Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę do tego dekoder puścić 1 kabel od anteny i przy dekoderze rozdzielić sygnał? Będzie można nagrywać i oglądać coś innego czy to tak nie działa?

 

Tylko w ten sposób możesz to zrobić na dzień dzisiejszy: http://www.hollex.pl/akcesoria/zwrotnice/2452-multiband-converter-johansson-9645-kitInaczej nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze wieszal sie mi dekoder na ipli ale to co teraz jest to masakra.

Ciagle czas przekroczony polaczenia tylko zaskakuje raz na jakis czas.

A w hbo go na 10 wlaczen z 3 razy zalapie a tak to ciagle komunikat na czerwono o polaczeniu jak chce odpalic jakis serial.

A listy filmow i obrazki laduja sie bez problemu.

 

Tez ktos tak ma?

Też tak mam. WymieNialem na inny egzemplarz i to samo. Na infolinii jedynie polecają wymieniać aż do skutku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby ktoś mi wyjaśnić co to znaczy że Od 15.02.2016 r. w ofertach dla obecnych klientów, niedostępny będzie dekoder PVR 7000 oraz Sagem ESI-88. Jedynym dostępnym dekoderem z funkcją nagrywania będzie EVOBOX PVR z dyskiem twardym 500 GB, który dostępny jest w ofertach dla obecnych klientów od pakietu Familijnego HD (39,99 zł). Dekodery PVR7000 oraz Sagem ESI-88 nadal będą wymieniane w ramach bezpłatnej usługi serwisowej na PVR7000 oraz Sagem ESI-88 w zależności od dostępności na magazynach Autoryzowanych Punktów Sprzedaży i magazynu centralnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oznacza to że od 15.02.2016 nie wezmiesz umowy z sagemem esi-88 ani pvr 7000

bo jedynym dekoderem ktory będzie mieć wbudowany dysk twardy i będzie dostępny dla klientów to evobox pvr ?

Natomiast jak ktoś już ma sagema albo pvr 7000 to caly czas bedzie mieć możliwość wymiany go/naprawienia gdy coś się zepsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może oznacza to że od 15.02.2016 nie wezmiesz umowy z sagemem esi-88 ani pvr 7000

bo jedynym dekoderem ktory będzie mieć wbudowany dysk twardy i będzie dostępny dla klientów to evobox pvr ?

Natomiast jak ktoś już ma sagema albo pvr 7000 to caly czas bedzie mieć możliwość wymiany go/naprawienia gdy coś się zepsuje.

Do czasu, aż skończą się zapasy i będą wciskać refubrished. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy soft do HD7000 "porażająca bomba"

 

Zmiana czcionki, obcięcie menu w ipli i dodanie opcji sterowania dźwiękiem przez TV oraz wprowadzenie HDMI-CEC

 

Bonus zmiana nazw do funkcji monitorowania i czuwania oraz możliwość zablokowania EcoAuto wyłączenia na... 45 h 45 minut, której nijak nie mogę zmienić bo oczywiście jakiegoś minimalnego info czy helpu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mówisz o aktualizacji "starej", którą wysyłano jakis czas temu, czy o tej:

 

"3.03.2016 r. na satelicie pojawi się nowe oprogramowanie dla dekoderów HD5500s i PVR7000. Kluczową zmianą jest zastąpienie aplikacji IPLA nową aplikacją Cyfrowego Polsatu, którą w menu dekoderów można znaleźć pod nazwą VOD.

Nowa aplikacja, przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi i zbadanymi potrzebami abonentów Cyfrowego Polsatu, prezentuje treści w zupełnie nowy i atrakcyjny sposób. Abonenci znajdą w niej liczne bezpłatne treści oraz możliwość zakupu filmów i wybranych pakietów jednorazowych.

3 marca nowa aplikacja trafi na wybrane 50 tys. dekoderów HD5500s i 50 tys. PVR 7000. Do końca marca nowa wersja oprogramowania będzie dostępna na wszystkich dekoderach HD 5500s oraz PVR HD 7000, a także na pozostałych modelach dekoderów Cyfrowego Polsatu (HD2000/3000/5000/6000 i EVOBOX PVR).

Nowej aplikacji będą towarzyszyły inne zmiany w naszej ofercie Telewizji Satelitarnej, a o szczegółach będziemy informować w najbliższym czasie"

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło, ze akurat wczoraj wymieniłem na nowy egzemplarz HD7000 bo robiły się na starym cuda.

 

Wymieniony miał po rozpakowaniu i podłączeniu wersję 1.80.1.4 .

Do północy nie było nowego softu. 10 minut po północy z 2/3 marca sprawdziłem jeszcze raz i wymienił mi się soft na 1.88.1.4

 

Dodatkowy dekoder HD5500s w pokoju ma nadal wersję 1.64.1.0

 

Aby było weselej wymieniałem także dekoder HD5500s w kuchni bo stary zaczął mieć od grudnia problem z czytnikiem kart i nowy egzemplarz ma wersję 1.44.1.0 i nie widzi  nowszej wersji jak jego roczny brat  :)   Nowy a już popsuty? :) :) :)

Edytowane przez Zolmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli beda tacy ktorzy w ogole nie dostana tej aktualki ktora dostali niedawno wybrani?

To juz 2 aktualizacja?

Czy tamta byla traktowana jako beta?

Ciekawe jaki ma nr bo ostatnia dla wybranych miala 1.88.

I jak to ma sie ciagnac mc czasu to znowu dostana ja pierwsi Ci ktorzy dostali 1.88 a reszta bedzie sie bujala.

 

Koniec z ipla to pewnie wejdzie taka ipla jak na evoboxie ze za wsio trza placic.

Za filmy polsatowskie w hd 720 kup se pakiet.

Do tej pory byly takie rzeczy za darmo w dekoderach HD.

Zmieni sie wyglad ipli to moze menu dekodera tez ulegnie zmianie?

 

Nie widzi aktualizacji bo aktualka robiona jest po nr seryjnym.

Widocze ten co miales byl starszy niz ten co dostales odnawiany.

 

A jakie waly Ci sie robily na hd7000?

Sprawdzali go czy od reki poszla wymiana?

Bo w moim dysk juz pada wiec chyba dobry czas na wymiane.

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...