Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Serio kanał sie wyrobi ttv tez się wyrobiło sporo produkcji własnych dla ttv ''Damy i Wieśniaczki pl''kossakowski itd....Dużo ludzi niema tv sat i właśnie dlatego miło tam obejżeć np Wojny Magazynowe.Dzięki temu np starsze osoby mogą coś zobaczyć innego niz papki z tvnu czy polsatu głownego. Tutaj widzę takie pierwsze kroki jak stawiała tv puls zaraz po przeróbce z Tv Niepokalanów. Napewno po roku wszystko bedzie lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mody na sukces" nie czyta Stanislaw Olejniczak.

Buklewicz nawet pasuje do MnS - całkiem nieźle się go słucha. :)

 

''Modę na sukces'' czyta Paweł Bukrewicz, gdzie na końcu można było usłyszeć ''Wersja polska TVN'' :>.

Pewnie kupili licencję od TVN-u i dlatego jest wersja lektora z Playera. :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 godziny online zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Widać, że ZPRy, jeśli chcą, to potrafią. Owszem, zdziwiła mnie pogoda w środku. Ale chcą się też czymś wyróżnić. Forma serwisu na plus, studio fajne. Czołówka też nie ma nic, czego moznaby się przyczepić. Będę oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis "24 godziny" na plus. Widać natomiast że "Tu i teraz" to takie "Fakty po faktach", ale fajnie że jest. Wiadomo, że ten serwis nie będzie tak profesjonalny jak w innych antenach, które są robione od kilkunastu lat. Czy studio wyposażone w kamery HD? Jeśli tak to żałuję że nie mam dostępu do Nowa HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalność nie polega na kopiowaniu innych ale na tworzeniu własnego stylu i jego unikalności, dzięki któremu zapada się świadomości odbiorców

Niestety tutaj tego nie ma, bo może brakuje świeżego powiewu twarzy a w zamian dinozaury z TVP na wyginięciu

Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze ... Dla mnie nie wyszło - więcej reklamy niż merytorycznej treści

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu odrzuca. To nawet nie jest SD, a zjechane VHS. Włączyłem dziś kanał po raz pierwszy na "Modzie na sukces" i obraz wygląda strasznie, jak z lat 80-tych.

 Korzystam z tunera satelitarnego.Obecnie oglądam  polskie kanały fta z tunera satelitarnego  i  dvb-t ( 50 calowy telewizor plazmowy).W dvb-t nie mam jeszcze tego kanału ale w przekazie satelitarnym jakość obrazu jest  na dobrym poziomie.Takie jest moje zdanie.Tylko logo zbyt duże i  jaskrawe.Ale może  ktoś w tej stacji zauważy że większość kanałów w dvb-t ma ładne transparentne logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podsumuję.Ogladałem od 2h jestem pozytywnie zaskoczony dynamiką programu.W liscie kanałow wędruje obok Puls.Kanał ogólny z potencjałem.Myślę że do przyszłego roku trochę się utrą i będzie dobrze.Każda stacja ogólna podobnie zaczynała.Daję im sporą szanse.TTV też się wyrobił ;)

Nie porównuj Nowa TV z Pulsem !!!.

Puls nie szanuje widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...