Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

ok, tylko średnio płaciłem 75 zł, bo miałem pół roku gratis. Teraz 99 zł

Dodatkowo Viaplay za chwilę zniknie z rynku, a HBO ma zmienić się w MAX, więc potencjalnie też może zniknąć z abonamentu

Od kwietnia będę płacił 110 zł. Rozmawiałem z konsultantem i zaproponował tylko wyższą cenę za nową umowę, a w przypadku rozwiązania umowy mamy karencję na umowy w danym adresie, więc też odpada. W nowej umowie jest Netflix i Eleveny za 115 zł oraz internet 600 mb, co bardziej by mnie interesowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robert6723 napisał(a):

Dodatkowo Viaplay za chwilę zniknie z rynku, a HBO ma zmienić się w MAX, więc potencjalnie też może zniknąć z abonamentu

Dla mnie Viaplay bez znaczenia, z HBO nikt niewie jak będzie, ja aktywowałem pakiet HBO jak było HBO go, była zmiana nazwy i aplikacji ja dalej płacę tyle co płaciłem. Podejrzewam że zmigrują dotychczasowych abonentów i zostanie postaremu. Netflixa kupuje przez vpn póki co. Sam sobie musisz przekalkulować co ci się bardziej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego to zależy że niektórzy nie mając nic wspólnego z dawną UPC mają po DVB-C jakieś małe ilości programów podłączając antenę pod telewizor? Ja podłączyłem tak z ciekawości i nic nie wyszukał telewizor. Parametry wpisałem poprawne dla mojego województwa. I czy ktoś zauważył u siebie w ostatnim czasie pogorszenia obrazu w DVB-C UPC? Tak jakby obraz na kanałach HD w ogóle nie przypominał tej jakości. Po cichu myślę że może to być jakiś chytry plan aby zmusić klienta do przejścia do Play z telewizją. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, emarti napisał(a):

Od czego to zależy że niektórzy nie mając nic wspólnego z dawną UPC mają po DVB-C jakieś małe ilości programów podłączając antenę pod telewizor? Ja podłączyłem tak z ciekawości i nic nie wyszukał telewizor. Parametry wpisałem poprawne dla mojego województwa. I czy ktoś zauważył u siebie w ostatnim czasie pogorszenia obrazu w DVB-C UPC? Tak jakby obraz na kanałach HD w ogóle nie przypominał tej jakości. Po cichu myślę że może to być jakiś chytry plan aby zmusić klienta do przejścia do Play z telewizją. 

Wiele wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w zamian za pozwolenie na instalacje (dawnego UPC) w budynkach mieszkalnych mają podpisane umowy na tzw. AZART dla mieszkańców. Podejrzewać należy że ta oferta pakietu Start pozostanie na długo jeszcze w DVB-C. prędzej pakiety płatne dawnego UPC czyli Start+, Select, Max, Max Premium czy opcji dodatkowych zostaną wyłączone w pierwszej kolejności. Zapytaj swojego zarządcę czy ma podpisaną umowę na AZART być może sąsiedzi właśnie tak mają dostęp do tej niekodowanej oferty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kuzu napisał(a):

byłem na bezterminowej w upc, miałem tv internet i tel stacjonarny

w kwietniu dostałem wyzsza fakture o ponad 30zł co można z tym zrobić?

 

Czy oni moga tak podwyzszac fakture bez informowania?

 

Skąd mamy wiedzieć za co Ci policzyli. Czasami cena wzrasta po zobowiązaniu (wszystko masz w regulaminach oferty z jakiej korzystasz), może coś zmieniałeś w umowie, a może to błąd. Pierwsze co robisz, to dzwonisz do nich i wyjaśniasz. A przede wszystkim czytasz regulaminy ofert z których korzystasz. Jestem długo na umowie bezterminowej w UPC (bo nie chce przechodzić na te "nowości" z Play) i nic mi jeszcze nie podnieśli. Nawet ciśnienia :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie to samo co UPC. Dla Play telewizja to tylko dodatek do sprzedaży internetu i komórek. W UPC było odwrotnie. Wtedy dział utrzymania mocniej walczył o klienta. Mi za chwilę cyknie 2 lata na bezeteminówce UPC, i miałem tylko dwa telefony w tym czasie - zawsze by przejść na szybszy internet i płacić więcej :)

 

Na razie, do czasu gdy nie będą kombinować z przymusową migracją do usług Play, siedzę na starej umowie ze sprzętem UPC. Tym bardziej, że sporo osób narzeka po wymianie sprzętu Play na łączach UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...