Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak: do tej pory broniłem cyfry, ale po tym numerze juz tego robic nie bede. Sami sobie jada po opinii, to ich sprawa. Co z tego ze zyskaja dzieki nowym dekoderom jakiego abo na rok czasu, jak dzikei temu, taki Ja, ktory jest im wierny 15 lat bedzie mial do nich uraz??? Przeciez to sie im odbije czkawka w przyszlosci...

 

Ale o co chodzi? Co jest nie tak z tym dekoderem, bo ja tu widzę same pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sę już wiecej chyba nie wypowiem na żaden temat :( Bo mi się dostanie od szefa na maxa :-(

 

Wy jesteście po prostu nienormalni. Dzięki cyfra.tv mieliśmy zawsze świeże, z wyprzedzeniem informacje o pojawiających się promocjach i nowościach w cyfrze. A teraz dzięki kilku głupkom, którzy nie mają nawet ciut cierpliwości , aby może przynajmniej poczekać do stycznia z wymianą to mają w d... :censored: inne osoby, że robią im niezłe kłopoty :!: , bo muszą mieć już w pierwszy dzień nowy dekoder :!: Jak braliście te super promocję to wiedzieliście, że cyfra ma czas do MARCA 2010r. na wymianę waszych dekoderów :!: Więc wasze reklamacje możecie sobie podetrzeć :!::!::!: Takie rzeczy to tylko w Polsce. Nikt nie myśli o innych, a tylko swój własny interes jest ważny :x

 

Teraz to już możecie zapomnieć o jakichkolwiek informacjach kilka dni wcześniej. Każdy będzie się bał cokolwiek napisać, bo zostanie wykorzystane to przeciwko niemu. Po prostu brak słów....

 

P.S. A z tym print screenem Kaskadera to już normalnie szczyt wszystkich możliwości :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja nie ujawiniłem cyfrze zadnych jego danych, ani niczego, po czym mogliby go zidentyfikowac. Po prostu wykorzystalem anonimowo informacje, ktore upublicznil. Wiec sobie wypraszam te wyzwiska. A ten zakaz rownie dobrze moze obowiazywac pol roku. Nie rozumiem, dlaczego mam cyfrze odpuscic, skoro nawet nie ukrywa, ze ma mnie gdzies?

Ps: ktos, kto PUBLICZNIE, na PUBLICZNYM forum ujawnia bulwersujace informacje chyba liczy sie z tym, ze zostana one wykorzystane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja nie ujawiniłem cyfrze zadnych jego danych, ani niczego, po czym mogliby go zidentyfikowac. Po prostu wykorzystalem anonimowo informacje, ktore upublicznil. Wiec sobie wypraszam te wyzwiska. A ten zakaz rownie dobrze moze obowiazywac pol roku. Nie rozumiem, dlaczego mam cyfrze odpuscic, skoro nawet nie ukrywa, ze ma mnie gdzies?

 

Tak , tylko , że cyfra.tv nie jest anonimowy. Wystarczy, że sprawdzą forum, kto napisał. Cyfra.tv ma własną stronę z adresem swojego punktu dystrybucyjnego , więc łatwo znajdą tą osobę :!: Po prostu żal patrzeć na to, że niektóre osoby nie pomyślą nad innymi, dzięki którym dowiadujemy się wielu rzeczy. A tym ostatnim zdaniem pokazałeś , że nie masz chociaż odrobiny cierpliwości i masz gdzieś osoby, które pomagają w jakimś stopniu wszystkim od wielu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem zamiary Cyfrze robic zadncyh klopotow, dlatego nie podalem niczego, co mogloby mu zaszkodzic. Ale chyba zdawal sobie sprawe, ze ujawniajac to, co napisal, zrobi burze. Jakich klopotow moglem mu narobic? Cyfra + jest bardziej zalezna od niego, niz on od niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dzięki kilku głupkom, którzy nie mają nawet ciut cierpliwości , aby może przynajmniej poczekać do stycznia z wymianą

 

A dlaczego miałbym byc cierpliwy? Zgodziłem się na nowy aneks i wymagam aby cyfra wywiazała się ze swojej strony. Przy przedłuzaniu umowy byłem poinformowany o tym, ze nowych dekoderow brak i moze jeszcez przez jakis czas nie byc. Teraz dowiaduje sie, ze dekodery sa ale nie dla mnie. Zakaz jest wazny az do odwolania. Moze akurat do marca? Jezeli do marca nie wymienie dekodera, to przepada mi znizka.

 

I dlaczego mam czekac akurat do stycznia? Czy ktos z was moze mnie w 100% zapewnic, ze w styczniu dostane ten dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie kilka stron i normalnie mnie zatkało. Ludzie po co wam ten nowy PVR ja wziąłem starego PVR i się cieszę że go mam. A wy o jedną głupotę mogliście zrujnować całą działalność którą poświęcił w telewizję cyfrową. A kaskader normalnie dał się ośmieszyć. Po print Screen mogą go namierzyć bo więdzą mniej więcej jakie forum. Katastrofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi.... tutaj nie chodzi o to czy mamy czekać do marca czy nie - bo jeśli iść tym tokiem myslenia to moze do marca płacę za abo 0zł (bo jak widac CYFRA + nie wywiącuję sie z umowy - inna sprawa ze ja nie mam w umowie zdnego terminu typu marzec 2010, a pan poinformował mnie ze dekoder bedzie dostępny w ciagu 2 tygodni) - tutaj chodzi o to by w końcu skończyć z zakłamaniem operatorów - jeśli nie są w stanie czegoś zapewnić nie mogą tego obiecywąc czy to reklamie czy na infolini (która jest normalnym kanałem sprzedażowym, takim jak sklep czy internet) - jeśli ciagle bedziemy zgadzać sie na to że coś nam obiecali, kiedys gdzieś i bedizemy cierpliwiue czekać .......... to skończy się jak zwykle.

