Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukają pieniędzy gdzie się tylko da. Pewnie liczą, że jakas część osób da się namówić i później będą musieli bulić przez rok. W ogóle co to za plus miesiąca? Marzec darmowy? Przecież miesiąc aktywacyjny zawsze jest za darmo. Ja tym plusie widzę same minusy. Co to za promocja? Przecież taką ofertę można dostać normalnie w dowolnym miesiącu bez żadnego plusa miesiąc. Nc+ ma nas za totalnych idiotów.

Szukają  hajsem za HBO?       w CP    liczba klientów  Smartdomu przekroczyła   właśnie milion.

 

12795482_1053821421340687_27420789864918

 

A w Nc+ liczba klientów będzie szła w przeciwnym kierunku

 

 

Znajomek do mnie napisał że zaproponowali mu tylko 139zł  za to co ma teraz.   Pogratulować polityki utrzymania klienta.40zł podwyżki dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj próbowałem zamówić HBO jako PLUS miesiąca i zadałem pytanie czy aby na pewno można po skorzystaniu z darmowej opcji oglądania wyłączyć, odpowiedział, że tak, po czym za chwilę zniknął na dobre 5 minut coś tam niby sprawdzając, a ja w między czasie przeglądając ten wątek natknąłem się na info z Waszej strony, że to nie PLUS a MINUS miesiąca i się rozłaczyłem. Lamus wiedział, że palnął bzdurę i chyba szukał u przełożonego ratunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację to już nie jest plus miesiąca. Zasady jednego z sposobów skorzystania takie same jak przy włączeniu i wyłączeniu. Szkoda, że nawet za to się zabrali, choć może dotyczy to tylko HBO, które podobno gniewało się za takie "darmowe udostępnianie" ich kanałów. Liczę na Filmboxy, czy Cinemaxy w kwietniu i powrót do normalności "+ miesiąca".

Też myślę że po prostu HBO to za mocny punkt jako plus miesiąca i dlatego zdecydowali się na taki krok. Może było to wymuszone przez samo HBO, a może nc+ stwierdziło że nie opłaca im się dać HBO na całe dwa miesiące za free. Z drugiej strony mogli w takim wypadku dać coś innego jako plus miesiąca. No ale zobaczymy jak to będzie za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dezaktywował  plusa m-ca przez Ica? Wysłałem rezygnację przez "Moje zgłoszenia", teraz wchodzę na stronę i nie ma już tej zakładki. Zamiast tego jest "Napisz do nas".  Ktoś się orientuje czy dostanę jakąkolwiek odpowiedź, że rezygnacja została przyjęta ?

Tak, dezaktywowałem obecną promocję "plus miesiąca" Man Pack w ten sposób na koniec marca i otrzymałem potwierdzenie na e-mail. Co prawda w treści wpisałem prośbę o potwierdzenie zgłoszenia w ten sposób, ale myślę, że to normalna procedura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, piszcie skargi do UOKiK, przecież to jest jawne oszustwo!

 

Można to zrobić elektronicznie, pisząc na adres: uokik@uokik.gov.pl

To niestety nie jest oszustwo. Platforma robi promocję na własną rękę, ze swojej dobrej woli(niestety tak). Oni nie myślą tak jak my, że skoro włączymy sobie HBO/Eleveny bez "+miesiąca" na początek marca to dopiero zapłacimy za kwiecień. Dla nich takie coś jak wł/wył nie istnieje, po prostu tak sobie w regulaminie zrobili, że płacisz dopiero za drugi miesiąc skorzystania z pakietu i ludzie z tego korzystają. Ten "+miesiąca" ma dla nich sens bo rzeczywiście wypróbować możesz bez opłat i płacić za kwiecień. To, że to wygląda podobnie jak trik z włączaniem na początek miesiąca jakiejś opcji, a potem jej wyłączenie, żeby płacić 1/2 ceny to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym plusem miesiąca ? Na stronie jest "wypróbuj bez opłat". Może + miesiąca nie był jeszcze aktywny i konsultanci wciskali standardową promocję z  HBO  ?

 

@bartolinos. Jeżeli ktoś daje mi możliwość wypróbowania denaturatu bez opłat i okaże się, że jednak nie jest on smaczny, to muszę wypić go jeszcze raz i w dodatku za to zapłacić ? Nie wiem jaki jest problem ze zrozumieniem tej frazy: "wypróbuj bez opłat". Oszustwo, ale zbyt błahe na uokik.

Edytowane przez Asansiasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asansiasz

Ja dzwoniłem do nich dzisiaj. Konsultantka upewniała się u przełożonych. To ich "wypróbuj bez opłat", znaczy, że trzeba będzie opłacić kwiecień.

 

@bartolinos

Jak ktoś Ci daje darmową próbkę produktu, to nie znaczy, że musisz później zapłacić za drugi!

 

 

 

Za to zupełnie bez opłat, można złożyć skargę na nieuczciwe praktyki operatora.

Edytowane przez Arr0w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartolinos. Jeżeli ktoś daje mi możliwość wypróbowania denaturatu bez opłat i okaże się, że jednak nie jest on smaczny, to muszę wypić go jeszcze raz i w dodatku za to zapłacić ? Nie wiem jaki jest problem ze zrozumieniem tej frazy: "wypróbuj bez opłat". Oszustwo, ale zbyt błahe na uokik.

Denaturat to zły przykład. Nie chciałbym go testować :mrgreen: Ale ostatnie zdanie sensowne: "Oszustwo, ale zbyt błahe na uokik."

 

@Arr0w, no z tymi produktami i próbkami bym nie przesadzał, bo są takie praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...