Skocz do zawartości

Dekoder PVR 7000


kamil.szymczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem do sprzedawcy co ma takie uchwyty i powiedziałem, że mam antenę z cp w poziomie 60 cm w pionie 70 cm a on powiedział, że nie będzie działać. Ktoś testował na takiej antenie?, bo szkoda inwestować w coś co nie będzie działać.

Mam identyczny i nie dzialaly wszystkie tp, musiałem na tylko 2 śruby przekręcić zamiast na 4 i scisnac do siebie jak najbliżej, by się główki konwerterow dotykaly, że tak powiem.

9ds3glwvp7y6_t.jpg

Tak to u mnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny i nie dzialaly wszystkie tp, musiałem na tylko 2 śruby przekręcić zamiast na 4 i scisnac do siebie jak najbliżej, by się główki konwerterow dotykaly, że tak powiem.

9ds3glwvp7y6_t.jpg

Tak to u mnie wygląda.

 

Zrobiłem dokładnie tak samo jak napisałeś i od razu był sygnał, nie jest co prawda bardzo wysoki ale dwie zielone kreski mam. No i przede wszystkim ARD i ZDF w HD śmigają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawiła się nowa wersja oprogramowania 1.106.1.4. Przełomowych zmian nie zauważyłem.

 

Zastanawiam się tylko czy przyjdzie taki dzień że naprawią dźwięk w serwisach VOD i HBOGO bo jakość przypomina rozmowę telefoniczną 20 lat temu. Ten stan trwa już prawie 2 lata !!!!

Wszystkie zgłoszenia na pomoc techniczną są olewane, więc chyba na poprawę niema co liczyć w tym stuleciu.

Edytowane przez BadBoy475
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co żadnej zmiany nie zauważyłem,funkcje się nie zmieniły, problemy z cofaniem jak były tak są nadal,ale nie bardzo kumam o co chodzi Ci z tym dźwiękiem :?: wszedłem na jedno i drugie,na VOD zapuściłem "Skarby III Rzeszy" znam ten dźwięk z normalnego programu TV i nie słyszę najmniejszej różnicy,może ty @BadBoy475 podreguluj dźwięk w TV a nie zwalaj na dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj, @Barti

Chodzi mi o to że dźwięk podczas oglądania TV Sat jest OK na wszystkich kanałach niezależnie czy to na TV czy na kinie domowym oraz niezależnie czy wybrana ścieżka dźwiękowa to MP2, DD czy DD+

Natomiast na serwisach internetowych HBOGO jak i VOD dźwięk ma wyraźnie obcięte pasmo na moje ucho tak gdzieś na poziomie 6kHz.

Efekt ten występuje u mnie na wszystkich 3 dekoderach HD3000, HD6000 jak i PVR7000. Mam nadzieję że teraz jasno to opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. Spróbuj na początek poruszać wtyczkami obecnego kabla HDMI przy dekoderze i przy telewizorze, bo możliwe, że gdzieś coś nie styka.

Jeśli to nie pomoże to użyj innego kabla HDMI do połączenia dekodera z telewizorem i obserwuj, czy opisane przez ciebie "zjawisko" występuje nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie ogarniam tego dekodera. Skoro pojawia się błąd typu "podłącz obsługiwany dysk" czy "brak dysku" i na taki błąd pomaga dopiero wyłączenie z prądu, nic innego, to dlaczego dekoder nie potrafi np. odciąć całkowicie prądu do takiego dysku, żeby go zresetować bez konieczności resetowania całego dekodera? To chyba logiczne, że skoro wywala "brak dysku", a dekoder ma dysk wbudowany, to jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mądry to on nie jest by wiedzieć że dysk ma "na pokładzie" po prostu programista nie wpadł na to by mu "łopatologicznie" wytłumaczyć że dysk ma "pod maską" a że tam ciemno to go nie widzi :( więc tylko reset powoduje jego oświecenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...