Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bez większych fajerwerków, bez dynamiki. Parę informacji na krzyż i zmieszane z pogodą. Tadla fajna kobieta, ale coś bez życia. Ten gościu, to nie wiem. Nie znam. Studio całkiem fajne się wydaje, ale jak dla mnie nieco za ciemno. Plus za relacje z Berlina czy USA. Jednak sposób opowiadania jest taki powolny.

 

Myślę, że WP|telewizja ma szansę na wygraną, gdybyśmy porównywali ją z NOWĄ TV czy Zoom TV.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, Kulczyckiego nie kojarzysz? To chyba jedna z bardziej znanych postaci, jakie kiedyś pracowały w TVP.

Kojarzyć kojarzę. Nieco z wyglądu, trochę z głosu. Parę razy może mi się przewinął w TVP INFO. Jednak TVP INFO baaardzo rzadko oglądałem. Teraz w ogóle tam nie zaglądam. Jedynie Teleexpress :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''24 Godziny'' moim zdaniem jest świetnym serwisem informacyjnym, robionym wręcz w stylu amerykańskim (np. duety - dzisiaj Beata Tadla-Jarosław Kulczycki). Materiały reporterskie mi się podobały, nawet są korespondenci zagraniczni - Marcin Firlej (Waszyngton) i Magdalena Gwóźdź (Berlin).

 

ZPR i Benbenek sporo zainwestowali w ten serwis informacyjny, mam nadzieję że będzie się mocno rozwijać. Trzymam kciuki!.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że robione biednie (nawet jak Olek mówił i puścili w tle materiał z USA z Trumpem to było dokładnie to samo co dali w serwisie - nawet bez cięć) ale pamiętajmy że stacja ruszyła i musi zarobić na reklamach by doinwestować. Merytorycznie bardzo bardzo super, szkoda że raz dziennie i szkoda że bez jakiegoś porannego wydania.

 

Dodatkowo widać że poza polityką w rozmowie Kulczyckiego biorą też temat typowo interwencyjny - o refundacji leku, teraz to mnie zaimponowali bo jak rozmowa po serwisie informacyjnym w takim TVP czy Polsacie to tylko polityka i polityka.

 

8/10 szkoda że w SD i szkoda że mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podsumuję.Ogladałem od 2h jestem pozytywnie zaskoczony dynamiką programu.W liscie kanałow wędruje obok Puls.Kanał ogólny z potencjałem.Myślę że do przyszłego roku trochę się utrą i będzie dobrze.Każda stacja ogólna podobnie zaczynała.Daję im sporą szanse.TTV też się wyrobił;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ogólny z potencjałem.Myślę że do przyszłego roku trochę się utrą i będzie dobrze.Każda stacja ogólna podobnie zaczynała.Daję im sporą szanse.TTV też się wyrobił;)

ZPR ma doświadczenie więc nie wątpię w to że im wyjdzie, muszą tylko mniej paradokumentów bo już zaczyna się u nich promowanie tych pożal się Boże “produkcji“. IMO lepsza byłaby Moda Na sukces przed pasmem info.

 

No i dobrze że zrezygnowali z dodawania w tytule tego [beep]skiego online.pl w nazwie serwisu

Edytowane przez Suut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podsumuję.Ogladałem od 2h jestem pozytywnie zaskoczony dynamiką programu.W liscie kanałow wędruje obok Puls.Kanał ogólny z potencjałem.Myślę że do przyszłego roku trochę się utrą i będzie dobrze.Każda stacja ogólna podobnie zaczynała.Daję im sporą szanse.TTV też się wyrobił;)

TTV sie wyrobił ze co? Chyba w powtorkach gdzie jest blizej ludzi i Uwaga po uwadze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...