Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie jest to wymysł sprzedawców, 11 grudnia o godz 17.53 otrzymaliśmy oficjalnego maila że nowe dekodery PVR są wydawane tylko do nowych kontraktów. Ponieważ rano zgłosiliśmy przedstawicielowi C+ że część konsultantów w BOK kieruje abonentów po odbiór nowych Pace'ow PVR, otrzymailśmy info, że takie przypadki mamy zapisywać i przekazywać do C+ bo nie powinny mieć miejsca i w poniedziałek bedą wyjaśniane. Nas, nie obowiązuje co mówi BOK a wyłącznie procedury otrzymane z C+ od osób, które są do tego upoważnione.

 

Pozdrawiam 8)

 

 

cyfra.tv ja Panie z BOK poinformowałem iż rozmowa jest nagrywana i zanim odpowie na pytanie jeżeli nie jest pewna niech sprawdzi ja poczekam. Zadałem Pani twa pytania.

1. Czy oczekując na wymianę tunera SD na HD PVR będę mógł wymienić owy tuner na ten nowy czyli Pace HD PVR 500 GB. Zaznaczyłem że w umowie jaką zawarłem nie ma wyszczególnienia modelu.. Panie nie wiedziała i musiałem poczekać. Uzyskałem odpowiedz iż będę mógł wymienić na taki jaki będzie dostępny a jeżeli będą dwa modele to będę mógł dokonać wyboru.

2. Czy prawdą jest iż dystrybutorzy Cyfry+ dostali wytyczne iż nowe dekodery Pace HD PVR mogą wydawać tylko osobą podpisującym nową umowę.

Też musiałem poczekać i uzyskałem odpowiedz iż dystrybutor ma wydać taki tuner jaki żąda klient beż znaczenia czy jest to nowa umowa czy jest to osoba oczekująca na wymianę tunera SD. I że Cyfra+ nie wydawała takich dyspozycji o wydawaniu tylko nowym klientom.

3. Czy prawdą jest że oczekując na multirum nie mogę dostać drugiej karty>

Pani odpowiedziała iż tylko nowe umowy mają wydawane w zastępstwie drugą kartę a ja musze oczekiwać na multirum. Akcja ta nazywa się "Kameleon"

 

Pani była cały czas informowana przeze mnie iż rozmowa jest nagrywana.

 

Więc komu tu wierzyć??

BOK Cyfra+ czy dystrybutorowi któremu zależy żeby jak najwięcej podpisać umów bo od tego ma kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do trzeciego to ja dziś własnie dostałem drugą kartę do multiroomu a umowę zawarłem 3 grudnia:) wiec to nie prawda ze tylko dla nowych:)

 

no chyba, ze ja zaliczam się do nowych, ponieważ tam pisze ze od 3 grudnia, którzy zawarli a mi się udało wtedy skorzystać jeszcze z pakietu komfortowego z tv multiroom gratis i 10 złotych dekoder;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I tu też Pani z BOK mineła się z prawdą bo od 5 dni każdy kto oczekuję na MULTIROOM może odebrać drugą zwykłą kartę Cameleon i używać jej do końca marca 2010, drukuje się formularz wydania karty w akcji zwanej KSDM, wydaliśmy ich już bardzo dużo... Widzę że BOK jak zawsze jest świetnie poinformowany... recę opadają :(

 

 

3. Czy prawdą jest że oczekując na multirum nie mogę dostać drugiej karty

Pani odpowiedziała iż tylko nowe umowy mają wydawane w zastępstwie drugą kartę a ja musze oczekiwać na multirum. Akcja ta nazywa się "Kameleon"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przepraszam, kliknąłem edytuj a wyszło cytuj :shock:

 

I tu też Pani z BOK mineła się z prawdą bo od 5 dni każdy kto oczekuję na MULTIROOM może odebrać drugą zwykłą kartę Cameleon i używać jej do końca marca 2010, drukuje się formularz wydania karty w akcji zwanej KSDM, wydaliśmy ich już bardzo dużo... Widzę że BOK jak zawsze jest świetnie poinformowany... recę opadają :(

 

 

3. Czy prawdą jest że oczekując na multirum nie mogę dostać drugiej karty

Pani odpowiedziała iż tylko nowe umowy mają wydawane w zastępstwie drugą kartę a ja musze oczekiwać na multirum. Akcja ta nazywa się "Kameleon"

 

 

Oni naprawdę rózne bajki opowiadają, przychodzą do nas klienci, którzy zostali poinformowani, że mogą wykpić dekoder SD SAGEM za 1 gr i dokupić do tego opcje HD, że dostaną na wynajem do multiroomu drugi dekoder HD z dyskiem chociaż nie ma takiej możliwości.. itd

 

