Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak np mam jeszcze jeden konwerter z jednym wyjsciem i przyłącze go do tej anteny gdzie mam tamten konwerter obok niego jakos przykleic bądz przykrecić to zadziała czy nie ma opcji ale najbardziej mnie ciekawi ze tyle sie nagralo i nagle [beep] troche to dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeszło miesiącu stalem sie posiadaczem (wypozyczajacym) PACE 500GB (tak go nazwijmy) poskutkowała reklamacja ....- wrażenia z użytkownia po pierwszych 3 godzinach -

w zasadzie jesli chodzi o szybkośc startu przełączania, pilota i jego celnosci skutecznosci itp to bez zastrzezeń, nie wie mdlaczego macie z tym takie problemy. Sofcik siepięknie zaktualizował w 4 minuty lista załadowała i start...

 

Jeśłi chodzi o głośność (dysk) poziom naprawdę akceptowalny - zobaczymy jak wstanę rano co powiem bo ..

dla testów zapodałem mu nagrywanie TVN i C+ przez noc.

 

generalne ocena na dzień dobry 4- widać że chłopaki pracuja nad softem :) i życze im powodzenia bo wiem z doświadczenia ze to cieżka praca, ale fajnie by było jak by sie wmiarę szybko otrzęśli po nowym roku i pare bugow poprawili ot chociażby takiego

- ustawiam poczatek nagrannia na 23:00 a on mi z automatu koniec na ..... 25:00

 

no to bawie siedalej

 

EDIT: A gdyby ktos szukał ich w Rzeszowie to panowie w Sat-system na rejtana mieli ich niezłą stertę :) chyab z 30 szt co w dzisiejszych czasach oznacza dobrobyt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak np mam jeszcze jeden konwerter z jednym wyjsciem i przyłącze go do tej anteny gdzie mam tamten konwerter obok niego jakos przykleic bądz przykrecić to zadziała czy nie ma opcji ale najbardziej mnie ciekawi ze tyle sie nagralo i nagle [beep] troche to dziwne

 

 

A skąd ;) w ten sposób możesz zrobić zeza np. na Astrę a nie drugi konwerter na Hotbirda zamocować. Musisz mieć twina / quada, albo po prostu podpiąć 1 kabel i nagrywać jedynie z tego samego tp z tą samą polaryzacją, co oglądany film. Pełna funkcjonalność wymaga co najmniej dekodera twin + 2 kabli.

 

Widocznie nagrywałeś i oglądałeś 2 programy z tego samego tp i tej samej polaryzacji - zmiana kanału przełączyła konwerter i nagrywanie się urwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną bardzo denerwującą rzeczą w tym dekoderze jest ustawianie głośności.

Ustawiam głośność dekodera na 60% w menu. Włączam telewizor rano w nadawany kanały ryczy.

Jedno kliknięcie głośności na pilocie w dół i zmniejsza się na bardzo cicho.

Zgłaszacie swoje problemy z dekoderami Pace do C+ ? Może warto wysłać kilkadziesiąt zgłoszeń

i umieszczą poprawki w nowym sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trax kiedy podpisywales umowe i jaka? bo nie wiem czy podpisujac 3 gr z tv moge wziasc tez ten nowy dekoder

 

 

25 listopad umowa podpisana przez CTA.

 

A po nagrywaniu nocnym ....

Rewelacja nagrywanie wogóle nie zajmuje miejsca na dysku :D zanczy sienic sienie nagrało :)

Wniosek jest taki:

- dekoder nie jest skonfigurowany tak by po właczeniu i podłączneiu miec 100 funkcjonalność

Podejżewam ze problemem sa pewno ustawienia zaawansowane konwerterów anten :) dziś bede walczył /bawił sie dalej .

