Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Miałem się pochwalić w swoim pierwszym poście, że od dzisiaj jestem użytkownikiem PACE PVR 500BG ale okazało się, że na razie nic z tego. Dystrybutor ma fizycznie ten dekoder i chciał mi go wydać ale w systemie informatycznym CYFRY + ma blokadę - kiedy wpisze numer seryjny tego modelu wyskakuje, że dane są niewłaściwe. Po dłuższej rozmowie ze sprzedawcą dowiedziałem się, że ponoć Cyfra założyła blokadę na ten model - Philipsa mogę wziąć od ręki ale PACE tylko z nową umową. :censored::censored::censored:

 

Czy ktoś z was ma podobne doświadczenia? Jest jakiś sposób żeby to obejść? Patrzyłem sprzedawcy na monitor gdy wpisywał dane więc raczej to nie ok kombinuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskoczyłeś Mnie...

Jutro z rana będę w C+ to zapytam, o co chodzi.... ale, nic mi na razie nie wiadomo o zaprzestaniu sprzedaży...

Jedynie to co wiem, to że C+ ma lekką załamkę, bo nie przewidywali takich reklamacji i zwrotów...

Myślę że jest to chwilowy STOP przed UPGRADE... może po 14stym wyjdą już PACE z nowym softem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Miałem się pochwalić w swoim pierwszym poście, że od dzisiaj jestem użytkownikiem PACE PVR 500BG ale okazało się, że na razie nic z tego. Dystrybutor ma fizycznie ten dekoder i chciał mi go wydać ale w systemie informatycznym CYFRY + ma blokadę - kiedy wpisze numer seryjny tego modelu wyskakuje, że dane są niewłaściwe. Po dłuższej rozmowie ze sprzedawcą dowiedziałem się, że ponoć Cyfra założyła blokadę na ten model - Philipsa mogę wziąć od ręki ale PACE tylko z nową umową. :censored::censored::censored:

 

Czy ktoś z was ma podobne doświadczenia? Jest jakiś sposób żeby to obejść? Patrzyłem sprzedawcy na monitor gdy wpisywał dane więc raczej to nie ok kombinuje :twisted:

 

 

dokladnie PACE tylko do nowych umów, w późniejszym czasie przewidziany jest dla wszystkich...jak chcesz wymieniać ro Ci poczciwi philips zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę informację którą dostałem na piśmie od Cyfry+.

Tuner Peace PVR HD 500 GB może wziąść osoba która podpisuję nową umowę jak i osoba która oczekuje na wymianę tunera SD na tuner PVR HD ( czyli podpisała aneks do umowy w którym jest napisane iż oczekuje na wymianę z tunera SD na HD i podpisywał mową umowę) Nie wiem jak sytuacja się ma z osobami które są starymi abonentami i chciałyby wymienic Philipsa PVR HD na Peace PVR HD)

 

Wklejam tez link z oficjalna informacja z Cyfry+

http://media2.pl/media/60126-cyfraplus: ... erami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ponoć tak było do końca grudnia - w APS potwierdzili mi, że 31 grudnia wymienili 2 ludziom SD na PACE PVR. Niestety ja byłem dalej na liście oczekujących.

 

No nic - wysłałem zapytanko do obsługi klienta w CYFRZE - zobaczymy co odpiszą.

W razie czego mogę poczekać kilka tygodni - mam nadzieję, że ściągną więcej tych dekoderów i przestaną ograniczać wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuje, że w związku ze wzmożoną przedświąteczną sprzedażą zestawów CYFRY+, mogą wystąpić przejściowe trudności z wydzierżawieniem dekoderów HD PVR.

 

W miarę możliwości technicznych na bieżąco CYFRA+ będzie uzupełniać niedobory sprzętu w punktach dystrybucyjnych. Przepraszam za powstałe niedogodności.

 

Uprzejmie proszę o dowiadywanie się w punktach dystrybucyjnych CYFRY+.

 

Wykaz punktów znajduje się na następującej stronie:

 

http://www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-pun ... y-pro.html

 

Jednocześnie informuję, że dekodery Pace PVR HD 500 GB wydawane są tylko w dniu podpisanej Umowy.

 

W przyszłości zostaną udostępnione wszystkim Abonentom.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Dariusz Popek

Dział Relacji z Abonentami

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 0 801 066 066 lub 022 310 45 45

 

dziś wysłałem pytanie i otrzymałem taką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuje, że w związku ze wzmożoną przedświąteczną sprzedażą zestawów CYFRY+, mogą wystąpić przejściowe trudności z wydzierżawieniem dekoderów HD PVR.

 

W miarę możliwości technicznych na bieżąco CYFRA+ będzie uzupełniać niedobory sprzętu w punktach dystrybucyjnych. Przepraszam za powstałe niedogodności.

 

Uprzejmie proszę o dowiadywanie się w punktach dystrybucyjnych CYFRY+.

