Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Podłączając antenę 80 z podwójnym konwerterem muszę podłączyć pod jeden dekoder 2 kable, żeby odbierać poprawnie HD ??

 

Pytam ponieważ nie wiem jak będzie z opcją Multiroom. Czy da radę z jednej anteny odbierać obraz hd na 2 telewizory. Oczywiście do drugiego telewizora osobno kupię dekoder jakieś innej firmy.

z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi kabel służy do oglądania i nagrywania w tym samym czasie różnych kanałów. do poprawnego oglądania w HD wystarczy jeden kabel od anteny. na jednym kablu będziesz mógł również oglądać i nagrywać co innego, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Również filmy w VOD będą się wolniej (znaczy tylko wtedy jak nic nie oglądasz) ściągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy teraz ktoś z was zapytał w APS o zakup Philipsa HD PVR 250GB na własność? Widać, że nie.
A ty pytałeś, żeś taki mądry? To podziel się z nami co ci odpowiedzieli :P

 

Gdyby był trefny? Czyżby by ryzykował? Inaczej aukcja zostałby usunięta. Oczywiście, że "gościu" zarabia na takiej odsprzedaży. Każdą aukcję trzeba czytać ze zrozumieniem.
Ja już widziałem różnych kamikadze :D, zresztą myślisz że komukolwiek opłacałoby się sprzedawać ten dekoder za ~670zł, w momencie gdy zwykłego Phillipsa HD sama Cyfra+ sprzedaje za niewiele niższą cenę (499zł) i to w ramach promocji, a jak wiadomo za podobny dekoder z dyskiem i podwójną głowicą trzeba dać ze 3 razy tyle...

 

O tym ile ja zapłaciłem? O tym już jutro. Rano wcześnie wstaję do pracy.

O_o tak ciężko było napisać kilka cyferek? Łatwiej było chyba skonstruować zdanie z "wymówką" :D

 

@bogdan425 - ostatnio jak czytam twoje posty to aż mi się robi żal... Miejsca takie bzdury wypisujesz że głowa mała i nie chodzi mi tu tylko o dekoder PVR HD.

@bogdan425 - ja nadal czekam na uzupelnie odpowiedzi na moje wczorajsze pytania dotyczace zakupu w cyfrze philipsa pvr hd ( pochwaliles sie ze kupiles wiec prosze wyjasnij jak to zrobiles i za jaka cene ).

Otóż tak! Zakup Philipsa HD PVR 250GB na własność wynosi 500 zł. Jeżeli zdecydujemy się na jego zakup a w danym momencie ich nie będzie na magazynie w APS, to mamy gwarancję, że taki dekoder dla osoby kupującej zostanie znacznie szybciej sprowadzony, niż dla osób oczekujących na użyczenie, czy też wynajem.

Jeśli chodzi o mój zakup, to zapłaciłem nieco mniej. Cóż kupiłem wcześniej.

 

@Maq dostajesz pierwsze ostrzeżenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 - to że masz status moderatora nie oznacza że jesteś Wielki i twoje słowo jest święte, nawet jak wypisujesz nieprawdę. Tylko stwierdziłem fakt, zgodnie z prawdą, a ty mi za to dajesz ostrzeżenia. Postępowanie godne prawdziwego moderatora. Zresztą, to że napisałeś mojego nicka z błędem uznaję za obrazę mojej osoby.

 

Powtarzam po stokroć, nie ma aktualnie i nie było nigdy możliwości legalnego nabycia Phillipsa PVR HD od Cyfry+!

