Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem użytkownikiem poniższego zestawu w SmartDom (tel 50+ tv 35):

 

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Z tego co widzę, już nie ma aktualnych promocji 50% na drugą usługę, więc pytanie czy warto cokolwiek zmieniać (pakiety w zupełności mi wystarczają), może jedynie poza jakimś darmowym okresem za przedłużenie umowy.

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Czyli posiadasz pakiet, który kosztuje 60 zł i jest rabatowany -50% na 30 zł, a nie 35 zł jak napisałeś, czy posiadasz już rabat i 25 zł i dlatego 35 zł? Ile miesięcy do końca umowy? Jaka umowa była obecnie 24/15/12 miesięcy?

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam SmartDOM w takim zestawie: abonament Plus + Cyfrowy Polsat (z multiroomem). Podstawowa umowa CP wygasła w październiku 2019 r., a Plusa mam do końca maja 2020 r. Ogólnie chcę zrezygnować z obu abonamentów (raczej ostatecznie) i teraz zastanawiam się jak to będzie wyglądać/co się wydarzy jak w przyszłym tygodniu złożę wypowiedzenie na sam Cyfrowy Polsat? Tzn. cze będzie to tak, że po miesięcznym okresie rozliczeniowym CP zostanie wyłączony, czyli z końcem lutego, a abonament za Plusa będzie w normalnej cenie, a nie promocyjnej? Czy jeszcze inaczej to może wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam Smart dom chyba jeszcze 3.
1 usługą jest telefon w plusie za 50 zł/miesiąc.
2 usługa to CP premium z 3 MR za 65 zł/miesiąc. Daje to w sumie 115 zł.
Jestem w obydwu przypadkach już na umowie na czas nieokreślony.
Przy przedłużeniu co można uzyskać lepszego?
Może wypowiedzieć umowy i na nowo zawrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu TV rabat 50% zmieni się na 25 zł, ale za to będziesz miał okresy bezpłatne, dopóki CP utrzyma obecną politykę. Z drugiej strony, może w abonamencie telefonicznym nie masz nic wartego 50 zł, i znajdziesz ofertę (także w Plusie, jeśli potrzebujesz) za 25 zł? Kalkulator w dłoń i policzyć :) Jeśli potrzebujesz tak bogatej oferty telewizyjnej, to _wydaje mi się_, że najlepiej niczego nie ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego opisu wynika, że telefon jest Twoją umową uprawniającą do programu smartDOM i jeśli z niego zrezygnujesz, to promocja się rozpadnie, ale bez wglądu do konta nie jestem w stanie podać Ci precyzyjnych informacji. Sugeruję, abyś skorzystał z formularza, który Ci wysłałem w wiadomości prywatnej. Podczas rozmowy przedstaw wszystkie pakiety, na których Ci najbardziej zależy. Konsultant przedstawi dostępne opcje. Zachęcam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Teść ma CP oraz telefon w plusie - nie pamiętam, co z nich jest na rabacie Smart Dom. Czy jak weźmie na siebie jeszcze jedną telewizją CP to dostanie rabat na nią? (chodzi o ofertę Telewizji internetowej - pakiet wygodny - za ile by była?)

Edytowane przez puszczyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, puszczyk83 napisał:

Witam,

Teść ma CP oraz telefon w plusie - nie pamiętam, co z nich jest na rabacie Smart Dom. Czy jak weźmie na siebie jeszcze jedną telewizją CP to dostanie rabat na nią? (chodzi o ofertę Telewizji internetowej - pakiet wygodny - za ile by była?)


Witaj. Nie będzie możliwości skorzystania z rabatu smartDOM w tym przypadku. Można posiadać jedną zniżkę na telewizję satelitarną lub na IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Czy zna może ktoś odpowiedź na poniższe pytanie:

Moja umowa z CP przeszła już na czas nieokreślony. Był/jest to kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt uprawniający [ drugim produktem rabatowanym 50% jest abo w Plusie. Tam też umowa przeszła w lutym br.na czas nieokreślony ].

I teraz pytanie, jeśli umowa z CP przeszła na czas nieokreślony to czy w dalszym ciągu "działa" smartDOM? Chodzi mi o to, czy nie robiąc teraz nic z wysokością abo w CP, smartDOM trwa nadal i tym samym nie strace zniżek na abo w Plusie? Czy dotychczasowa wysokość abonamentu pozostaje bez zmian?

Byłbym wdzięczny za rzeczową odpowiedź.

 

Jednym z powodów nieprzedłużenia umowy z CP jest między innymi obecna sytuacja, nazwijmy to ekonomiczna. Jeżeli okazało by się że tracę prace i nie stać mnie na ewentualne kary za zerwanie umowy terminowej, nie chciałem się wiązać umowami. Oczywiście to czarny scenariusz, którego nie życzę sobie i innym.

To tyle gwoli wyjaśnienia.

Edytowane przez semen
wpis uzupełniający
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie robisz nic ze swoimi umowami, które przeszły na czas nieokreślony, to nie tracisz żadnych zniżek. Kwoty pozostają bez zmian. Smart Dom działa tak samo. 

Reasumując powiem tobie tak. Jesteś w dobrej sytuacji, jeśli miała by się ona tyczyć tego twojego czarnego '' scenariusza ". A to dlatego, że w każdej chwili ze swoich usług możesz zrezygnować poprzez wysłanie wypowiedzenia z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze. Jeśli powtarzam post serdecznie przepraszam. Mam pytanie i prośbę o radę i wyjaśnienie. Posiadam umowę w chwili obecnej na czas nieokreslony-pakiet familijny zrabatowany jako 3 usługa do 1 zł w dawnym smart dom. Na jakich warunkach i czy jest to w ogóle możliwe aby do obecnej umowy dobrać opcję MR???  Z góry dziękuję za odpowiedź i zrozumienie dla nowicjusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...