Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie coś o jakiś pracach/zmianach w nadawaniu sygnału przec C+?

Jak już pisałem w niedziele nabyłem Pace'a i jakość obrazu była mocno gorsza niż na Philips'ie HD, ale dwa dni temu podłączyłem Phlips'a i sprawdziłem z Pace'em... i obraz był równie kiepski :(

Teraz wydaje mi się, że obraz się poprawił i wrócił do poprzedniej jakości, dużo szybciej działa też EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dedykacji dla wszechwiedzącego Pana Bogdan425, pytanie oczywiście dotyczyło konkretnie Phillipsa PVR HD 250gb.

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że CYFRA+ oferuje dekodery HD PVR wyłącznie w najem.

 

Czynsz najmu ze dekoder HD PVR wynosi 20 zł miesięcznie, jednakże podpisując nową Umowę może Pan otrzymać do 100% zniżki na dzierżawę dekodera. Wysokość rabatu jest zależna od oferty promocyjnej.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

[wycięte - nie możemy podawać nazwisk z działu obsługi abonentów - prośba od Cyfry+]

Dział Relacji z Abonentami

 

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 0 801 066 066 lub 022 310 45 45

Fax: 022 310 45 44

 

Skorzystaj z Internetowego Centrum Abonentów: http://www.ica.cyfraplus.pl

 

http://www.cyfraplus.com.pl

-------------------------------------------------------------

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS

KRS 0000051835, NIP: 526-22-46-271

kapitał zakładowy 300.000.000 zł

---------------------------------------------------------------

bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

post jest na temat nowego STB Pace, a tutaj przez ponad 30 stron czy jest, czy go nie ma... a istotne informacje mozna by zmiescic na jednej... tragedia.

Prosba o pisanie o sprzecie, a nie niepotrzebne przepychanki. Jezeli ktos ma ochote dyskutowac na temat regulaminu, prosze zalozyc osobny post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja wracam do sedna tematu, odnośnie nowego PVR HD 500GB

 

ostatnie spostrzeżenia:

mam dwa przewody więc miałem możliwość podpięcia tych 2 tunerów do jednego TV (plazma Panasa PV60)

1. wg. mnie obraz na PACE jest jakby nieco "mdławy" na PVR 250 wydaje się być lepszy (HD jak i SD)

2. szybkość, chmmm pilot skierowany na oba tunki i przy przełączaniu (co 1s) PACE zostawał w tyle... kanał 67 do 48 (na wyświetlaczu)

3. 250 po wykręceniu anteny zgłasza "brak anteny" (trzeba ustawić na pojedynczy konwerter) a 500 świeci czy na 1 czy 2 przewodach

4. siła sygnału (z tej samej czaszy i przy podmianie przewodów raz 1 raz 2); 250 - 4,8; 500 - 4,4 - ??? dlaczego? czasem zaszatkuje!!!

5. raz jeszcze godzina sie nie wyświetla w standby. jedynie przy nagrywaniu i pobieraniu aktualizacji

6. cichy naprawdę, 250 czasem w nocy szumiała a ten jakoś nie ;)

 

Cóż, ja go mam ale czy warto sie tak o niego rozbijać..... sam nie wiem, miałem okazję to zmieniłem umowę na nową.

Nadziej a jest w nowych softach i oby C+ zabrało sie do tej pracy solodnie, nowy tuner to aktualizacje być powinny.

Dzierżawię za 10zł/m-c to jeszcze ujdzie i ten dysk mam nadzieję, że spełni oczekiwania - reszta chyba nie warta wojen!

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko mam jeszcze. Ostatnio podpisałem umowę przez telefon, nie przysłali mi jeszcze aneksu do umowy - czy jest on potrzebny aby odebrać nowy dekoder, czy wszystko jest w systemie i wystarczy przynieść stary dekoder SD i w zamian otrzymam PVR?

 

Pytam, dlatego że dystrybutor nie chce mi wydać dekodera PVR HD mimo, że ma na stanie, twierdząc, że muszę przyjść do niego z tym aneksem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że część punktów Cyfry oferuje już nowy dekoder, a część nie?

 

Jeśli ktoś może wie gdzie dostać w Gdyni nowy dekoder to niech da znać ;)

Pisałem do jednego z punktów to dostałem odpowiedź, że nowy Pace 500GB będzie dostępny dopiero no Nowym Roku... więc czemu niektórzy już go mają? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj!

Tym razem to logistyka w firmie i mnie przyprawiła o irytację! :/

Nowy Pace, który miał trafić do sprzedaży w nowym roku, został wrzucony do oferty już teraz, kiedy jego ilość nie przekraczała na magazynie tysiąca sztuk. Ale cóż... Trzeba, jak najwięcej teraz złapać klientów, którym obieca się później otrzymanie tego cuda techniki :wink: Tylko znowu powtarza się sytuacja z zeszłego roku, kiedy brakowało dekoderów HD. Tylko tym razem, to każdego modelu brakuje... Grrrrr!

Nie podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czegoś:

1. Gdy wychodzi nowy dekoder to powinien mieć dopracowane wszystko żeby nikt nie miał problemu itp.-a nie wypuszczają na rynek niedopracowane rzeczy

2. Dlaczego jak wyszedł(zachwalają w reklamach) to nie można go dostać w punktach cyfry??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cm818 napisał: " wg. mnie obraz na PACE jest jakby nieco "mdławy" na PVR 250 wydaje się być lepszy (HD jak i SD) "

dzięki dla mnie to cenne porównanie i zostawiam sobie Pvr 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem że sam podłaczyłem antente, kable i dekoder. Odpalam i mam napisane aktualizacja ale pojawia sie bład 1 i nie wiem dlaczego może mają jakiś błąd na satelicie u siebie albo ja coś zle podłączyłem bo mam siłe sygnału 1 i również chciałbym spytac czy siła sygnała powstaje większa po aktualizacji czy to nie ma nic zwiaznego ztym

 

Prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...