Skocz do zawartości

smartDOM - pytania, wątpliwości. Czy dostanę rabat?


a14122011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam smartdom pierwsza usługa uprawniającą internet oraz tv z rabatem 50%. Umowy przeszły na czas nieokreślony. Jeśli teraz zrobię aneks, przedłużę umowę na internet na nowych warunkach, ale ze zobowiązaniem minimum takim jak miałem, uprawniającym to rozumiem, że przejdę na smartdom 4 czy 4.5, ale nie stracę zniżki 50% na tv? Zniżkę na tv stracę dopiero kiedy ruszę umowę na tv?
Pewnie to pytanie było wiele razy, ale wolę się upewnić, czy coś się w międzyczasie nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@adamos79 Jak umowa na CP przejdzie na czas nieokreślony i nie masz zapisu w umowie, że abonament wzrośnie (o10zł) na telewizję to nadal będziesz płacił tak samo. Jest tak,że abo.na telefon w pierwszej usłudze (uprawniającej) może być 40 zł, ale lepiej tego nie ruszać. Gdy TV zdrożeje to możesz płacić odpowiednio więcej.

Jak jest na bieżąco, to zadzwoń do DUK, tel.222 127 128.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam do was kilka pytań.

Posiadam abonament w CP, płace 95 (pełny pakiet multirum, hbo itd.), 2 produkt z rabatami, to dwa abonamenty telefoniczne ( za oby dwa płacę ok. 65 zł) i trzeci produkt Internet mobilny (opłata 1zł).

Chciałbym zrezygnować z CP i przejść na niższy pakiet, bo i tak nie oglądam tylu kanałów, wiem, że w chwili obecnej nie mogę go ruszyć. Z plusa też raczej chce zrezygnować, gdyż zobaczyłem inną ofertę u konkurencji, na mobilnym mnie nie zależy.

Pytanko jak to najlepiej rozwiązać? Czy od razu 3 rozwiązania, czy po kolei jechać, tj: najpierw rozwiązanie umowy z mobilnym, potem wypowiedzieć na telefony i na końcu CP.

Inne pytanie, to co się stanie po tym jak rozwiąże umowę na telefon, od razu trzeba przechodzić na kartę czy to automatycznie przechodzi na kartę?

Na końcu chcę zmniejszyć pakiet w CP do pakietu M.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, goofy napisał:

Witam

Mam do was kilka pytań.

Posiadam abonament w CP, płace 95 (pełny pakiet multirum, hbo itd.), 2 produkt z rabatami, to dwa abonamenty telefoniczne ( za oby dwa płacę ok. 65 zł) i trzeci produkt Internet mobilny (opłata 1zł).

Chciałbym zrezygnować z CP i przejść na niższy pakiet, bo i tak nie oglądam tylu kanałów, wiem, że w chwili obecnej nie mogę go ruszyć. Z plusa też raczej chce zrezygnować, gdyż zobaczyłem inną ofertę u konkurencji, na mobilnym mnie nie zależy.

Pytanko jak to najlepiej rozwiązać? Czy od razu 3 rozwiązania, czy po kolei jechać, tj: najpierw rozwiązanie umowy z mobilnym, potem wypowiedzieć na telefony i na końcu CP.

Inne pytanie, to co się stanie po tym jak rozwiąże umowę na telefon, od razu trzeba przechodzić na kartę czy to automatycznie przechodzi na kartę?

Na końcu chcę zmniejszyć pakiet w CP do pakietu M.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Witam. Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy TV na nowych warunkach, odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goofy

1. Internet mobilny jak rozumiem nie jest CI w ogóle potrzebny więc po prostu złóż na niego rezygnację, im szybciej tym lepiej.

2. Jeśli chodzi o numery komórkowe - załatwi to nowy operator. Składasz u niego wniosek zaznaczasz , że jeden numer jest na czasie nieokreślonym drugi kończy się w maju. Najlepiej zachować miesięczny okres wypowiedzenia (jeden pełny okres płatniczy). 

3. Gdy pozbędziesz się mobilnego i numery zostaną przeniesione, przedłuż umowę na pakiet M. Standardowo np. przez infolinię opłata 30 zł msc., jeśli złożysz dodatkowo rezygnację z usługi tv, po kontakcie z Działem Utrzymania, możesz dostać pakiet M przez 3 miesiące za 0 zł, później standardowo 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, poselsuski napisał:ofy

 

2. Jeśli chodzi o numery komórkowe - załatwi to nowy operator. Składasz u niego wniosek zaznaczasz , że jeden numer jest na czasie nieokreślonym drugi kończy się w maju. Najlepiej zachować miesięczny okres wypowiedzenia (jeden pełny okres płatniczy). 

 

 

OK tylko i tak będę składał rezygnacje z neta w punkcie, więc chyba nie zaszkodzi jak też złożę rezygnację na telefony i dopiero później pójdę do konkurencji?

