Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wczoraj obszedłem punkty Cyfry i niestety nie mają nie tylko nowych ale i starych PVR

Termin dostawy nowych to około koniec stycznia taką usłyszałem odpowiedź

nie wiem czy to prawda ?

Jeżeli ktoś zdobył to może podawajcie nazwę miasta to zobaczymy jak są one rozprowadzane

np czy tylko po dużych miastach, regionami czy inaczej

a może warto będzie się przejechać ?

 

Chyba nigdzie ich nie ma, trzeba poczekać do stycznia.Dla mnie to żaden problem, tyle czasu żyłam bez HD to wytrzymam jeszcze miesiąc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to forum i chce mi się płakać jak widzę wypowiedzi co niektórych forumowiczów.Zamiast wypisywać beznadziejne rzeczy piszcie tylko konkretne rzeczy dotyczące nowego Pace PVR HD 500 GB bo robi się z tego forum taki targ uliczny...Piszcie o wadach i zaletach nowego tunera ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby pisać o zadach i waletach to najpierw trzeba ten dekoder mieć, a żeby go mieć, no cóż.. to jakby nie zależy od nas. W poniedziałek usłyszałem, że ma być "lada dzień". Jeśli nie będzie go jutro to chrzanię to i biorę zastępczy bo już mnie to czekanie wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna masakra - dali dziś kolejną super ofertę ale dekoderów PACE nie ma nigdzie, koleś ze sprzedaży w C+ powiedział mi że nie maja infa ile tych tunerów będzie, na pewno będa Philipsy PVR. Nie ma możliwości kupując teraz zarezerwować cobie pace 500GB bo nie wiadomo kiedy będą i w jakiej ilości - że niby raczej testowo na razie go dają. Może dojść do takiej sytuacji że sprzedawca obieca wam pace ale ich nie dostanie i będziecie musieli wziąźć Philipsa bo tylko one będą lub zrezygnować z prawa wymiany bo mijają te 3 miesiące.

Ciekawe jak się ma sprawa HBO digital, przecież do 6 miesięcy gratis - ale od kiedy liczone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o cyfra.tv zmieniła na swojej stronie i już nie ma napisu że dekoder pace 500 tylko dla nowych umów;p

 

To, że informacja zniknęła ze strony cyfra.tv nie świadczy o tym, że coś się zmieniło. Byłem dzisiaj w punkcie i zostałem poinformowany, że pvr 500 GB tylko dla nowych umów, kto podpisywał wcześniej może zadowolic się jedynie pvr 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, to jakies k...wa zarty!! W dobie konkurencji na rynku cyfra laskawie decyduje, kto moze dostac jej cudowny zacofany sprzet, a kto nie!! Przeciez to zarty!!! ktos powinien sie mocno puknac w glowe, i powinny poleciec tam glowy. To jakas [beep]na parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestańcie pisać bzdury. Umowę podpisywałem 21 listopada. W oczekiwaniu na PVR HD miałem zwykły tuner SD.

W niedzielę wymieniłem zwykły tuner SD na tuner PACE PVR HD 500 GB.

Ten tuner może dostać każdy oczekujący na wymianę z tunera SD.

Jak wam dystrybutor nie będzie chciał wymienić to poproście to na piśnie i aby podano powód odmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie jak jest w moim mieście z nowymi dekoderami peace 500GB przyszlo ich parę sztuk i szef punktu pozwolił na ich wydawanie tylko jak ktoś bierze najwyższy pakiet cyfry, chciałem wziąć komfortowy dzisiaj i mnie odesłali z kwitkiem, zastanawiam się czy gdzieś tego nie podać bo to przecież jawne łamanie prawa i czysta dyskryminacja jak uważacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam dystrybutor nie będzie chciał wymienić to poproście to na piśnie i aby podano powód odmowy

 

no się tak zastanawiam - ci sprzedawcy to często straszni aroganci - i co zrobić jak odmówi dania czegokolwiek na piśmie :) ?? Koleś zwyczajnie odmówi ... [beep]ka zmusić to go nie można - no chyba że mu :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja mam prestiżowy HD+ hbo digital i też nie dali mi nowego:P... na infolini dowiedziałem się, że można, natomiast w punkcie, że dla nowych tylko.... nagrałem rozmowę z Panią na infolini dzisiaj jak dzwoniłem, dlaczego mnie wprowadzono w błąd... Jednym słowem mają tam bałągan okropny i sami nie wiedzą co się dzieje....

poczekam jak się pojawią.... na nkę nie zamienię bo nie mają canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno.

Oczekujący na wymianę tunerów SD na tunery PVR HD mogą wymieniać na dowolny tuner będący aktualnie w ofercie, a w ofercie są dwa.

 

Nie wiem jak się ma sprawa z osobami które mają Philipsa PVR HD. Nie interesowałem się tym ponieważ nie było mi to potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie i zostałem poinformowany, że pvr 500 GB tylko dla nowych umów, kto podpisywał wcześniej może zadowolic się jedynie pvr 250.]

Byłem i ja w punkcie Cyfry+, tzn. dzwoniłem i w jednym z punktów Pani oznajmiła, że ma otrzymała dzis dekodery PVR PACE 500... , ale stwierdziła, że są one dostępne tylko dla nowych abonentów zawierających nową umowę - tak jej przekazała szefowa...(ja jestem "oczekujący" po listopadowej PROMOCJI)!!!!! Tak mnie to wku...ło, że zadzwoniłem natychmiast do konsultanata, gdzie najpierw usłyszałem, że rozmowa jest nagrywana, co mnie zreszta bardzo ucieszyło, a potem na zapytanie czy nowe dekodery są tylko dla nowych.. i przedstawieniu sytuacji z konkretnym punktem sprzedaży poprosił o jego adres i chwilę zwłoki (dzwonił tam do nich), po czym odpowiedział, że jako oczekujący na PVR-a mam możliwość (prawo) odebrania go w dowolnym punkcie gdzie jest dostępny, nieważne, czy to PHILIPS czy PACE i nie ma takiej opcji "tylko dla nowych klientów", przy czym zaznaczył, że nie ma możliwości rezerwacji takiego sprzętu, np. do następnego dnia, o co zapytałem również tzn jeżeli jest na stanie do dystrybutor ma obowiązek wydać...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...