Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ wiele osób ma wątpliwości czy C+ zakazała wydawania czekającym nowego Pace 500GB na zamianę za wzięty tymczasowo dekoder SD, niżej moja korespondencja z C+ ze str.ICA

 

Po zawarciu umowy usiłowałam otrzymać gwarantowany umową dekoder PVR HD

Pace PVR HD 500GB(taki dekoder wskazałam

przy zawieraniu umowy w otrzymanej ulotce)Przedstawiciel C+(z Vobisu)stwierdził że przy odbiorze dekodera będę mogła wybrać model PVR HD który mi odpowiada.

Dziś otrzymałam informację że dekodery będą w przyszłym tygodniu lecz nie mogę dostać dekodera Pace PVR HD 500GB tylko Philipsa PVR HD 250 GB.Jest to niezgodne z ustaleniami.Proszę o informację jak to mam załatwić?

 

i odpowiedź C+:

 

Szanowna Pani,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, iż aktualnie istnieje możliwość wymiany dekodera zastępczego SD wyłącznie na terminal Philips HD PVR. Jeżeli pojawi się możliwość wymiany na dekoder Pace PVR HD, zostanie Pani o tym poinformowana.

 

W związku z powyższym proszę kontaktować się w powyższej kwestii z punktem dystrybucyjnym, w którym została zawarta Umowa o Abonament.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz szeroki i powinno być ok.

Ustawiłem tryb wyświetlania na szeroki i na większości kanałów jest dobrze.

Chwila strachu pojawiła się bo dekoder wyłączył się i po chwili włączył.

Pojawił się napis: uszkodzone karty można wymienić na poczcie :crazy:

Jak na razie kanały HD odbierają dobrze, jakość obrazu a na pewno dźwięku jest lepsza.

Nie mogę wejść w funkcji dysku bo pokazuje się napis po francusku.

Brak polskich znaków i wyświetlają się dziwaczne znaczki w podpisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy włączałem wyszukiwanie aktualizacji oprogramowania i za każdym razem ten sam efekt.

Brak dostępnych aktualizacji.

2 razy robiłem to po restarcie a 3 lub więcej razy z menu.

Edit:

Przepraszam. Moja pomyłka. Wersja oprogramowania była 122.

Teraz kliknąłem z menu aktualizuj i znalazło aktualizacje.

Kilka minut migała niebieska dioda i wersja oprogramowania zmieniła się na 123/RC1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze zauważyłem jedną rzecz, ale to może wina i pogody ;)

 

na PVR 250 miałem jakość prawie 5 (no dokładnie 4,8) teraz na nowym PVR 500 mam takie 4,5???

zastanawiające, kable zmieniłem, czasza 85, nowe konwertery i na starym jakość sie poprawiła

na nowym jest gorzej - chyba, że to wina aury!?

 

przepnę kable do PVR 250 i zaraz do PVR 500 - to powinno wyjaśnić, zamieszanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej jakości są kanały HD i SD czy czyściejsze niż na Philipsie PVR HD 250GB jak często wybija karte..

Mówiąc szczerze to do godziny 12 po zakończeniu montażu nie siedziałem dłużej niż 20 minut przed TV.

Różnica w jakości kanałów SD a HD jest spora, szczególnie w jakości dzwięku.

Raz wywaliło mi kartę i wyskoczył napis: uszkodzone karty można wymienić na poczcie.

Od tamtej pory jak na razie jest ok.

Nie mam porównania do Philips-a ani innego dekodera HD bo nigdy żadnego nie miałem.

Przesiadłem się z Cyfrowego Polsatu SD i Echostar-a 717 na C+ w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mb79 chyba nie zrozumiałeś o co się pytał @adff, mu raczej chodziło o to jak ten nowy Pace PVR HD radzi sobie z wyświetlaniem kanałów SD oraz HD w porównaniu z Phillipsem PVR HD ;] A nie porównanie jakości SD z HD na jednym dekoderze ;]

Nie mogę porównać dekoderów Pace PVR i Philipsa PVR bo mam ten pierwszy w domu podłączony od kilku godzin a drugiego nie widziałem nigdzie poza zdjęciami :wink: Opisałem swoje pierwsze wrażenia z krótkiego użytkowania dekodera Pace PVR HD.

 

Wklejam dla potwierdzenie komunikat z dekodera Pace który wyskoczył podczas instalacji.

1b9722829f9d7805m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

 

zestaw to Panasonic PV60, już ma kilka lat ;) i cenka, ca niego że szczena opada była,

ale com już zobaczył......

 

Słyszałem gdzieś, że z Panasami właśnie jakies problemy są i trzeba coś tam w menu wyłączyć czy coś...?

 

Problem mam też z normalnym podłączeniem, leci przez HDMI z PACE do TV ale jak załącze TV a potem tuner

to i tak musze wcisnąć TV/AV aby mieć obraz z tunera!!!! Stary magnetowid czy phill 6010 robił to z automatu

mam nadzieję, że to kwestia ustawień, oby!!!

 

...

 

pozdr

 

Ja posiadam PV80 i wyłączanie rożnych opcji nic nie daje dlatego myślałem ze w nowym dekoderze być może nie będzie tego problemu.Może inny użytkownik Plazmy Panasa i nowego dekodera coś więcej na ten temat napisze.

 

Stary magnetowid czy phil Ci się przełączał bo miałeś podpięte po euro a nie HDMI.W moim telewizorze w trybie hotelowym można ostawić jakim "gniazdem" ma się zgłaszać i nie ma tego problemu.Nie wiem czy jest taka opcja w PV60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten dekoder od wczoraj (oczywiście musiałem wziąśc nową umowę) i tak naprawdę troche sie rozczarowałem.

Na pewno wygląd jest fajny (jest naprawdę bardzo mały - w porównaniu do fotek),menu prawie takie same jak w Philipsie 250Gb, ale chwilami zielone - mi się podoba. Niestety nie mam jescze telewizora LCD (będe kupował na dniach) i odbieram po scarcie przez RGB na tradycyjnym CRT Sony 29' 100 Hz, ale porównując obraz (na pewno SD) do starego Philipsa (miałem go niedawno) według mnie jest gorszy- cos mi ciągle nie pasuje.Oczywiście 2 zwiechy podczas przeglądania kanałów zaliczone - soft zaktualizowany. Mam nadzieję że jak kupie w końcu nowy TV będę bardziej zadowolony z tego dekodera. Mimo wszystko wydaje mi się że drzemią w tym sprzęcie niezłe możliwości, tylko czy "cyferka" będzie chciała tak naprawdę nam je pokazac w nowym oprogramowaniu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, wyjaśniam, że w związku z ogromnym

przedświątecznym zainteresowaniem dekoderami Pace HD PVR, nie są one dostępne we

wszystkich punktach dystrybucyjnych CYFRY+.

 

Sprzęt w miarę możliwości technicznych jest sukcesywnie dostarczany do

punktów. W pierwszej kolejności został on przeznaczony dla Abonentów,

którzy podpisali nowe Umowy i według postanowień Aneksu muszą wymienić

sprzęt najpóźniej do 31.12.2009 r.

 

Przepraszam za wszelkie utrudnienia wiązane z brakiem terminali HD PVR.

Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia z dystrybutorem, kiedy będzie

dysponował interesującym Pana sprzętem."

 

Wszystko w temacie Pace HD PVR 500GB... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...