Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja dostałem informacje z telefonicznego biura obsługi, ze mogę wynająć nowy terminal pvr w dowolnym punkcie Cyfry na mieście.

 

Byłem w Vobisie w jednym z centrów handlowych i też dostałem informacje, że dekodery Pace Pvr mogą wydawać tylko do nowej umowy, więc chyba to ich centrum abonenta jest jakieś niekumate :shock:

 

Potem pojechałem do tesco i miły pan powiedział mi to samo, że może mi dać Philipsa ale nowe Pace sa tylko dla nowych, takie mają procedury.

 

Akurat mi się nie spieszy ale te panie co informują przez telefon to mogły by takie rzeczy wiedzieć, więc pojadę sobie w styczniu do sklepu, może juz nie bedzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej napisałem, że przejechałem się po 2 sklepach gdzie powiedzieli mi, że nie mogą dać mi tego nowego dekodera bo on jest tylko dla nowych, takie dostali procedury, żadnych nerwów ani awantur, był weekend, może ktoś zapomniał powiedzieć paniom w telefonicznej obsłudze o tej procedurze. To też tylko normalni ludzie zmęczeni codzienną pracą i przedswiątecznym bałagnem zakupowym. Bądź my tez wyrozumiali :) Ci ludzie po drugiej stronie wykonują tylko zalecenia swoich szefów i nic nie moga na to poradzić :) Sam też jestem pracownikiem dużej firmy i wiem jak czasem to wygląda ;-)

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 4 gru 2009, o 11:17 w tym temacie napisałem jak te wymiany będą przebiegać i widzę że się nie pomyliłem. Nie trzeba być jasnowidzem żeby to przewidzieć.

Jednak najgorzej zawsze wychodzą złapani na przedświąteczne okazje, no może szkoda tylko tych co nie mieli wyjścia i przedłużali stare umowy.

Ja mam starą umowę na żonę wypowiedzianą do końca roku, więc czekam aż APS będzie miał dekoder i podpisuję na siebie. Na przedłużenie starej umowy dali warunki gorsze niż dla nowych.

 

Pytanie. Czy to prawda że przy umowie na czas nieokreślony, okres wypowiedzenia jest 3-mcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robia i tyle

w czwartek u dystrybutora uslyszalem ze w poniedzialek znaczy sie dzisiaj maja dostawe nowych dekoderow wiec bedzie mozna wymienic, dzwonie dzisiaj a Pani z rozbrajajaca szczeroscia mowi ze dekoderow nie ma i nawet nie wie kiedy beda ale dodoala ze na swieta to moge o HD zapomniec

ech a ja myslalem ze to n-ka robi numery a tu taka niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już wiadomy jest koszt dzierżawy Pace 500GB HD,jak 20zł to niech się walą.W N dużo lepsze odbiorniki dzierżawa 0zł.PHILIPS jest w dzierżawie za 10zł,Masz kanały HD za darmo to płać za dekoder.Masz dekoder SD to i tak płacisz za Kanały HD psełdo gratis.W tamtym roku było Git Canal+ za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że tak samo jak Philipsa czyli 10 zł.

 

Dzwoniłem do wszystkich 3 punktów Cyfry w moje okolicy, info jakie dostałem:

 

- w jednym : dekoderów HD nie ma w ogóle bo Cyfra jak coś przysyła to dosłownie śladowe ilości (max 3 sztuki na dostawę) i to schodzi błyskawicznie, także raczej przed świętami nie należy się spodziewać niczego dobrego

- w drugim: mają Philipsy, Pace'ów nie mają i nic nie wiedzą

- w trzecim: w tej chwili nie ma na stanie dekoderów HD, ale "lada dzień" ma być dostawa Philipsów i Pace'ów , jak się pojawią to gość ma do mnie zadzwonić że są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 minutowej "zabawie" z Pace PVR 500Gb ...postanowiłem wziąć 250Gb...zawiedziony jestem strasznie.Lepiej poczekac do marca na troche "inną" wersję :D. A przede wszystkim na nowy soft....Powtarza się ta sama historia jak z 250 Gb... :/ A myślę, żę najlepiej zainwestować w fajnego Ferdka lub jeszcze lepiej w DB :D A tak na marginesie....Pier(...)ć dekodery, tunery, satelity i tv...idą Święta, są ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy na głowie :wink: Wesołych Świąt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z porównania opinii na różnych forach,wychodzi jedno jest to odbiornik o sporych możliwościach.Ale uwalony przez cudowny soft od cyfry.Czy tylko są dwa satelity w Europie,ja mam obrotnice i co mam płacić miesięczny wynajem.Bo cyfra ma widzi misie,czy Francuzi mają nas za [beep]ów.Tworząc g...... softy do takiego odbiornika.To nie dawne czasy co Polak nie umiał,włączyć komputera.Dzisiaj odbiorniki za 150zł mają lepszy soft niż cyfra+ w Pace 500GB paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...