Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poki co na kilka materialow tych ktore ogladam kazdego dnia jest Ok.
Ani razu go dzis z pradu nie odpinalem jak to mialo miejsce w 1.80.
Mam na dysku nagranie ktore wywalalo mi dekoder po jego odpaleniu.
Lukne jutro jak sie zachowuje na 1.100.
Jak zwis to nic innego dekoder nie ma jak zamieniony program ipli z CP.

 

 

No niestety, łapał zwisy i łapie.

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień kabel HDMi na inny. Niektóre starsze kable nie obsługują CEC.

Jeśli po wymianie kabla dalej będzie źle, przywróć ustawienia fabryczne dekodera.

HD 7000 z softem 1.100.1.4  obsługuje CEC z tym modelem TV.

Zakładam, że w menu tv włączyłeś opcje Anynet+ (HDMI-CEC).

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po aktualizacji w PVRHD 7000 po wejściu w VOD taki napis 22-1604 Błąd połączenia a potem serwis niedostepny.........na HBOGO Błąd 22-0103 Błąd połączenia sieciowego a parę dni temu ogladałem HBOGO....

 

a teraz VOD - 22 13610 Błąd serwera.....a HBOGO działa

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego?

Reklamy masz na wszystkich stronach internetowych i tak z niego korzystasz.

Taki live :)

Nie no chwileczkę...

 

Płacę co miesiąc abonament za dostęp do sieci internet. To czy reklamy dotrą do moich oczu zależy już tylko od mojej decyzji i sposobu korzystania z internetu. Sam dostawca usługi który wypożycza mi sprzęt (modem, router itp.) umożliwiający dostęp do usługi... w ramach comiesięcznego abonamentu nie zasypuje mnie jakąkolwiek reklamą która w sposób niezależny ode mnie miała by za pośrednictwem jego sprzętu trafić przed moje oczy.

 

W chwili obecnej CP rażąco zmienił zasady gry. Otóż sprzęt za którego wypożyczenie zapłaciłem opłatę aktywacyjną zasypuje mnie reklamami usługi CP w sposób niezależny ode mnie i wbrew mojej woli. Płacę co miesiąc abonament za dostęp do kanałów TV za pośrednictwem Państwa sprzętu. Do chwili obecnej sam decydowałem o tym czy reklamy będą trafiały do mnie(swobodnie wybierałem kanały TV). W chwili obecnej treści reklamowe stały się integralną częścią oprogramowania i w sposób znaczący utrudniają mi korzystanie z informacji na belce EPG.

 

Niektóre z sieci komórkowych swego czasu za odsłuchiwanie reklam przed wykonaniem połączenia, bądź też za oglądanie reklam przed skorzystaniem z internetu w smartfonie... dawały swoim klientom dodatkowe benefity w postaci obniżki cen, gratisowych minut czy tańszych pakietów. Rozumiem że CP zamierza wynagrodzić swoim użytkownikom nachalne wciskanie wbrew ich woli przed ich oczy treści reklamowych?

Edytowane przez stonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlanie/dostarczanie reklam jest uzależnione od tego czy przy podpisywaniu umowy wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji/reklam marketingowych. Wystarczy, że cofniesz zgodę i nie ma tematu. Szkoda pisania, zamiast tego sprawdź co podpisałeś i ewentualnie zadzwoń na infolinie CP.

BTW ludzie z definicji nie czytają umów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odziwo ja tych reklam nie mam.

Przy przedluzaniu umowy wszystko odznaczylem.

Support ludzie nie wiedza ze jak anulaja zgody to cofna sie reklamy.

Kazdy myslal ze reklamy to juz integralna czesc softu.

Jestem ciekaw czy faktycznie tak jest.

Infolinia cp urwie sie.

 

Gdyby u mnie byly reklamy to by zakryly caly ekran bo mam hd7000 do mr podlaczony pod lg 24'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odziwo ja tych reklam nie mam.

Przy przedluzaniu umowy wszystko odznaczylem.

Gdyby u mnie byly reklamy to by zakryly caly ekran bo mam hd7000 do mr podlaczony pod lg 24'.

Reklama pokazuje się tylko w ramach części info bannera. Bez akcji ze strony użytkownika nie zajmuje więcej miejsca niż info baner.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odziwo ja tych reklam nie mam.

Przy przedluzaniu umowy wszystko odznaczylem.

Support ludzie nie wiedza ze jak anulaja zgody to cofna sie reklamy.

Kazdy myslal ze reklamy to juz integralna czesc softu.

Jestem ciekaw czy faktycznie tak jest.

Infolinia cp urwie sie.

 

Gdyby u mnie byly reklamy to by zakryly caly ekran bo mam hd7000 do mr podlaczony pod lg 24'.

Ja ten dekoder mam dopiero od wczoraj i też byłem zdziwiony że komuś takie coś się wyświetla gdy u mnie na żadnym kanale tego nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy można samemu wyłączyć poprzez ICOK. Zakładka "Ustawienia", a później w zakładce "Komunikaty na dekoderze" kliknąć "Wyłącz" w "Komunikaty autopromocyjne"

:shock: :shock: Faktycznie jest taka zakładka :!:  :wink: 

do tej pory nigdy tam nie zajrzałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...