 

Odnoszę wrażenie ze problemy jakie powstaja przy planownaiu nagrywania wynikaja z bęłdów generowanych przez kalendarz bo zauważyłem :

30.12 środa - > strzałka w prawo -> 31.12 piatek strzałaka w lewo -> 31.12 czwartek

jesli do tego dołozyć bzdury przy ustawianiu zegara 25:10itp do wnioskowac można ze ktoś kto jest odpowiedzialny za ten kawałek kodu dał d....y :) - do poprawy

 

Proponuję założyc wątek bugi w Pace PVR HD 500GB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bez problemu dostałes nowy dekoder? płącisz 10 złotych za wynajem?

nie ma 100% upustu na PVRHD czyli płacę 0 zł - no nie bez problemu bo jak pisłąem wcześniej troszke sie awanturowałem :) złozyłem oficjlaną reklamację dot. zlewania mnie przez operatora który miał mi zapewnić sprzet a przez 3 tygodnie byłem odsyłany od punktu do punktu ..... napisałem wysłałem email - dwa dni przed świetami .... a wczoraj odebrałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co bo ja mam umowe z 3 grudnia z telewizorem i na pytanie czy moge wziąść nowy dekoder włąsnie tego pace 500 ( mam wynajem za 10 złotych) otrzymałem odpowiedz ze on mi sie nalezy.... ze tylko stary philips... i sie zastanawiam własnie czy to tylko tak piszą a, że ja sobie moge wziąść ten nowy tak jak ty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury bzdury bzdury .... należy Ci sie taki jaki maja na stanie i już było to wiele razy pisane - pytasz czy maj PVR PACE HD 500GB jak mają ... to prosisz ładnie o wydanie jak nie wydają.... prosisz o to by Ci to dali na piśmie ze nie chcą Ci wydac - koniec KROPKA. Oczywiście jak powiedzą zemają philipsy to sie nie zdradzaj ze chcesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co bo ja mam umowe z 3 grudnia z telewizorem i na pytanie czy moge wziąść nowy dekoder włąsnie tego pace 500 ( mam wynajem za 10 złotych) otrzymałem odpowiedz ze on mi sie nalezy.... ze tylko stary philips... i sie zastanawiam własnie czy to tylko tak piszą a, że ja sobie moge wziąść ten nowy tak jak ty:)

 

 

Kolego i wszyscy inni proponuję poczytać wcześniej moje posty. Jest tam napisane iż osoba która jest nowym abonentem i oczekuje na wymianę dekodera SD na PVR HD ma prawo wymienić na taki tuner jaki chcę czyli może być to PACE PVR HD 500 GB. Nie wiem jak sprawa się ma z użytkownikami przedłużającymi umowy.

Czyli wszyscy nowi klienci którzy podpisali umowy w promocji z TV za 1 zł mają prawo wyboru tunera PVR HD. Nie dajcie się zrobić w konia dystrybutorą.

Ma potwierdzenie zamieszczam wrtykuł w którym jest oficjalne stanowisko Cyfry+.

Moja umowa jest z 21 listopda, Tuner wymieniłem po 2 tygodniach na Pace PVR HD 500 GB. TV LG model 2362 czyli ten zastępczy dostałem dokładnie w Wigilię.

Na telewizor będzie wydany aneks do umowy o zmianie modelu. Jeżeli ktoś nie chce modelu 2362 może go nie przyjmować i wymienić na model 237.

Informuję również iz działanie tunera może być dalekie od ideału i jest to spowodowane oprogramowaniem które poprostu jest testowe.

 

Proszę nie wprowadzajmy zamieszania. Swoją prożbę kieruję do dystrybutorów którzy tu się udzielają i wprowadzają ludzi w błąd

 

 

http://media2.pl/media/60126-cyfraplus: ... erami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie ale nikt nie odpowiedział: zgłaszacie swoje spostrzeżenie w sprawie błędów w dekoderze Pace ?

Zastanawiam się czy wysłać przez ICA listę błędów zauważonych w moim dekoderze i czy ich to w zainteresuje i wezmą uwagi przy poprawkach softu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie ale nikt nie odpowiedział: zgłaszacie swoje spostrzeżenie w sprawie błędów w dekoderze Pace ?

Zastanawiam się czy wysłać przez ICA listę błędów zauważonych w moim dekoderze i czy ich to w zainteresuje i wezmą uwagi przy poprawkach softu..

 

Oczywiście!