 

I wcale nie chodzi tutaj o tego czy inengo boxa. Chodzi o ZASADY i UCZCIWOŚĆ której operator wymaga od NAS ale nie od siebie..... spróbójcie sie spóźnić z opłatą kilka dni ..... (jełsi sie na nich zawiodę to pierwsze co zrobię to zlikwiduje polecenie zapłaty - zawsze to gorzej zaplanować wielkosc przychodów ... i gdyby tak większe grono ludzi sie postawiło mogło by to dac jakiś efekt...

 

Jednak nadal mam nadzieję że siena nich nie zwiodę .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie zainstalowałem sobie Pace HD PVR 500 GB. Zadzwoniła miła Pani i powiedziała że czeka na mnie w APS. Dowiedziałem się również iż osoby które oczekują na multirum a podpisały umowę po 18 listopada mogą dostać w zastępstwie drugą kartę.

Czy teraz wychodzi na jak kto tu kogo chciał oszukać i zarobić na wszystkim. Wychodzi na to że cyfra.tv umieszczając informacje na swojej stronie iż nowe dekodery są wydawane tylko do nowych umów oszukuję klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście po prostu nienormalni. Dzięki cyfra.tv mieliśmy zawsze świeże, z wyprzedzeniem informacje o pojawiających się promocjach i nowościach w cyfrze.

Niewątpliwie bardzo źle się stało, że Kaskader i Marek76 ujawnili źródło swoich informacji, ale z drugiej strony musimy docenić to ,że w tym wątku udowodnionym zostało ponad wszelką wątpliwość, że normalną polityką Cyfry+ jest okłamywanie klientów!

Co innego mówi się klientom na infolinii, a całkiem co innego poleca się terenowym przedstawicielom operatora!

To będzie następny kamyczek do ogródka Cyfry+, gdy UOKiK zajmie się ich praktykami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie rzucajcie oszczerstwami wobec innych - to że cyfra.tv dostał takiego emaila nie znaczy ze poszedł on "w Polskę" - specyfika rynku w stolicy mogła wymusić na operatorze takie pociągnięcia , w terenie "ssanie" :) jest znacznie mniejsze i wbrew pozorom łatwiej zadowolić (niestety czasem oszukać) klienta a co za tem idzie można nowemu powiedzeić ze dostanie PVRHD po jakimś czasie i ten sie zadowoli ... w stolicy NOWY musi mieć od ręki bo pobiegnie do konkurencji ....

Niestety świadczy to tylko o tym że my klienci traktowani jesteśmy delikatnie mówiąc jak przedszkolaki które maja do wydania parę złotych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu sie nie rozchodzi czy ja czy ktoś inny coś sprzedał Cyfrze+. Tu wychodzi cała prawda o niektórych dystrybutorach. Jak widać po moim przykładzie można dojść do prawdy. Ja już od dawna wiedziałem że będzie możliwa wymiana na nowy tuner. Dzisiejsza sytuacja uświadomiła mi jak to wychodzi się na pośrednikach którzy mają reprezentować firmę i jednocześnie zarabiać dla siebie pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez powiedziano o tym, że jezeli przyjdzie nowy dekoder to mogę sobie go wziąść za 10 złotych wynajem i że będzie do mnie dzwonić lada dzień:P

a co do cyfra.tv to rzeczywiście gość jest extra bo zawsze dzień wcześniej informuje nas o promocjach, ale ostatnio tez nie miał racji co do modyfikacji mojej umowy ( 3 grudnia ostatni dzień promocji 4 nowa promocja) cyfra.tv stwierdził, że nie mozliwa jest już modyfikacja a jednak super Panie z mojego punktu Cyfry postarały się i staneły na wysokości zadania składają reklamacje do Warszawy i tak to dziś zmodyfikowano mi umowę;) i mam 5 * HD zamiast samego Animal Planet. Wydaje mi się, że z tymi dekoderami będzie wszystko dobrze i każdy z nas dostanie je w najbliższym czasie:) czego sobie i Wam zyczę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickelodeon HD leci na MTVN HD w weekendowe poranki.

Co do dekodera Pace PVR HD 500gb to sam się na niego czaję (jestem klientem "w oczekiwaniu na terminal PVR HD), w piątek zapraszali mnie do wymiany dekodera SD na Phillipsa PVR HD ale grzecznie podziękowałem i mają mi dać znać jak będzie Pace HD PVR. Aż tak mi się nie śpieszy, nie powiem przydałoby się to załatwić do końca grudnia (bym mógł oddać Phillipsa PVR HD ze starej umowy i nie zapłacić w styczniu za dzierżawę), ale jeśli będzie trzeba poczekam na styczeń. A wolę jednak dostać dekoder od Pace bo z Phillipsem mam złe doświadczenia (źle działający pilot, przycinki przy przewijaniu HD, komunikaty "audycja zablokowana, proszę podać pin" przy niezabezpieczonych nagraniach i wiele innych :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...