Skąd ty w ogóle masz takie rewelacje że można zakupić ten dekoder, prosimy jakiś dowód, czarno na białym. Bo jak na razie to Ty jesteś chyba jedyną osobą na tym wątku, która tak twierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się wybrać do najbliższego APS Cyfry+ i zapytać wprost, jaki pakiet musisz zakupić by mieć możliwość jednoczesnego wykupu dekodera Philipsa HD PVR 250GB na własność. Jeśli zrobi ściemę - widzimisie - to idź do następnego. Ja tak robię, bo to nie moja rola, pouczanie „przedstawiciela”

Proszę nie robić mi insynuacji. Temat uważam za zakończony. Ewentualnie na PW proszę. W innym przypadku wyślę Ciebie na czasowy „urlop”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli by ktoś chciał jednocześnie mieć możliwość nagrywania i oglądania czegokolwiek innego na tym dekoderze, a dodatkowo także móc odbierać kanały z Astry to co wtedy? Da się tak przy użyciu konwertera twin?

 

monoblock twin :smile:

 

patrzałem na Allegro. pl taki monosiek to wydatek okolo 100 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a co sądzicie żeby nie odbierac dekoderów do 31.03.2010 i rozwiązać umowę z przyczyn cyfry plus i mieć tv lcd za 1 zyla. Bo mnie to w k..... to czekanie od 20.11.2009 na dekoder widmo bo co się do dzwonie do Centrum Cyfra w Łodzi na Piłsudskiego 5 SAT 4 YOU nie polecam, to słyszę brak dekoderów i już podejrzewam że jak dostaną już dekodery to podpisują umowę z klientem z ulicy a mnie mają w d.... bo umowę podpisałem z BOK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Podczas dostawy sprzętu zostanie podpisana umowa kupna –

sprzedaży telewizora. Przed przekazaniem przesyłki kurier ma

obowiązek sprawdzenia zgodności dokumentów.

12. Zerwanie umowy w trakcie okresu minimalnego przez Abonenta który

zakupił telewizor będzie skutkowało naliczeniem kary umownej w kwocie

1200 zł. (800 + 400zł).

● 400zł za zerwanie Umowy o Abonament

● 800zł za utratę telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Podczas dostawy sprzętu zostanie podpisana umowa kupna –

sprzedaży telewizora. Przed przekazaniem przesyłki kurier ma

obowiązek sprawdzenia zgodności dokumentów.

12. Zerwanie umowy w trakcie okresu minimalnego przez Abonenta który

zakupił telewizor będzie skutkowało naliczeniem kary umownej w kwocie

1200 zł. (800 + 400zł).

● 400zł za zerwanie Umowy o Abonament

● 800zł za utratę telewizora

Maq a skąd takie dokładne informacje? Bo mi się wydaje, że to będzie zerwanie umowy z przyczyn nie dotrzymania zawartej umowy z Cyfrom PLUS. Umowa artykuł 4 punkt 2 musi w terminie do dnia 31.03.2010 dokonać wymiany terminala SD na HD PVR. Ale jak by nie dzwonić do autoryzowanego przedstawiciela cyfry plus to pewno do takiej wymiany nie dojdzie??? I LCD mamy za 1 zyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że podpisanie umowy z Cyfra będzie mnie kosztowało tyle nerwów, umowę podpisałem 4 listopada i na dekoder HD z PVR czekam do tej chwili, wielokrotnie do nich dzwoniłem, interweniowałem, w punkcie gdzoe podpisałem umowę oczywiście nikt nic nie wie. Po kolejnej interwencji powiedziano mi, ze dekoder do 31 grudnia otrzymam i powiadomią mnie gdzie go mam odebrać. Strasznie to denerwujące i stresujące, ciekawe czy przesuną mi promocje na kanały HD o czas oczekiwania albo dadzą jakąś rekompensatę czy to nie w stylu Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iras31 - to treść umowy którą dostaje się do podpisania w momencie odbioru od kuriera telewizora. Na telewizor jest osobna umowa, tak więc może i ci się uda zerwać umowę na abonament z powodu braku dekodera, ale już umowy na TV na pewno nie rozwiążesz bo Cyfra+ w/g mniej musi ci jedynie dostarczyć sam telewizor (co robi przy podpisaniu) oraz fakturę na niego.

 

Tutaj już jedna osoba cytowała dokładną treść OSOBNEJ umowy na sam telewizor:

viewtopic.php?f=6&t=364&start=4890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...