Jump to content

puszczyk83

Users
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by puszczyk83

 1. Od soboty nie działa mi kanał Canal+ 4K - jest tylko dźwięk i taki obraz: O co chodzi? Wie ktoś?
 2. @czarny_figa Ile mogę ostatecznie utargować? Umowa do końca grudnia, co chwilę dzwonią ale słabo to wygląda ;/ Jestem w stanie zapłacić tyle co ma nowy (99,99 plus 10 za multiroom i 10 za Canal+ 4K) ale nic nie można wyciągnąć jako stały abonent?? Jeszcze przed świętami były 2 miesiące gratis - teraz już lipa, może chociaż coś extra w lepszej cenie? (np. Multi Men Pack)
 3. A co za kanałem Canal+4K - za darmo czy 10 zeta? Chciałbym na podobnych przedłużyć ale jeszcze 2 miechy gratis
 4. Extra+ z CANAL+ (8) + reszta dodatków (HBO, Filmbox, Cinemax itd), Canal+ 4K, Wynajem dekodera 4K, Eleven, Multiroom Standard - 136,89 zł Dwa miesiące gratis więc wyjdzie średnio 125,48 zł na miesiąc, umowa na 24 miesiące. Uda się coś zejść czy to raczej maks? Ugram Multi Man Packa w cenie?
 5. Ale idąc tą drogą, nie wiadomo co z mistrzowską piłką... Czytam to forum i wiem, że jest taka opcja żeby zrobić, ale wolałbym w normalnej cenie mieć wszystko plus MP. Stąd moje pytanie: czy ktoś nie przedłużył na lepszych, niż mi proponują, warunkach?
 6. Miałem Extra + 6C ale później dostałem 8C do końca umowy za 25 zł. - stąd 69,99 Ktoś miał podobne warunki jak ja? Za ile to można wyciągnąć? Ponad 130 to trochę za dużo ;/
×
×
 • Create New...