 

Wykaz punktów znajduje się na następującej stronie:

 

http://www.cyfraplus.pl/_pro_znajdz-pun ... y-pro.html

 

Jednocześnie informuję, że dekodery Pace PVR HD 500 GB wydawane są tylko w dniu podpisanej Umowy.

 

W przyszłości zostaną udostępnione wszystkim Abonentom.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

Dariusz Popek

Dział Relacji z Abonentami

-------------------------------------------------------------

CENTRUM TELEFONICZNE ABONENTÓW

Tel.: 0 801 066 066 lub 022 310 45 45

 

dziś wysłałem pytanie i otrzymałem taką odpowiedź

 

Gdyby Oni tak szybko i obiecująco odpisywali na moje maile w sprawie NOWEGO softu... pił bym pivko z radości :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jooo... Hallera :brawo:

tyle, że musisz się upewnic czy C+ nadal tam mają

i wierz Mi, tam są fanatycy od TVsat i daję sę lewą upindolic że borutę o soft w C+ to oni już na pewno zrobili :D

 

Dzwoniłem dziś do nich, ale: "nie mamy dekoderów HD i nie wiemy kiedy będą"...

Także chyba w Gdańsku tak szybko się nie doczekam.. Od 12 grudnia czekam na dekoder HD, jak i na telewizor LG i chyba sobie jeszcze poczekam.. Na Wielkanoc może będę miał prezent ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc w tamtym..no ale kolejny problem...podlaczylem juz PVRa kablem hdmi no i zaczal aktualizacje juz dobre pol godziny temu...a dalej sie nie wlacza...jaka przyczyna? mozliwe ze cos z antena jest nie tak? Bo chwile wczesniej ze tak powiem gwint odlecial od niej i upchnalem na sile...(stara antena)..nie wiem co robic bo pisza zeby nie wylaczac podczas aktualizacji...moze docisnac antene??;/

 

Ok. Juz wszystko wporządku. Ale czasem nie daje rady z hd. Mam mala antene..polecacie kupic z twinem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jooo... Hallera :brawo:

tyle, że musisz się upewnic czy C+ nadal tam mają

i wierz Mi, tam są fanatycy od TVsat i daję sę lewą upindolic że borutę o soft w C+ to oni już na pewno zrobili :D

 

Dzwoniłem dziś do nich, ale: "nie mamy dekoderów HD i nie wiemy kiedy będą"...

Także chyba w Gdańsku tak szybko się nie doczekam.. Od 12 grudnia czekam na dekoder HD, jak i na telewizor LG i chyba sobie jeszcze poczekam.. Na Wielkanoc może będę miał prezent ;)

 

Ja też myślałem że przed świętami zapukają z LCDkiem do drzwi... Dwa dzionki temu zadzwoniłem do Cyfry i pytam jak tam z moją umową...

a Oni mi na to, że jeszcze nawet do OPEKA (kurier ten co rozwozi cyfrze ten sprzęt) nie wysłali zlecenia! Umowę podpisałem jakoś 2, czy 3 grudzień! Dopiero po nowym roku dystrybutor przekazał umowy do C+! Słów mi zabrakło....

a dzwoniłem do nich, bo... wpadłem na pomysł, że zaoszczędzę im fatygi, i sam autkiem podskoczę gdzieś w Warszawie po ten telewizor...

odpowiedzieli mi, że... TAK NIE MOŻNA< NIE WOLNO! Chrystusie... ratuj :/:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już po za tematem....

wiecie, co dziwnego zauważyłem???

Telewizory dostali już Ci, którym dosłano pierwsze fakturki i je opłacili!! Moja siora, kumpela i babka! Fakturki dostali 28,29.12 , opłacili natychmiast, i już 02.01 kurierek z TV pod pachą w drzwiach....

Do Mnie fakturka przyszła też w tym czasie, ale... jeszcze nie płaciłem...

tak samo jak braciak.... Ja i On,,, TV jeszcze nie dostaliśmy!

Umowy w tym samym czasie, o tej samej godzinie, jedna za drugą podpisywana!

Dziwna rzecz/

Tak jak by C+ sprawdzała płynność finansową klientów...

Zgadzało by się, dać LCDka za free + PVR 500GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie gdzie ciągle szuka się spisków i ciemnych układów musi być dla Ciebie ciężkie, co? Współczuję...

