Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież zawsze +miesiąca, to pierwszy miesiąc free a drugi płatny

No chyba nie. Pierwszy rozpoczęty i drugi miesiąc były za darmo, a dalej to już jak abonent chciał płacił dopóki nie zrezygnuje. Nawet z HBO tak było w zeszłym roku. A teraz sobie pozmieniali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie. Pierwszy rozpoczęty i drugi miesiąc były za darmo, a dalej to już jak abonent chciał płacił dopóki nie zrezygnuje. Nawet z HBO tak było w zeszłym roku. A teraz sobie pozmieniali.

 

Tez sie zgadzam, ze promocja wprowadza w blad klientow.

 

Nie ma tutaj bowiem do czynienia z wybrobowaniem bez oplat: zgadzasz sie na umowe lojalnosciowa na 12 miesiecy: i bez mozliwosci wczesniej rezygnacji z opcji!

Zmienili zasady tego plusa miesiaca, ktory teraz z wybrobowaniem nie ma wlasciwie nic wspolnego, reklamujac go przy tym tak samo jak poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak przedłużałem umowę pod koniec marca to konsultant mi powiedział, że w kwietniu będę miał dostęp do filmboxa. Dokładnie nie zrozumiałem go, ale coś mówił o jakimś plusie.

Po rozmowie kilka minut później przestał mi świecić Sport Klub - czyli umowa została zaakceptowana od razu. Filmbox nie świecił.

 

Zobaczymy czy w tym miesiącu zaświeci mi filmbox, w sumie nie pali mi się do niego oraz jest na dalekich pozycjach, ale być może plusem miesiąca będzie paczka filmboxów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużałem umowę pod koniec marca to konsultant mi powiedział, że w kwietniu będę miał dostęp do filmboxa. Dokładnie nie zrozumiałem go, ale coś mówił o jakimś plusie.

Po rozmowie kilka minut później przestał mi świecić Sport Klub - czyli umowa została zaakceptowana od razu. Filmbox nie świecił.

 

Zobaczymy czy w tym miesiącu zaświeci mi filmbox, w sumie nie pali mi się do niego oraz jest na dalekich pozycjach, ale być może plusem miesiąca będzie paczka filmboxów.

Paczkę Filmobów dodają  prawie wszystkim przy nowych umowach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie dodali ani filmboxów ani HBO nawet na miesiąc.

Wspomniał o filmboxach, że będę je miał od kwietnia tylko na miesiąc czasu.

Tak więc jeżeli od razu Sport Kluby zostały u mnie wyłączone to tak powinienem dostać od razu paczkę filmboxów, z racji przedłużenia umowy na nowych warunkach.

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...