Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że na starcie to bardzo dobry wynik :)

Jak MUX 8 zdobędzie większy zasięg, a świadomość odbiorców będzie większa, to mogą osiągnąć niezły wynik.

 

Wynik należy do 8TV, która jest na MUX-1. Tutaj kanał ma już ugruntowaną pozycję i trzeba przyznać, że wynik nie poraża - co prawda powyżej średnich udziałów ale do najlepszych programów daleko. Prędzej ten program zyska w 8TV niż Nowej TV. Zobaczymy jeszcze co się stanie jak zakodują i nie będzie ich w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze wydanie na znacznie większy plus, bardzo ciekawa była ta prowokacja, może dzięki niej o Nowej zrobi się głośniej :)

 

Mi się nie podoba program 24 godziny, po co oznaczenie wiekowe i brak napisu na żywo.

No i właśnie. Napisu "na żywo" nie ma także w TVN podczas "Faktów", w TVP1 podczas "Wiadomości", w TVP2 podczas "Panoramy". I jakoś żyją, bo program jest na pewno na żywo. Nowa chyba idzie za tymi standardami. Z oznaczeniem wiekowym może rzeczywiście być problem - wspominałem tutaj o tym wczoraj - i mogą nawet sypnąć się skargi do KRRiTu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie jest napis na żywo

Polsat praktykuje to od około 10 lat, bo podpis "na żywo" podczas "Wydarzeń" wszedł wraz z nową oprawą i logiem Polsatu. Wcześniej podczas "Informacji" i początkowych emisji "Wydarzeń" jeszcze za starych logotypów nie było tego podpisu. Natomiast kanały TVP i TVN od początku emisji swoich serwisów informacyjnych nie dają podpisu pod logotypem, że leci "na żywo" i Nowa najwyraźniej poszła ich śladem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik należy do 8TV, która jest na MUX-1. Tutaj kanał ma już ugruntowaną pozycję i trzeba przyznać, że wynik nie poraża - co prawda powyżej średnich udziałów ale do najlepszych programów daleko. Prędzej ten program zyska w 8TV niż Nowej TV. Zobaczymy jeszcze co się stanie jak zakodują i nie będzie ich w CP

Ja zrozumiałem, że ten wynik należy do Nowej TV, jasno było napisane.Chodziło o oglądalność Nowej o 18:30 w dniu startu.

 

TVN też nie ma napisu na żywo, ale nie ma też oznaczeń wiekowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...