Jeśli Cyfra+ otrzyma poprzez ICA informację z listą błędów od wielu osób to na pewno weźmie to pod uwagę przy poprawkach softu.

Potwierdził mi to nie tak dawno jeden z konsultantów w CTA. Im więcej takich maili tym większa nadzieja na szybszą reakcję Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!

w sobotę chcę podpisać nową umowę z cyfrą i wziąć tą nową 500-kę

czy jakiś punkt w Warszawie ma te dekodery od ręki?

Wiesz to jest takie pytanie, na które ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi, bo w jednym momencie jest w innym może akurat zabraknąć i sam wiesz rozczarowanie, najlepiej myślę jest zadzwonić do C+ i zapytać się, oni mają takie info i powinni Ci udzielić odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście!

Jeśli Cyfra+ otrzyma poprzez ICA informację z listą błędów od wielu osób to na pewno weźmie to pod uwagę przy poprawkach softu. Potwierdził mi to nie tak dawno jeden z konsultantów w CTA. Im więcej takich maili tym większa nadzieja na szybszą reakcję Cyfry.

Tak też zrobię. Jutro jak tylko wstanę napiszę im cała litanię i może ktoś to uwzględni.

Pozdrawiam i udanej zabawy życzę.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąłem się z nimi dzisiaj od 9:30 do 11:00!!!!! I nic mi to nie dało! W odpowiedzi, dośc wojennie, powiedziano mi, że soft faktycznie do bani i ponoc tam, pisali gdzies, pisali, i faktycznie WYCZYTAŁEM z ekranu, że soft będzie dopiero po 14.01.2010 dosłany do Eutelsata (czyli do Nas...) Mam nadzieję, że poprawią wszystkie błędy, których, przez 60minut używania dekodera naliczyłem aż 16!!! Można by było pisac, gada, i nic...

Przy okazji ponawiania autoryzacji (autoryzowany instalator C+) musiałem im ... dosłownie JAK NA DŁONI, przedstawic działanie mojego Pace! Dopiero, gdy zobaczyli... zamilczeli! Ale i tak nie pomogło! Szlak mnie trafił, gdy przytargałem Z ZAMIANY nowego .... Podłączam go w domu, i ... to samo!! Identyczne padło! więc w karton, i nawrotka do C+! Wymienili na .... kolejnego, ale... tego, już podłączyłem u NICH !!! Okazało się, że też łapał zawiachy jak ta lala! Wyciągli następnego... i okazało się, że mogli by tak, wyciąga wszystkie jakie mają! Moim zdaniem 100% padło!

Dali mi chwilowo (chyba bym zamilkł) Philipsa. No.... , to jest dekoder. Działa spoko! Auktualizację wyłapał, zapisał... i jak do tej pory, od 3-4 godzin nagrywa i działa bez zawiechy! Nawet bujanie czaszą mu nie przeszkadza. Dziwne... 40-50% jakości i HD śmiga.... :-)

Mam go miec do czasu wypuszczenia aktualizacji do Pace-a...

Klniecie na TurboBoxoZłomy, lecz w N, nie ma takich problemów z reklamacją Padła. Padł mi kiedyś biały nBox i wymienili od ręki bez gadania. Czarnego (250GB) miałem ponad rok i nigdy nie złapał zawiechy, zawsze nagrał co trzeba było. Teraz od 3 tyg. mam Turbo Boxa i też śmiga bez problemów.

Nka zapowiedziała UPGRADe na 20.01.2010 (poprawili szybkośc przełączania kanałów, ponoc do <1,0 sek) więc, turbo, będzie TURBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!

w sobotę chcę podpisać nową umowę z cyfrą i wziąć tą nową 500-kę

czy jakiś punkt w Warszawie ma te dekodery od ręki?

Wiesz to jest takie pytanie, na które ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi, bo w jednym momencie jest w innym może akurat zabraknąć i sam wiesz rozczarowanie, najlepiej myślę jest zadzwonić do C+ i zapytać się, oni mają takie info i powinni Ci udzielić odpowiedzi.

 

Na infolinii nie otrzyma takiej informacji, bo nie sposób aktualizować na bieżąco stanów magazynowych tysięcy punktów w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...