Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kupię w sklepie nie w salonie to jest taka możliwość.  Co do softu to tak podejrzewam chodzi o wersję 159 i 162i właśnie nie wiem z jaką się kupi i czy to teraz w ogóle ma znaczenie żeby smigalo? No i nasuwa się pytanie czy jest sens trzymania na siłę aktywnego cameleona? Czy dać w końcu się sparowac przy przedłużeniu lub aneksowaniu umowy? Co sądzicie?

Edytowane przez Jabi
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PawelTSW napisał:

Kupując tv na kartę nie dostaje się pace? 

Ps. A jeśli tak to chyba tylko pod conax? 

Zeeo...Totalne ZERO pojęcia. Pejs w ofercie na kartę jest w Nagrze. Po co sie wypowiadasz w tematach o sprzęcie, o którym Twoja wiedza to tylko nazwa dekodera  Nic poza tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Błądzenie jest rzeczą ludzką, ale dobrowolne trwanie w błędzie jest głupotą".

@PawelTSW Ty naprawdę nie wiesz kiedy wycofać się zachowując twarz...

 

Jeżeli kupi "wersję z conax" to najprawdopodobniej będzie to Pace przerobiony na Enigmę2. Operator nie oferował tego modelu z kartą conax (chyba, że coś umknęło mojej uwadze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frontowiec napisał:

Kiedy dojdzie do aktualizacji dekodera BOX+? Ostatnio aktualizację otrzymały dekodery MediaBOX+ i TurboBOX+.

Może wtedy jak bedą go przerabiać na Conax :-D . Żartuję.  Moim zdaniem wcale  gdyż małymi kroczkami idzie na odstrzał z oferty na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzają Ci się kłopoty z odbiorem tzn zwiechy? Że ciemność na ekranie choć pasek pokazuje programy? Jeżeli tak co wówczas robisz? Zostawiasz na TVP i czekasz aż zaskoczy? 
Ja miałam taki przypadek po zmianie telewizora. EPG działało, menu też a obrazu i dźwięku nie było. Wymiana kabli HDMI nie pomogła, działał tylko po EURO. Ale nie o to przecież chodzi. Pomogła tylko wymiana dekodera na nowszy.

Wysłane z mojego LM-G900 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mikizncplus napisał:

 Dekoder z MR na dekoder wifibox. 

Lepiej zdać uszkodzony i zostać przy karcie. Potem wymienić na moduł niż brać ten syf WiFiBox.  Oczywiście nie każdemu moduł odpowiada. 

Powinno też tak być, wymiana PVR na PVR. Odpowiednik, a nie zejście na gorszy sprzęt o wątpliwym działaniu. Jest to nic innego jak rolowanie abonenta i robienie z niego głupka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam pakiet superpremium, 2 dekodery pace pvr, multiroom i umowa na czas nieokreślony.

Czy mogę w punkcie wymienić jeden z pace'ów na wifipremiumbox?

 

Wcześniej miałem takie info na ica, jednak zniknęło. Podczas rozmowy z konsultantem na czacie, dostałem info, że muszę przedłużyć umowę, żeby wymienić ten jeden dekoder. Macie może info, czy tak faktycznie jest, czy jak pojadę do punktu to bez problemu będę mógł wymienić?

 

Leję na opłatę aktywacyjną i koszt dzierżawy, chcę by ojcu nie zacinało się przy nagrywaniu i oglądaniu. Wiem, że wymiana karty ponoć pomaga, jednak chciałbym odświeżyć nieco sprzęt. Pace'y u mnie grają już od 10 lat, mega szmat czasu i pomimo wolniejszej pracy, nie zawodziły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a dadzą mi bez problemu w APS zamiast tego 1 pace'a?

 

Chciałbym pozostać na umowie na czas nieokreślony - to dla mnie fajny komfort, bo mogę zrezygnować kiedy chcę z miesięcznym wypowiedzeniem.

 

Masz to może potwierdzone, żebym nie jechał na marne :)

Edytowane przez blueman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...