Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam mieć wątpliwości. Czy na tym Pacie obraz jest tak samo kiepski jak na Pace SD?

Bo tu jest tragedia. Jakiś taki ciemny ten obraz, mało wyraźny, z małą intensywnością kolorów itd.

 

Czy na Pace HD jest podobnie?

Doradźcie ludzie bo nie wiem czy czekać na tego Pace czy może jednak lepiej brać Philipsa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam i N-Boxa i Pace PVR HD 500 GB. Jeden i drugi tuner połączony takim samym kablem HDMI firmy ARKAS czyli nie powalająca firma. Telewizor to Philips 32 PF-L 8404 H czyli dość wysoki model i wymagający. Obraz na jednym i drugim tunerze jest bardzo dobrej jakości nie różniący się. Jedyna różnica to kanały produkowane przez ITI , są troszkę lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pace-a, ale tego starego

PVR 250 GB DSR 7201(identyczny jak philips), i obraz jest w porządku więc to chyba nie wina firmy.

 

 

ten pace 250 to nadal technologicznie philips. Roznica jest miedzy PACE 500 Gb(ktory byl w calosci zaprojektowany i zbudowany przez pace) a Philips-Pace 250gb (zaprojektowany przez Philipsa, produkowany przez philipsa a potem przez pace-bez zmian w konstrukcji, tylko z inna nalepka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś z szczęśliwych posiadaczy tego cudeńka powiedzieć, czy można sortować i stworzyć własne listy kanałów ??

 

Taiszo

Nie można.

Z całym szacunkiem - to dla mnie całkowita dyskwalifikacja tego dekodera. Co? Mam napisać na kartce numery

programów moich ulubionych kanałów ?! A dalej... nauczyć sie ok. 40 na pamięć,żebym nie musiał korzystać

ze ściągi ! Totalna porażka. Aż wierzyc mi się nie chce. Kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o Fotki Menu Głównego i Programwania kanałów oraz samego pace hd pvr

 

oraz mam pytanie czy dostane go w centrum w Z.Górze :?::]

W centrum w Zielonej Górze nic nie mają. Pojechałem na Wyszyńskiego do punktu cyfry w czwartek i od ręki dostałem pace 250gb i multiroom. Pace 500gb jeszcze nie mają, ale jak się tylko pojawia to zostanę o tym poinformowany celem wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Panowie mam i N-Boxa i Pace PVR HD 500 GB. Jeden i drugi tuner połączony takim samym kablem HDMI firmy ARKAS czyli nie powalająca firma. Telewizor to Philips 32 PF-L 8404 H czyli dość wysoki model i wymagający. Obraz na jednym i drugim tunerze jest bardzo dobrej jakości nie różniący się. Jedyna różnica to kanały produkowane przez ITI , są troszkę lepszej jakości.

 

Szkoda że nie masz pvr 250 do porównania, miałem nboxa i miał trochę gorszy obraz od Phila pvr 250 więc może się zgadzać że 500 ma podobny obraz do nboxa czyli słabszy. Być może da się to poprawić softem choć raczej wątpie w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@znn

ja wcześniej porównywałem oba modele PEACE, mam 250 i 500

 

Żona już powoli tęskni za 250 bo przez rok użytkowania się do niej przyzwyczaiła, ja skusiłem się na dysk 500GB.

W sumie to nie miałem zbytnio wyboru bo lepsza oferta była dla nowych klientów a wynajem za 10 zł nowego tunka wydala się opłacalna.

Jak to będzie nie wiadomo, na razie nie jest różowo, już sam fakt iż 250 ma jakość sygnału zbliżona do 5 a na tym samym przewodzie

500 wskazuje ledwo 4,4 co uwidacznia się czasem małą pikselozą...

Na plus to tylko cisza i większy dysk, nawet menu niby pod powinno być zmienione a jest identyczne jak w starym jedynie na

gabarytach zaoszczędzono bo jest proporcjonalnie mniejsze ale jakościowo lepsze... ;) niby!

Dalej mułowaty i jak dla mnie gorzej obsługiwane nagrywanie, np. w czasie oglądania kanału trudno wyczaić czy nagrywa sie

w tym czasie zaprogramowany kanał? Fakt mozna wejść w moje nagrania ew. przeskoczyć na nagrywany kanał ale nic tu z ulepszenia

przy jego być może i mniejszej mułowatości takie gonienie jedynie zdeprymuje!

 

Liczę po cichu, jako że go mam iż softy poprawią lub z racji jego debiutu będą poprawiali - przeważnie jak to bywa nowy model

jest lepiej wspierany softowo niż stary, aczkolwiek mam nadzieję na równouprawnienie obu tunerów.

 

jednym słowem "szału nie ma" obym się mylił i wraz z nowym softem był szczęśliwym posiadaczem tego "cuda"

 

oby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...