Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli by tak bylo to niech sobie wsadzą tego plusa wiadomo gdzie. Jak do tej pory była to bardzo fajna inicjatywa, ale jeżeli to, że trzeba płacić okaże się prawdą to calkowita porażka z ich strony. Akurat ta promocja bardzo mi się podobała można było wypróbować różne kanały całkowicie za darmo. Ale jak widać zdzierstwo nc+ nie ma granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem miesiąca w marcu będzie HBO z HBO GO. Tyle że podobno kwiecień płatny(25 zł) z możliwością wyłączenia na koniec kwietnia bądź kwiecień darmowy ale zobowiązanie na rok, czyli rok po 25 zł za HBO + HBO Go. Zapomnieli jeszcze zmienić nazwę promocji z plus na minus miesiąca. Była bo odpowiednia nazwa to oferowanej zawartości. Więc stało się to czego się obawiałem. Zepsuli coś co akurat było niezłe. Sporo osób z tego korzystało bo była to fajna inicjatywa.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to  co kolega powyżej też dzwoniłem,ciekawe co się stało,że postanowili zmienić zasady ,ale tylko jedno mi się nasuwa chęć zysku. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze aby od poniedziałku podnieśli ceny za pakiety kanałów.

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają pieniędzy gdzie się tylko da. Pewnie liczą, że jakas część osób da się namówić i później będą musieli bulić przez rok. W ogóle co to za plus miesiąca? Marzec darmowy? Przecież miesiąc aktywacyjny zawsze jest za darmo. Ja tym plusie widzę same minusy. Co to za promocja? Przecież taką ofertę można dostać normalnie w dowolnym miesiącu bez żadnego plusa miesiąc. Nc+ ma nas za totalnych idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają pieniędzy gdzie się tylko da. Pewnie liczą, że jakas część osób da się namówić i później będą musieli bulić przez rok. W ogóle co to za plus miesiąca? Marzec darmowy? Przecież miesiąc aktywacyjny zawsze jest za darmo. Ja tym plusie widzę same minusy. Co to za promocja? Przecież taką ofertę można dostać normalnie w dowolnym miesiącu bez żadnego plusa miesiąc. Nc+ ma nas za totalnych idiotów.

Po takich ruchach wnoszę, że za moment będzie pewnie opłata (proporcjonalna, zgodnie z rozpiską) za miesiąc włączenia, to i taki plus miesiąca będzie miał sens. Skończy się oglądanie za pół ceny w opcji włącz/wyłącz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe. Wszystkie ostatnie zmiany są na minus dla nas klientów więc można się spodziewać takiej zmiany. Tylko, że jak wprowadzą opłaty za pierwszy miesiąc to powini też dać możliwość wyłączenia po tym miesiącu. Wtedy wlaczam usługę na 2 tygodnie nagrywam to co mnie interesuje, płacę za pół miesiąca i wyłączam :D.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że co to za plus miesiąca z zobowiazaniem? Jak już nie chcieli być tacy rozrzutni jak wcześniej to mogli dać tylko marzec darmowy a nie 2 miesiące jak wczesniej. Tzn aktywujesz w marcu, zlecasz wyłączenie też w marcu i nie płacisz. Jak nie wyłączysz w marcu w kolejnych miesiacach placisz normalna stawkę. A tak darmowy miesiąc(kwiecień) jest tylko przy zobowiązaniu. Nie sądzę, że duża ilość osób się na to zdecyduje. Większość nie lubi takich zobowiązań. Taka promocja powinna być dostępna w każdym miesiącu, a nie wielka łaska, że tylko w marcu możesz to włączyć.No cóż szkoda, coraz bardziej zniechęcam się do tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację to już nie jest plus miesiąca. Zasady jednego z sposobów skorzystania takie same jak przy włączeniu i wyłączeniu. Szkoda, że nawet za to się zabrali, choć może dotyczy to tylko HBO, które podobno gniewało się za takie "darmowe udostępnianie" ich kanałów. Liczę na Filmboxy, czy Cinemaxy w kwietniu i powrót do normalności "+ miesiąca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...