Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem z dzisiejszą aktualizacją, a mianowicie dekoder wyświetla ciągle "Aktualizacja..." od jakichś 2 godzin i nic się nie dzieje, nie reaguje. Poprzednim razem wymieniałem dekoder w APS.

Czy jest jakieś inne rozwiązanie?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wybraniu opcji aktualizacji i zatwierdzeniu chęci jej pobrania dekoder wyłączył się. Na przednim panelu świeci czerwona dioda. Sprzęt nie reaguje na pilota ani na przyciski na frontowym panelu. Wyłączyć z prądu? Padł? Nie chcę czegoś uszkodzić ... Tak już trzecią godzinę jest.

Edytowane przez stonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wybraniu opcji aktualizacji i zatwierdzeniu chęci jej pobrania dekoder wyłączył się. Na przednim panelu świeci czerwona dioda. Sprzęt nie reaguje na pilota ani na przyciski na frontowym panelu. Wyłączyć z prądu? Padł? Nie chcę czegoś uszkodzić ... Tak już trzecią godzinę jest.

Może spróbuj tak samo jak pisał Januszewski " Wyciągnij kabel HDMI z dekodera i zrób power reset, zostaw dekoder w standby jakieś 15 minut. Powinno pomóc  :) "

 

u mnie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj tak samo jak pisał Januszewski " Wyciągnij kabel HDMI z dekodera i zrób power reset, zostaw dekoder w standby jakieś 15 minut. Powinno pomóc  :) "

 

u mnie pomogło

U mnie dekoder w tej chwili wyświetla radośnie napis: "Cyfrowy Polsat" na froncie i nic się nie dzieje. Cóż czeka mnie wizyta w APS. Rozumiem że podmiana tylko na 7000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dekoder w tej chwili wyświetla radośnie napis: "Cyfrowy Polsat" na froncie i nic się nie dzieje. Cóż czeka mnie wizyta w APS. Rozumiem że podmiana tylko na 7000?

też miałem ten napis przez jakiś czas po czym dekoder, przeszedł w stan czuwania i wyświetlił godzinę, podłączyłem HDMI i włączyłem już normalnie, odpalił.

 

Jeśli wymiana to pewno na ten sam modeł, przynajmniej ja tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem ten napis przez jakiś czas po czym dekoder, przeszedł w stan czuwania i wyświetlił godzinę, podłączyłem HDMI i włączyłem już normalnie, odpalił.

 

Jeśli wymiana to pewno na ten sam modeł, przynajmniej ja tak miałem.

Działa! Dziękuję!

 

To VOD to rzeczywiście krok na przód :) Czekam na kolejne pozytywne zmiany w dekoderach CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji przestał działać dysk. Lista nagrań jest pusta mimo że wyświetlana jest zajętość 88%...

 

Po kilku twardych resetach wszystko wróciło do normy :wink:. Dobrze że nie przyszedł mi pomysł z próbą sformatowania dysku.

Jeśli chodzi o aktualizację zmiany są na plus szczególnie sterowanie CEC mi przypasowało. Z minusów wciąż nie poprawili dźwięku w serwisach internetowych. Jakość jest fatalna jak ze słuchawki telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nc+ też tak było że grafika z VOD (np. paski głośności) pojawiały się chwilę później w oprogramowaniu. Szara szata graficzna i czcionka VOD jest bardzo czytelna, ale to czy takie będzie nowe oprogramowanie to wie pewnie tylko kolega support :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odziwo konf routera dziala bezproblemowo jak nigdy!

Kurde na evoboxie chcialem zeby byla klawiatura sms jak bylo w hd7000 to teraz tej aktualce usuneli klawe sms i dodali spacje na ekranie zamiast na pilocie i trzeba ladnie skakac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...