A potem my za te ich błędy musimy świecić oczami przed Klientami :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już złożyłem oficjalna reklamacje w BOK-u , że przy przedluzeniu umowy wprowadzono mnie w blad i ,że jezeli nowego dekodera nie otrzymam zrywam umowe z powodu niedotrzymania jej warunkow przez cyfre. Niech sobie szukaja innego jelenia. Pani na infolini BOK-u sprawdzila i potwierdzila: JEST OFICJALNY ZAKAZ Wydawania nowych dekoderow starym abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że oprogramowanie zmieniło się na plus. Mam tylko nadzieję i czekam na to, że w wersji nastepnej dodadza gry. Czasami z nudów fajnie sobie siąść i pograć kilka minut :D Bardzo podoba mi się programowanie nagrania z poziomu funkcji PILOT. Wie ktoś może czy mógłbym dostać ten dekoder? Obecnie mam wszytsko na tej promopcji z TV z listopada. Mam komfortowy+, CANAL+, HBO, HD, Multiroom i TV. Dostałem na drugi dzień od podpisania umowy dekoder PVR HD i czy teraz mógłnym go wymienić na tego nowego Pace? Obecnie płacę 10zł za dzierzawę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ mi informacje na temat tego że nie mogę dostać drugiej karty udzielił dystrybutor z mojego miasta. Nie mogę jej dostać ze względu na to kiedy podpisałem umowę ( 21.11.2009 ) Co Ty bys zrobił na moim miejscu ?? Mam nagrane to i nie obraż się ale jeżeli będę bardzo złośliwy i nie zostanie mi wydany nowy dekoder pójdę z tyk do UOKIK. Jak na razie to podczas podpisywania umowy zostałem oszukany przez dystrybutora który poinformował Mnie iż na teraz nie mam dla mnie zestawu ( dekoder HD PVR i multirum ) ale żebym przyszedł w poniedziałek to napewno będzie to dla Mnie miał ( umowa podpisywana w sobotę ).

Do tej pory nic nie dostałem i nawet po mojej 3 wizycie u Pana zostałem poinformowany żebym zostawił telefon a on zadzwoni, do tej pory milczy.

Więc cyfra.tv komu byś wierzył na moim miejscu i wielu którzy czekaja i zostali zrobieni w bambuko bo ktoś chciał poprawić statystyki we wzroście liczby abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kilkanaście lat zajmuję się zawodowo telewizją, a mimo to jakoś ani to HD ani twarde dyski nie powodują u mnie takich emocji jak u niektórych :D Nawet teraz odłączyłem nowego PVR i lecę na swoim starym poczciwym srebrnym Philu 3201 SD bo te bejery nie są mi do niczego potrzebne :D Może warto wrzucić na luz i poczekać do końca grudnia na normalną dostępność PVR'ków zamiast latać po punktach i drzeć koty z infolinią :) Zbliżają się Świetą i chyba są ważniejsze rzeczy 8)

 

To tylko czarne pudełko, które i tak za miesiąc każdy bedzie mógł dostać bez ograniczeń ;-)

 

Do Kaskader: Zawsze w świeta jest taki młyn więc się nie dziw ;-) Przeczytaj co napisałem wyżej napij się dobregi wina i wrzuć na luz 8) Naprawde nie warto o takie rzeczy tracić nerwów :D

 

Sam widzisz, że inny forumowicz wcześniej napisał że BOK go poinformował że nowe dekodery są tylko dla nowych klientów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ale tu chodzi o zasadę. Cyfrę + mam od samego początku, płacę im ponad 200 zł miesiecznie, i za to oczekuję, ze bede mial w 1-szej kolejnosci dostep do nowosci. Place=oczekuje. Dzis na infolini zrobilem awanture, i zlozylem oficjalna reklamacje, bo poczulem sie zrobiony w balona. Zażadalem odsluchania przedluzenia umowy i natychmiastowego wydania nowego dekodera. Reklamacje przyjeto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że jestem spokojnym człowiekiem ale nie lubię [beep]twa. Też kiedyś zajmowałem się sprzedażą Cyfry+ za jej początków. Obecnie pracuję w dużej sieci handlowej i ani Ja ani moi podwładni nie traktują tak klienta jak dystrybutorzy Cyfry+ traktują kogoś kto podpisał już umowę. No ale co by tu pisać. Wkońcu mamy kapitaliżm i człowiek się nie liczy tylko kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle szansa ze te stare lub nowe HD PVR będą kiedyś jeszcze dla przedłużających/oczekujących ?

Czy cyfra ogóle dostarcza jeszcze coś tego sprzętu na wymiany ?

Bo mi się wydaje ze cyfra wprowadzając nowe tunery skupiła się na

nowych a starych ma w... Nawet nie wiem czy ona ma w posiadaniu tyle tych starszych modeli by zaspokoić te potrzeby wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: do tej pory broniłem cyfry, ale po tym numerze juz tego robic nie bede. Sami sobie jada po opinii, to ich sprawa. Co z tego ze zyskaja dzieki nowym dekoderom jakiego abo na rok czasu, jak dzikei temu, taki Ja, ktory jest im wierny 15 lat bedzie mial do nich uraz??? Przeciez to sie im odbije czkawka w przyszlosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

widze ze co REGION POLSKI to inny obyczaj a idzie wszedzie o CYFRE :)

 

ja w poznaniu otrzymalem info ze zamienia mi pvr starego na NOWEGO i dali mi "karnet " na wymiane PVR fila na nowego 500GB PACE ,

wiec nie wiem jakie praktyki stosuja wkoncu PUNKTY dystrybucji cyferki :) czekam tylko az dotra dekodery do POZNANIA i wymieniam na nowe pudelko i gram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie upubliczniłem żadnego maila tylko napisałem, że dekodery są dla nowych klientów a to duża różnica ;-)

Ale podales ogolna tresc i dokladna godzine i date jego wyslania. Dopiero jak cie zacytowalem, zapadla cisza, konsultacja z gora, przyznanie sie, ze zakaz jest i zgoda na przyjecie reklamacji z odsluchaniem przedluzenia . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...