Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

To "niebawem" w kwestii dekoderów i "niedługo" w kwestii NSport HD to niestety tylko życzenia a nie rzeczywistość. A my abonenci musimy płacić cały czas a nie "niebawem i niedługo". UPC bardzo powoli wprowadza wszelkie zmiany nie przejmując sie krytyką abonentów ani trochę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że "obiecanki cacanki a głupiemu radość". Nie mniej jednak oceniam obecnie UPC pod kątem tego co zastaję w chwili obecnej,bo na wiosnę zamierzam zmienić operatora. Póki co nie jestem jakoś specjalnie przekonany do UPC,ale ta opcja też jest brana pod uwagę. Bo moja obecna sieć też ma wiele niedociągnięć.Może cena za poszczególne pakiety nieco przysłoniła by te niedoskonałości.Ale nie może być to kosztem jakości i przede wszystkim komfortu.Po za tym muszę mieć dostęp do wszystkich kanałów sportowych i nie zamierzam w tej materii iść na jakikolwiek kompromis. Stąd obecność Nsportu była by tu mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieobecność w ofercie NSport HD jest całkowicie kompromitująca dla UPC. Ten kanał mają już wszystkie kablówki. Niebawem powstanie TVP Sport HD i FOX Sports HD. I na te kanały również abonenci pewnie będą czekać latami bo UPC jest zawsze opóźniona w rozwoju w stosunku do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że kanał LOVE w UPC pobierali z tp. Cyfrowego Polsatu a w sytuacji, gdy został on na nim nagle wyłączony zniknął on także w UPC. Być może nadawca prowadzi teraz rozmowy z UPC jak transmisję przywrócić (inny dosył) i stąd informacja, że stacja powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po Love, Kosmice kolejny kanał szykuje się do zaprzestania emisji MANGO. http://www.spam.org/inne/item/494 ... -nadawanie

A to oznacza, że zrobi się furtka na .... :mrgreen:

Wystarczyłoby sprawdzić informację u źródła http://elsat.pl/aktualnosc_mango-24---koniec-emisji-w-sieci-elsat_2051 Zostanie rozwiązana umowa pomiędzy Mango a Elsatem i tyle (nie można na podstawie tego komunikatu wywnioskować zaprzestania reemisji u innych operatorów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Mobo40: Przecież w regulaminie do którego podałeś linka wyraźnie jest napisane

1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”):
a. na dzień Przystąpienia do Promocji są Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Pakietu Select Extra HD albo Pakietu Select Extra HD z nagrywarką, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tak mówią, by zmusić Cię do nowej umowy :jupi:

Dzwoniłeś do Działu Utrzymania Klienta czy działu sprzedaży? gdyby coś dzwoń do BOK lub DUK, nie do działu sprzedaży, bo tam jest najgorsza oferta !!!!

Z nimi trzeba twardo, niech Ci powiedzą, gdzie pisze w regulaminie, że musisz mieć nagrywarkę. Jeśli będzie się upierał, poproś o rozmowę z kierownikiem. Postrasz także UOKiK, że ograniczają Ci skorzystanie z promocji, której warunki mówią jasne, że możesz skorzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem jeszcze raz do DUK-U poszedł niby do kierownika, po powrocie powiedział że do tej oferty którą ja mam za 75 złotych nie tyczy się ten regulamin, zacytowałem mu dokładnie regulamin, to mi powiedział że jest już odwołany, bo był do ... czerwca tego roku :D a na moje stwierdzenie że regulamin obowiązuje od 12 Listopada znów zaczął kręcić że owszem ale tylko dla tych co teraz przedłużają umowy, bo teraz są gorsze warunki niż jak ja przedłużałem w Marcu, Chciał mi dać Maxa z internetem za 110 złociszy, podzienkowałem i rozłączyłem się :mrgreen: nie chcą moich dodatkowych 10 złociszy, to nie, bez łaski. Przyjdzie Luty wypowiem umowę to im może kopara trochę zmienknie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również ofertę za 75 złotych ( Select Extra HD + FiberPower 30 ) i dostałem na e-mail wiadomość że też mogę dostać za dopłatą 10 złotych kanały z pakietu Max Extra HD. Zadzwoniłem na infolinię żeby skorzystać z tej opcji, niestety również mi odmówiono gdyż korzystam z takiej promocji do której nie mogę dobierać usług oprócz kanałów premium. Jeśli bym chciał skorzystać z takiej opcji to muszę zmienić na inną promocję gdzie za ten sam pakiet musiałbym płacić 119 złotych, czyli 44 złote więcej niż do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się zastanawiam po co są te regulaminy, skoro oni nie zważają na zapisy tych regulaminów ? cytuję mu cały regulamin i tam nic nie pisze że ci co mają RKU na 12 miesięcy nie mogą dobrać sobie "Więcej Oglądania" ,najpierw mówi że się promocja skończyła, później że dla nowych umów, że to dla tych co mają dekodery z dyskiem. Robią z ludzi głupków. Myślą że ktoś się skusi na droższą umowę jak płaci mniej. A z tym RKU to zanim dali to też trzeba było się namozolić zanim ją dali, też cytowałem im regulamin, a oni że się skończyła i.t.p bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe UPC. Jedyne co potrafi to robic w ch... swoich klientów :D

 

A tak poważnie, polecam poprosić nazwisko "tego kierownika" i złożyć skargę do UOKiK, że ograniczają skorzystanie z promocji, z której możecie skorzystać. Bo to jest ograniczenie Waszych praw ;)

 

PS. Sprawdźcie jeszcze czy nie macie tej oferty w dekoderze (pozycja numer 15).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą udało mi się podwyższyć z pakietu Select Extra HD na Max Extra HD za 10 zł :jupi: Teraz będę płacił 85 zł za pełny pakiet z internetem. Jednak się dało, akurat natrafiłem na miłą konsultantkę :D

 

Oczywiście jak bym natrafił na takiego "bystrzaka" jaki jest na mediaświat to by nic z tego nie było :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...