie mam internetu. Po chwili wraca i jest dobrze. Na szczęście nie przerywa streamingu być może jest taki bufor, że tego nie zauważam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli umowa z UPC z dekoderem Horizon (sama telewizja kablowa) dobiegnie końca to domyślam się, rozumiem że nie będzie możliwości jej przedłużenia na tych samych warunkach tylko przejście już na warunki z Play i ich sprzęt. Czy więc Play oferuje dostęp do tradycyjnej telewizji kablowej dvb-c? Czytając ich ofertę na stronie wnioskuję że mają dwie usługi telewizji tą kablową i przez internet. Ale wolę jeszcze Was zapytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play oferuje telewizję tylko po internecie (poza pakietem Start w ramach samego internetu). Jak umowa dobiega końca jak nic nie zrobisz dalej masz DVB-C. Przeprowadzasz się pod nowy adres, negocjujesz lepsze warunki? to wtedy stroną umowy już jest Play z dobrodziejstwem inwentarza.

Edytowane przez white snake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, emarti napisał(a):

Czy jeśli umowa z UPC z dekoderem Horizon (sama telewizja kablowa) dobiegnie końca to domyślam się, rozumiem że nie będzie możliwości jej przedłużenia na tych samych warunkach tylko przejście już na warunki z Play i ich sprzęt.

Ja mam u nich internet + oczywiście gratisowo ok. 40 kanałów w DVB-C z umową bez zobowiązania. Ostatnio dzwonił gość z ofertą podpisania umowy terminowej. Kiedy powiedziałem mu, nie chcę mieć telewizji od Play (po necie) to powiedział, że mogę podpisać umowę po staremu jak w UPC.

Mi zaproponował internet 600mega + telewizja DVB-C ok. 180 kanałów (z modułem CI+) oraz UPC-Go za 85 zł.

U posiadających umowy jeszcze z UPC nie powinno być problemu z przedłużeniem po staremu i z telewizją DVB-C.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...