 

17 godzin temu, poselsuski napisał:

 

3. Gdy pozbędziesz się mobilnego i numery zostaną przeniesione, przedłuż umowę na pakiet M. Standardowo np. przez infolinię opłata 30 zł msc., jeśli złożysz dodatkowo rezygnację z usługi tv, po kontakcie z Działem Utrzymania, możesz dostać pakiet M przez 3 miesiące za 0 zł, później standardowo 30 zł.

 

Wszystko ok tylko w punkcie powiedział mi, że nie ma możliwości zejścia na niższy pakiet, muszę wypowiedzieć umowę dopiero, ni i dekodery muszę zdać bo  nie ma evobox pvr do pakietu M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goofy

1. Możesz zmigrować z ABO w Plusie, na kartę w Plusie i potem przenieść. Po prostu można również pominąć ten krok i zrobić to bezpośrednio u nowego operatora.

 

2. Załatwianie aneksu telewizji przez punkt mija się z celem. Tak musisz złożyć rezygnację, ale aneks na pakiet M załatwisz po telefonie z Działu Utrzymania Klienta. Bez zdawania sprzętu i podpisywania nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, mam pytanko, bo widzę dobrze zorientowani koledzy są :)

 

Mam bardzo stary smartdom (2014 r.), wtedy kiedy były jeszcze fajne rabaty i tak, jako usługę podstawową mam abonament telefoniczny, i na to internet 25GB za 34,95 pln (po rabacie "50%") i telewizja  Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD za 11 zł (po rabacie "-48,90zł"). Telefoniczny abonament już zmieniałem w trakcie (na rodzinny) i pozostałe rabaty zostały bez zmian, choć w iCOK pisze, że "Kontrakt połączony w ramach smartDOM 4 - produkt rabatowany". Teraz miałbym potrzebę większego internetu i chciałbym zmienić umowę na internet bo nie jest to już jakaś atrakcyjna cena. Chciałbym jednak utrzymać rabat na TV, bo raczej taka cena nigdzie nie jest do osiągnięcia - stąd moje pytanie czy jest to wykonalne, czy automatycznie umowa na TV zmieni się na mniejszy rabat?

Oczywiście wszystkie umowy już na czas nieokreślony. W regulamine jest niby że jak nie zmniejszam zobowiązania to powinien być rabat utrzymany.

 

 Z góry dzięki za info.

 
Edytowane przez MyszPysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam za  6 miesięcy kończy mi się umowa obecnie posiadam  Pakiet Familijny Max HD za który płace 130 zł ,

Pakiet Internet LTE 40 GB,LTE bez końca  ,Rabat na pakiet cykliczny

 internet 25 zł  kończy się za 5 miesięcy   


Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Pakiet Rozrywka HD

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

Pakiet dodatkowy: Multiroom HD (2 dekodery) 

 

co mogę wynegocjować, żeby zaoszczędzić parę złoty  zależy mi na sporcie eleven, ekstraklasa , i Polsat Sport Premium ,Pakiet Sport HD ,Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO , Katalog treści online , Multiroom HD (2 dekodery)

Edytowane przez slawekserb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam Internet LTE w cyfrowym Polsacie. Planuje dodatkowa usługę tzn. telewizje satelitarna. Już mam złożone zamówienie na dekoder i telewizje w cyfrowym polsacie pakiet M, ma dostarczyć to kurier. W umowie która przyszła na skrzynkę pocztową cena za pakiet jest 30 zł  (standardowa cena). Jak to jest obecnie z rabatem smartdom (10zł), czy on jest przyznawany automatycznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś wie jak wygląda sprawa w smartdom drugi produkt kiedyś minus 50%, a teraz minus 25 zł. A jak wygląda sprawa teraz po przedłużenie umowy. 

Mam familijny max 

Cinema HD 

Sport HD 

Film HD 

Eleven HD

Polsat Sport premium HD 

W cenie 80 zł po zniżce 55 zl. 

Teraz był chciał wziąć pakiet m i eleven HD tylko oglądam Sport sumie 40 zł dalej będzie rabat minus 25 zł i był chciał do tego wymienić dekoder z fuzja cofanie kanału ? Umowa jest do końca roku. Jak ktoś może pomóc co można walczyć

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Obecnie posiadam w ofercie Smart Dom tv jako główny produkt. Pakiet Familijny max HD, Sport, Cinemax, Eleven,Film,HBO,ON THE GO, Multiroom, katalog treści online. Cena 110 zł.

Drugi produkt to telefon,ochrona internetu,oraz internet 30 gb samo sim  i za to płacę  49,99 zł. Trzeci produkt to też telefon w cenie 24,99 zł. Otóż na drugi i trzeci produkt umowa już dawno przeszła na czas nieokreślony, zaś umowy na tv pozostało jeszcze 13 miesięcy do końca. Chciałbym zmniejszyć abonament na tv, a dokładnie zrezygnować z HBO, oraz Eleven. Ktoś się orientuje jakby było z kwotami końcowymi danych usług finalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...