Umowy podpisane po 26.11 na telewizor skutkują tym, że będą one dostarczane w styczniu. To żadna tajemnica, bo nawet rzecznik prasowy Canal+ Cyfrowego się wypowiadała w Rzeczpospolitej na ten temat, więc nie powiem, ale ta teoria spiskowa na temat sprawdzania płynności finansowej abonentów poprawiła mi późnym wieczorem humor. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem że przed świętami zapukają z LCDkiem do drzwi... Dwa dzionki temu zadzwoniłem do Cyfry i pytam jak tam z moją umową...

a Oni mi na to, że jeszcze nawet do OPEKA (kurier ten co rozwozi cyfrze ten sprzęt) nie wysłali zlecenia! Umowę podpisałem jakoś 2, czy 3 grudzień! Dopiero po nowym roku dystrybutor przekazał umowy do C+! Słów mi zabrakło....

a dzwoniłem do nich, bo... wpadłem na pomysł, że zaoszczędzę im fatygi, i sam autkiem podskoczę gdzieś w Warszawie po ten telewizor...

odpowiedzieli mi, że... TAK NIE MOŻNA< NIE WOLNO! Chrystusie... ratuj :/:brawo:

Niestety, masz niefarta z tym tv. Moi rodzice podpisali umowę na początku grudnia i bodajże !!!jeszcze przed świętami!!! dostali telewizor do domu. Szybko - z tego co czytam na forum. Było jak w umowie - 3dni przed dostawą dostali wiadomość że wszystko jest gotowe i żeby dnia x byli w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem że przed świętami zapukają z LCDkiem do drzwi... Dwa dzionki temu zadzwoniłem do Cyfry i pytam jak tam z moją umową...

a Oni mi na to, że jeszcze nawet do OPEKA (kurier ten co rozwozi cyfrze ten sprzęt) nie wysłali zlecenia! Umowę podpisałem jakoś 2, czy 3 grudzień! Dopiero po nowym roku dystrybutor przekazał umowy do C+! Słów mi zabrakło....

a dzwoniłem do nich, bo... wpadłem na pomysł, że zaoszczędzę im fatygi, i sam autkiem podskoczę gdzieś w Warszawie po ten telewizor...

odpowiedzieli mi, że... TAK NIE MOŻNA< NIE WOLNO! Chrystusie... ratuj :/:brawo:

Niestety, masz niefarta z tym tv. Moi rodzice podpisali umowę na początku grudnia i bodajże !!!jeszcze przed świętami!!! dostali telewizor do domu. Szybko - z tego co czytam na forum. Było jak w umowie - 3dni przed dostawą dostali wiadomość że wszystko jest gotowe i żeby dnia x byli w domu.

 

 

Humora mi zepsułaś :cry:

nawet LECHU już nie pomoże

idę spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zauważyłem takie bajery,

uczulony na wszystko co powiązane z PACE 500 i jego problemami z policzeniem czasu nagrania, non stop

sprawdzam czy aby zaprogramowane programy sie dobrze zapisywały. I o dziwo jakoś teraz nie mają problemu.

To co jeszcze parę dni temu wg. zegarka trwało 99 minut PAce nagrywał 21 ;) - teraz jakoś daje radę z liczeniem!!!

Dziwna rzecz to taka, że standardowo wpadłem do moich nagrań i tak przez moment cieszyłem oko tymi 99 minutami,

ale po chwili z 99min zrobiło sie 46??? a opis programu jaki był wcześniej (dobry) zmienił się na jakiś inny???

kolejna pozycja była oki - Mroczny Rycerz, ale znów kolejna miała czas oki z tym że audycja nie ta????

 

Na szczęście po wyjściu z menu moich nagrań i wejściu ponownym wszystko co nagrywałem wróciło do rzeczywistości!

 

ale "gul" mi skoczył!!!

 

a, i TVN teraz nagrywa - soft dalej 123 RC ale coś musieli grzebać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Mnie działa...

ale, jak podłączę pod wierzę SONY

bo gdy podpinam pod zestaw kina to już nie działa

ot mi... zagadka następna :?

w przypadku wierzy (ma coaxiala optycznego na tyle) gdy zwiększam głośnośc pilotem w PACE, pojawia się pasek

w przypadku kina, już nie... ? ? ?

 

Ostatecznie myślę, że gdy wydadzą UPGRADE niby to 14.01 to wszystkie te usterki miną...

I jest jeszcze małe ale, które wypatrzyłem

mianowicie, to, że... gdy dekoder jest podpięty do zasilania 24h na dobę, mniej wariuje jak wyłączany na noc z prądu!

Po testujcie u siebie... Gdy chodzi w prądzie, następnego dnia od chwili włączenia, do wieczoru, może z raz się zatnie...

Gdy był wyłączony na noc, od rańca zaczyna himery!

Coś mi się zdaje, że próbuje wtedy odebrac wszystkie te nagrania VOD i HBOdigit a Ja, męcząc go pilotem po kanałach poprostu

mu przeszkadzam... Tak mi się zdaje, bo gdy w nocy, między 0:00 a 5:00 ściągnie sobie co mu tam do życia potrzeba, później zachowuje się normalnie

 

No i teraz jest nowy problem... Wariuje zegarek. Nie zawsze po wyłączeniu dekodera się pojawia. Czasami i całą noc go nie ma.

Zauważyłem też, że nocą, jak by sobie coś odtwarzał albo nagrywał. Włącza się dysk, dioda niebieska i na wyświetlaczu odliczany jest czas od 0 w górę

 

Ma ktoś już te nazwę stacji na panelu przednim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...