Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem techniczny z dekoderem Pace PVR, mianowicie po kórejś aktualizacji przestały mi działać klawisze "strzałek" lewo-prawo z pilota. Tzn działają, tylko zamiast poruszać się po menu dekodera ściszają i robią głośniej TV (pilot w trybie obsługi dekodera oczywiście, nie TV). Zeby przejść lewo prawo w menu muszę klikać klawisze bezpośrednio na dekoderze...

Strzałki góra i dół działają normalnie.

 

Drugie pytanie dot. ewentualnej wymiany.

Z racji tego, że dekoder Pace jest wyjątkowo już 'nieużywalny' chciałbym wymienić go na ten nowy 4k przy aneksowaniu umowy (za 0 zł), ale tylko dekoder podstawowy, zostawiając sobie drugi dek. z kameleonem (MR) działający zupełnie niezależnie. Rzecz jasna nie chciałbym, żeby za miesiąc C+ zmusiła mnie do wymiany kameleona od MR na coś, co będę musiał parować w sieci. Patrzył ktoś we wzory umów, jak wygląda kwestia 'zmuszania' abonentów do takiego przejścia? Chciałbym mieć w takim przypadku możliwość rozwiązania umowy.

Edytowane przez iwik
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało wymienić.  MR pozostanie na tych samych zasadach. Oczywiście w każdej chwili mogą przełączyć Ciebie do MR od ITI za 0 zł oczywiście. Pytanie czy musisz na to się godzić. 

Nikt nikogo nie zmusza. Jak operator zmienia zasady czyli regulamin, to możesz umowę rozwiązać.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEKODER 4K ULTRABOX+Promocja: Aktywacja dekodera 0zł, opłata miesięczna 5zł.
W przypadku skorzystania z oferty z dyskiem twardym 1TB, opłata miesięczna wzrośnie do 10zł.

za Pace PVR a co z kartą zostaje stara ? i co z drugą kartą , na czym mam ja ogladać jak oddam starego Pace PVR ?

 

W ciągu 14 dni od wybrania oferty prosimy o zwrot obecnego dekodera wraz z  wyposażeniem. 
W  tym celu zapraszamy do najbliższego Salonu Platformy CANAL+.
Opłata promocyjna obowiązuje od następnego miesiąca po odebraniu zestawu.
W przypadku braku skorzystania z oferty obowiązuje dotychczasowa opłata za wypożyczenie lub opłata zgodna z cennikiem
zawarta w regulaminie świadczenia usług.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Obecnie masz UltraBox+/PVR PACE?

Zastanawiam się czy wymieniać, bo jak tak trzeba będzie jednego Cameleona oddać.

Myślisz, że to korzystna opcja?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robert451 napisał:

DEKODER 4K ULTRABOX+Promocja: Aktywacja dekodera 0zł, opłata miesięczna 5zł.
W przypadku skorzystania z oferty z dyskiem twardym 1TB, opłata miesięczna wzrośnie do 10zł.

za Pace PVR a co z kartą zostaje stara ? i co z drugą kartą , na czym mam ja ogladać jak oddam starego Pace PVR ?

 

Czy Ty jesteś naiwny czy co z Tobą? Żadna promocja. Oferta droga i nie do zaakceptowania.  Oddajesz dekoder za który nic nie płacisz, a chcesz wziąć za opłatą.? Toż to jeleni szukają.  Dekodery te przy aneksowaniu dają za 0 i max 5 zeta z dyskiem.  Zejdź na ziemię.  Ta oferta wisi u mnie od pół roku, albo i lepiej. Jak już dasz się zrobić w bambuko, to oddajesz główny dekoder z kartą, a dostajesz 4k z Caymanem. Drugi pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś wspomniałem o nowej umowie? To leć i bierz za 5 zeta bez dysku. W końcu to Twoja kasa. :-D

Ja spokojnie sobie poczekam, aż cena będzie normalna. Pejs mi działa i to mi wystarczy. 

Wyjaśniłem, że to jest  to stanrdowa oferta, a nie jakaś promocja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Oczywiście.  Po sparowaniu dopiero prawdopodobnie. Masz Caymana przecież. 

Pytam pod kątem innej osoby która  nie była kilka lat abonentem. Brałaby nową umowę z Caymanem a ma swojego starego własnościowego Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się bardziej rozbija, czy pozwolą mu samego Caymana dać, ewentualnie jak przyniesie Pace i powie żeby mu sparowali z nim to na to się zgodzą.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja w moim Pace 162 mam Camela. Jeszcze jak mu wsadzę Caymana to wybredny się stanie i Camela już nie zechce, jak posmakuje Caymana. ?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mruczek napisał:

Support nie jest w stanie mi pomóc.


W standardowych odpowiedziach tzw. „supportu” znajdują się sformułowania „nie ponosimy odpowiedzialności” i „nie jesteśmy zobowiązani”, więc nie robiłbym sobie dużych nadziei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...